Bekerprogramma

Datum Locatie Tijd Thuisclub Uits. Bezoekers Div.
Vr 28-09-2018 Bunders 19:15 Tres Puntos 2 - 5 TuMoViNed BLC-A
Vr 26-10-2018 Bunders 19:15 AKCA Balona 6 - 5 Image Fabrics 1 BLC-A
Vr 11-01-2019 Bunders 20:00 AKCA Balona - TuMoViNed BLC-A
Vr 25-01-2019 Bunders 19:15 Tres Puntos - AKCA Balona BLC-A
Vr 15-02-2019 Bunders 21:30 TuMoViNed - Image Fabrics 1 BLC-A
Vr 28-09-2018 Bunders 20:00 Pilz & Grillz 2 3 - 2 Leeuwen van de Atlas BLC-B
Vr 26-10-2018 Bunders 20:00 Eskes & Partners 1 - 2 Uzuma Juice BLC-B
Vr 30-11-2018 Zwijsen 22:15 Pilz & Grillz 2 6 - 5 Uzuma Juice BLC-B
Vr 11-01-2019 Bunders 19:15 Eskes & Partners - Leeuwen van de Atlas BLC-B
Vr 25-01-2019 Bunders 20:45 Pilz & Grillz 2 - Eskes & Partners BLC-B
Vr 15-02-2019 Bunders 20:45 Leeuwen van de Atlas - Uzuma Juice BLC-B
Vr 28-09-2018 Bunders 20:45 Cafetaria de Bunders 1 - 7 KDV het Leeuwtje BLC-C
Vr 11-01-2019 Bunders 20:45 Van der Linden - KDV het Leeuwtje BLC-C
Vr 25-01-2019 Bunders 21:30 Cafetaria de Bunders - Van der Linden BLC-C
Vr 28-09-2018 Bunders 21:30 Hoogheide Bouw 3 - 5 Coro Advies BLC-D
Vr 26-10-2018 Bunders 21:30 Hoogheide Bouw 3 - 4 Van der Linden Futsal BLC-D
Vr 30-11-2018 Zwijsen 18:30 Zelda Personeelsdiensten BV 3 - 1 Van der Linden Futsal BLC-D
Vr 11-01-2019 Bunders 21:30 Zelda Personeelsdiensten BV - Coro Advies BLC-D
Vr 25-01-2019 Bunders 20:00 Zelda Personeelsdiensten BV - Hoogheide Bouw BLC-D
Vr 15-02-2019 Bunders 20:00 Coro Advies - Van der Linden Futsal BLC-D
Vr 28-09-2018 Zwijsen 19:15 Fysiotherapie de Boekt 7 - 5 Teun - marketing maakindustrie BLC-E
Vr 26-10-2018 Zwijsen 21:30 Fellows and Friends 4 - 4 Van Kuringe BLC-E
Vr 30-11-2018 Zwijsen 20:45 Fysiotherapie de Boekt 6 - 4 Van Kuringe BLC-E
Vr 11-01-2019 Zwijsen 21:30 Fellows and Friends - Teun - marketing maakindustrie BLC-E
Vr 25-01-2019 Zwijsen 20:45 Fysiotherapie de Boekt - Fellows and Friends BLC-E
Vr 15-02-2019 Zwijsen 19:15 Teun - marketing maakindustrie - Van Kuringe BLC-E
Vr 28-09-2018 Zwijsen 20:00 Image Fabrics 2 0 - 4 Schildersbedrijf Franko van Bussel BLC-F
Vr 26-10-2018 Zwijsen 20:00 Bouwbedrijf Willem Verbakel 7 - 3 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro BLC-F
Vr 30-11-2018 Zwijsen 19:15 Image Fabrics 2 5 - 3 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro BLC-F
Vr 11-01-2019 Zwijsen 20:45 Bouwbedrijf Willem Verbakel - Schildersbedrijf Franko van Bussel BLC-F
Vr 25-01-2019 Zwijsen 20:00 Image Fabrics 2 - Bouwbedrijf Willem Verbakel BLC-F
Vr 15-02-2019 Zwijsen 20:00 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro BLC-F
Vr 26-10-2018 Zwijsen 20:45 Ay Yıldız 3 - 1 Auto Joosten BLC-G
Vr 11-01-2019 Zwijsen 20:00 Ay Yıldız - ZVV Safetrans 1 BLC-G
Vr 15-02-2019 Zwijsen 20:45 ZVV Safetrans 1 - Auto Joosten BLC-G
Vr 28-09-2018 Zwijsen 20:45 FC SJK 1 - 3 ZVV La Brijn BLC-H
Vr 26-10-2018 Zwijsen 19:15 Brugmans FC 4 - 4 PSN BLC-H
Vr 30-11-2018 Zwijsen 20:00 FC SJK 2 - 13 PSN BLC-H
Vr 11-01-2019 Zwijsen 19:15 Brugmans FC - ZVV La Brijn BLC-H
Vr 25-01-2019 Zwijsen 19:15 FC SJK - Brugmans FC BLC-H
Vr 15-02-2019 Bunders 19:15 ZVV La Brijn - PSN BLC-H
Vr 15-03-2019 Bunders 19:15 Win. Poule A - 2de Poule H 2de Ronde
Vr 15-03-2019 Zwijsen 19:15 Win. Poule H - 2de Poule A 2de Ronde
Vr 15-03-2019 Bunders 20:00 Win. Poule B - 2de Poule G 2de Ronde
Vr 15-03-2019 Zwijsen 20:00 Win. Poule G - 2de Poule B 2de Ronde
Vr 15-03-2019 Bunders 20:45 Win. Poule C - 2de Poule F 2de Ronde
Vr 15-03-2019 Zwijsen 20:45 Win. Poule F - 2de Poule C 2de Ronde
Vr 15-03-2019 Bunders 21:30 Win. Poule D - 2de Poule E 2de Ronde
Vr 15-03-2019 Zwijsen 21:30 Win. Poule E - 2de Poule D 2de Ronde
Vr 12-04-2019 Bunders 19:15 Win. 1 ronde 2 - Win. 2 ronde 2 ¼ Finale
Vr 12-04-2019 Bunders 20:00 Win. 3 ronde 2 - Win. 4 ronde 2 ¼ Finale
Vr 12-04-2019 Bunders 20:45 Win. 5 ronde 2 - Win. 6 ronde 2 ¼ Finale
Vr 12-04-2019 Bunders 21:30 Win. 7 ronde 2 - Win. 8 ronde 2 ¼ Finale
Vr 17-05-2019 Bunders 20:00 WIn. 1 ¼ finale - WIn. 4 ¼ finale ½ Finale
Vr 17-05-2019 Bunders 20:45 WIn. 2 ¼ finale - WIn. 3 ¼ finale ½ Finale
Vr 24-05-2019 Bunders 21:00 Win. 1 ½ finale - Win. 2 ½ finale Finale