Wedstrijdprogramma 2020/21

Datum Dag DIV. Week Locatie Tijd Thuisclub Uits. Bezoekers
Div. D 5 Old Stars - Team van Sleuwen
Div. 1 5 Bunders 19:15 Van der Linden Futsal - KVIK Eindhoven
Div. 2 9 Bunders 19:15 Auto Joosten - Brugmans FC
BLC-A 3 Bunders 19:15 De Horeca Architect - Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 1
Div. 2 7 Bunders 19:15 Auto Joosten - Van Kuringe
Div. 1 7 Bunders 19:15 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 1
BLC-B 2 Bunders 19:15 Van der Linden - KVIK Eindhoven
BLC-B 2 Bunders 20:00 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Coro Advies/Decathlon
Div. 1 7 Bunders 20:00 KVIK Eindhoven - Hoogheide Bouw
Div. 1 5 Bunders 20:00 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 1 - Fysiotherapie de Boekt
Div. 2 7 Bunders 20:00 Vloerenbedrijf v.d. Velden - De Horeca Architect
Div. 2 9 Bunders 20:00 Selimiye Cami - Tres Puntos
BLC-A 3 Bunders 20:00 Image Fabrics - Brugmans FC
Div. 2 9 Bunders 20:45 Van der Linden - Vloerenbedrijf v.d. Velden
Div. 1 7 Bunders 20:45 Coro Advies/Decathlon - Fysiotherapie de Boekt
Div. 2 7 Bunders 20:45 Ay Yıldız - Brugmans FC
Div. 1 5 Bunders 20:45 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Hoogheide Bouw
BLC-B 3 Bunders 20:45 Coro Advies/Decathlon - Van der Linden
BLC-A 2 Bunders 20:45 Van Kuringe - Brugmans FC
BLC-A 2 Bunders 21:30 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 1 - Image Fabrics
BLC-B 3 Bunders 21:30 KVIK Eindhoven - Schildersbedrijf Franko van Bussel
Div. 1 7 Bunders 21:30 Image Fabrics - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
Div. 2 9 Bunders 21:30 Van Kuringe - De Horeca Architect
Div. 1 5 Bunders 21:30 Coro Advies/Decathlon - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
Div. 2 7 Bunders 21:30 Van der Linden - Tres Puntos
Div. 3 6 Zwijsen 18:30 Partycentrum Bloemenwijk 2 - Knuvers
Div. 3 10 Zwijsen 18:30 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 2 - Agar Verkeerstechniek
Div. 3 9 Zwijsen 18:30 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - ZVV La Brijn
Div. 3 8 Zwijsen 18:30 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - Agar Verkeerstechniek
Div. D 3 Zwijsen 18:30 Raber Wood Design - Team Y
Div. 3 2 Zwijsen 18:30 Sportstudio Rob van Dijk - AKCA Balona
Div. 3 7 Zwijsen 18:30 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - Sportstudio Rob van Dijk
Div. 2 6 Zwijsen 19:15 Brugmans FC - Tres Puntos
Div. 1 8 Zwijsen 19:15 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 1 - Van der Linden Futsal
Div. D 11 Zwijsen 19:15 Old Stars - Team Marco Rijkers Montage
BLC-C 3 Zwijsen 19:15 Hoogheide Bouw - Ay Yıldız
BLC-D 2 Zwijsen 19:15 Vloerenbedrijf v.d. Velden - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
Div. 3 7 Zwijsen 19:15 Eskes & Partners - FC Los Turcos
Div. 3 10 Zwijsen 19:15 Eskes & Partners - Knuvers
Div. D 12 Zwijsen 19:15 Vakgarage Albert van der Linden - Invorm Interieurbouw
Div. D 9 Zwijsen 19:15 Invorm Interieurbouw - Team Y
Div. D 7 Zwijsen 19:15 Rechtsbuitenadem - Old Stars
Div. 1 6 Zwijsen 19:15 Fysiotherapie de Boekt - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
Div. 2 8 Zwijsen 19:15 Van Kuringe - Selimiye Cami
Div. D 8 Zwijsen 19:15 Raber Wood Design - Invorm Interieurbouw
Div. D 10 Zwijsen 19:15 Rechtsbuitenadem - Team Marco Rijkers Montage
Div. 3 6 Zwijsen 19:15 Sportstudio Rob van Dijk - Partycentrum Bloemenwijk 1
Div. 3 9 Zwijsen 19:15 Partycentrum Bloemenwijk 2 - FC Los Turcos
Div. 3 8 Zwijsen 19:15 ZVV La Brijn - Van Campen Consulting
BLC-D 3 Zwijsen 20:00 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Tres Puntos
BLC-D 2 Zwijsen 20:00 Tres Puntos - Van der Linden Futsal
Div. D 10 Zwijsen 20:00 Vakgarage Albert van der Linden - Team van Sleuwen
Div. D 11 Zwijsen 20:00 Invorm Interieurbouw - Rechtsbuitenadem
Div. 3 7 Zwijsen 20:00 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 2 - ZVV La Brijn
Div. 3 8 Zwijsen 20:00 Sportstudio Rob van Dijk - Knuvers
Div. 3 9 Zwijsen 20:00 Agar Verkeerstechniek - Partycentrum Bloemenwijk 1
Div. 2 6 Zwijsen 20:00 Van Kuringe - Van der Linden
Div. D 7 Zwijsen 20:00 Team van Sleuwen - Invorm Interieurbouw
Div. 2 8 Zwijsen 20:00 De Horeca Architect - Ay Yıldız
Div. 1 8 Zwijsen 20:00 Hoogheide Bouw - Coro Advies/Decathlon
Div. 1 6 Zwijsen 20:00 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 1 - Image Fabrics
Div. D 12 Zwijsen 20:00 Raber Wood Design - Rechtsbuitenadem
Div. D 8 Zwijsen 20:00 Team Marco Rijkers Montage - Vakgarage Albert van der Linden
Div. 3 10 Zwijsen 20:00 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - Van Campen Consulting
Div. 3 6 Zwijsen 20:00 Agar Verkeerstechniek - FC Los Turcos
Div. D 9 Zwijsen 20:00 Raber Wood Design - Old Stars
Div. 3 9 Zwijsen 20:45 Eskes & Partners - AKCA Balona
Div. 3 8 Zwijsen 20:45 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 2 - FC Los Turcos
BLC-C 3 Zwijsen 20:45 Selimiye Cami - Fysiotherapie de Boekt
Div. 3 6 Zwijsen 20:45 Eskes & Partners - ZVV La Brijn
Div. 2 6 Zwijsen 20:45 Vloerenbedrijf v.d. Velden - Ay Yıldız
Div. D 9 Zwijsen 20:45 Rechtsbuitenadem - Vakgarage Albert van der Linden
Div. D 8 Zwijsen 20:45 Team van Sleuwen - Rechtsbuitenadem
Div. D 11 Zwijsen 20:45 Team Y - Team van Sleuwen
Div. D 10 Zwijsen 20:45 Team Y - Raber Wood Design
Div. 3 10 Zwijsen 20:45 ZVV La Brijn - FC Los Turcos
BLC-C 2 Zwijsen 20:45 Auto Joosten - Ay Yıldız
Div. 1 6 Zwijsen 20:45 KVIK Eindhoven - Coro Advies/Decathlon
Div. 3 7 Zwijsen 20:45 Partycentrum Bloemenwijk 2 - Partycentrum Bloemenwijk 1
Div. 2 8 Zwijsen 20:45 Vloerenbedrijf v.d. Velden - Auto Joosten
Div. 1 8 Zwijsen 20:45 KVIK Eindhoven - Schildersbedrijf Franko van Bussel
Div. D 12 Zwijsen 20:45 Team Marco Rijkers Montage - Team Y
Div. D 7 Zwijsen 20:45 Team Marco Rijkers Montage - Raber Wood Design
Div. 3 10 Zwijsen 21:30 Sportstudio Rob van Dijk - Partycentrum Bloemenwijk 2
Div. 3 7 Zwijsen 21:30 AKCA Balona - Van Campen Consulting
Div. 1 8 Zwijsen 21:30 Fysiotherapie de Boekt - Image Fabrics
Div. D 9 Zwijsen 21:30 Team van Sleuwen - Team Marco Rijkers Montage
Div. D 8 Zwijsen 21:30 Old Stars - Team Y
Div. D 7 Zwijsen 21:30 Vakgarage Albert van der Linden - Team Y
Div. 3 9 Zwijsen 21:30 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 2 - Knuvers
Div. 2 6 Zwijsen 21:30 De Horeca Architect - Selimiye Cami
BLC-C 2 Zwijsen 21:30 Fysiotherapie de Boekt - Hoogheide Bouw
BLC-D 3 Zwijsen 21:30 Van der Linden Futsal - Vloerenbedrijf v.d. Velden
Div. 3 6 Zwijsen 21:30 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 2 - Van Campen Consulting
Div. 2 8 Zwijsen 21:30 Brugmans FC - Van der Linden
Div. 1 6 Zwijsen 21:30 Hoogheide Bouw - Van der Linden Futsal
Div. 3 8 Zwijsen 21:30 Eskes & Partners - Partycentrum Bloemenwijk 1
Div. D 10 Zwijsen 21:30 Old Stars - Invorm Interieurbouw
Div. D 11 Zwijsen 21:30 Raber Wood Design - Vakgarage Albert van der Linden
Div. D 12 Zwijsen 21:30 Team van Sleuwen - Old Stars
Div. 3 6 Zwijsen 22:15 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - AKCA Balona
Div. 3 9 Zwijsen 22:15 Sportstudio Rob van Dijk - Van Campen Consulting
Div. 3 8 Zwijsen 22:15 Partycentrum Bloemenwijk 2 - AKCA Balona
Div. 3 10 Zwijsen 22:15 AKCA Balona - Partycentrum Bloemenwijk 1
Div. 3 7 Zwijsen 22:15 Agar Verkeerstechniek - Knuvers
04-09-2020 Vr Div. 2 1 Bunders 18:30 Van Kuringe 4 - 4 Tres Puntos
04-09-2020 Vr Div. 2 1 Bunders 19:15 Ay Yıldız 5 - 4 Van der Linden
04-09-2020 Vr ZVV Schaal 1 Bunders 20:00 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 1 7 - 5 Van der Linden Futsal
04-09-2020 Vr Div. 2 1 Bunders 21:00 Auto Joosten 1 - 5 Selimiye Cami
04-09-2020 Vr Div. 2 1 Bunders 21:45 Vloerenbedrijf v.d. Velden 1 - 13 Brugmans FC
07-09-2020 Ma Div. 3 1 Zwijsen 18:30 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen 6 - 3 Eskes & Partners
07-09-2020 Ma Div. 3 1 Zwijsen 19:15 Van Campen Consulting 3 - 6 FC Los Turcos
07-09-2020 Ma Div. 3 1 Zwijsen 20:00 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 2 5 - 7 Sportstudio Rob van Dijk
07-09-2020 Ma Div. 3 1 Zwijsen 20:45 AKCA Balona 19 - 3 ZVV La Brijn
07-09-2020 Ma Div. 3 1 Zwijsen 21:30 Agar Verkeerstechniek 0 - 6 Partycentrum Bloemenwijk 2
07-09-2020 Ma Div. 3 1 Zwijsen 22:15 Partycentrum Bloemenwijk 1 6 - 5 Knuvers
09-09-2020 Wo Div. D 1 Zwijsen 19:15 Invorm Interieurbouw 1 - 3 Raber Wood Design
09-09-2020 Wo Div. D 1 Zwijsen 20:00 Team Y 0 - 8 Old Stars
09-09-2020 Wo Div. D 1 Zwijsen 20:45 Vakgarage Albert van der Linden 0 - 17 Team Marco Rijkers Montage
09-09-2020 Wo Div. D 1 Zwijsen 21:30 Rechtsbuitenadem 0 - 9 Team van Sleuwen
11-09-2020 Vr Div. 1 1 Bunders 19:15 Coro Advies/Decathlon 3 - 2 Image Fabrics
11-09-2020 Vr Div. 1 1 Bunders 20:00 Schildersbedrijf Franko van Bussel 2 - 4 Van der Linden Futsal
11-09-2020 Vr Div. 1 1 Bunders 20:45 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 1 8 - 0 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
11-09-2020 Vr Div. 1 1 Bunders 21:30 KVIK Eindhoven 7 - 4 Fysiotherapie de Boekt
11-09-2020 Vr Div. 2 2 Zwijsen 19:15 De Horeca Architect 3 - 5 Tres Puntos
11-09-2020 Vr Div. 2 2 Zwijsen 20:00 Vloerenbedrijf v.d. Velden 4 - 9 Van Kuringe
11-09-2020 Vr Div. 2 2 Zwijsen 20:45 Selimiye Cami 2 - 2 Van der Linden
11-09-2020 Vr Div. 2 2 Zwijsen 21:30 Auto Joosten 3 - 7 Ay Yıldız
14-09-2020 Ma Div. 3 2 Zwijsen 18:30 Eskes & Partners 0 - 4 Van Campen Consulting
14-09-2020 Ma Div. D 2 Zwijsen 19:15 Team Marco Rijkers Montage 2 - 5 Team van Sleuwen
14-09-2020 Ma Div. D 2 Zwijsen 20:00 Vakgarage Albert van der Linden 3 - 0 Rechtsbuitenadem
14-09-2020 Ma Div. D 2 Zwijsen 20:45 Old Stars 7 - 4 Raber Wood Design
14-09-2020 Ma Div. D 2 Zwijsen 21:30 Team Y 1 - 0 Invorm Interieurbouw
16-09-2020 Wo Div. 3 2 Zwijsen 19:15 FC Los Turcos 9 - 5 Knuvers
16-09-2020 Wo Div. 3 2 Zwijsen 20:00 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen 6 - 7 Partycentrum Bloemenwijk 1
16-09-2020 Wo Div. 3 2 Zwijsen 20:45 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 2 2 - 9 Partycentrum Bloemenwijk 2
16-09-2020 Wo Div. 3 2 Zwijsen 21:30 Agar Verkeerstechniek 6 - 5 ZVV La Brijn
18-09-2020 Vr Div. 2 3 Bunders 19:15 Van der Linden 11 - 3 Auto Joosten
18-09-2020 Vr Div. 2 3 Bunders 20:00 Tres Puntos 7 - 8 Vloerenbedrijf v.d. Velden
18-09-2020 Vr Div. 2 3 Bunders 20:45 Brugmans FC 6 - 5 De Horeca Architect
18-09-2020 Vr Div. 2 3 Bunders 21:30 Ay Yıldız 12 - 2 Selimiye Cami
18-09-2020 Vr Div. 1 2 Zwijsen 19:15 Hoogheide Bouw 3 - 5 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
18-09-2020 Vr Div. 1 2 Zwijsen 20:00 KVIK Eindhoven 0 - 2 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 1
18-09-2020 Vr Div. 1 2 Zwijsen 20:45 Van der Linden Futsal 6 - 0 Image Fabrics
18-09-2020 Vr Div. 1 2 Zwijsen 21:30 Schildersbedrijf Franko van Bussel 5 - 2 Coro Advies/Decathlon
21-09-2020 Ma Div. 3 3 Zwijsen 18:30 FC Los Turcos 1 - 5 AKCA Balona
21-09-2020 Ma Div. 3 3 Zwijsen 19:15 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 2 1 - 8 Partycentrum Bloemenwijk 1
21-09-2020 Ma Div. 3 3 Zwijsen 20:00 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen 3 - 4 Partycentrum Bloemenwijk 2
21-09-2020 Ma Div. 3 3 Zwijsen 20:45 Van Campen Consulting 4 - 4 Knuvers
21-09-2020 Ma Div. 3 3 Zwijsen 21:30 Sportstudio Rob van Dijk 3 - 4 ZVV La Brijn
21-09-2020 Ma Div. 3 3 Zwijsen 22:15 Eskes & Partners 1 - 3 Agar Verkeerstechniek
23-09-2020 Wo Div. D 3 Zwijsen 20:00 Team van Sleuwen 2 - 1 Vakgarage Albert van der Linden
23-09-2020 Wo Div. D 3 Zwijsen 20:45 Invorm Interieurbouw 0 - 8 Old Stars
23-09-2020 Wo Div. D 3 Zwijsen 21:30 Team Marco Rijkers Montage 13 - 0 Rechtsbuitenadem
25-09-2020 Vr Div. 1 3 Bunders 19:15 Image Fabrics 5 - 1 Schildersbedrijf Franko van Bussel
25-09-2020 Vr Div. 1 3 Bunders 20:00 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro 5 - 2 KVIK Eindhoven
25-09-2020 Vr Div. 1 3 Bunders 20:45 Fysiotherapie de Boekt 7 - 1 Hoogheide Bouw
25-09-2020 Vr Div. 1 3 Bunders 21:30 Coro Advies/Decathlon 4 - 7 Van der Linden Futsal
25-09-2020 Vr Div. 2 4 Zwijsen 19:15 De Horeca Architect 1 - 10 Van der Linden
25-09-2020 Vr Div. 2 4 Zwijsen 20:00 Brugmans FC 3 - 4 Selimiye Cami
25-09-2020 Vr Div. 2 4 Zwijsen 20:45 Tres Puntos 3 - 1 Auto Joosten
25-09-2020 Vr Div. 2 4 Zwijsen 21:30 Van Kuringe 4 - 4 Ay Yıldız
28-09-2020 Ma Div. D 4 Zwijsen 19:15 Team van Sleuwen 1 - 3 Team Y
28-09-2020 Ma Div. D 4 Zwijsen 20:00 Team Marco Rijkers Montage 6 - 0 Old Stars
28-09-2020 Ma Div. D 4 Zwijsen 20:45 Rechtsbuitenadem 1 - 11 Invorm Interieurbouw
28-09-2020 Ma Div. D 4 Zwijsen 21:30 Vakgarage Albert van der Linden 1 - 2 Raber Wood Design
30-09-2020 Wo Div. 3 4 Zwijsen 18:30 FC Los Turcos 0 - 12 Partycentrum Bloemenwijk 1
30-09-2020 Wo Div. 3 4 Zwijsen 19:15 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen 5 - 3 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 2
30-09-2020 Wo Div. 3 4 Zwijsen 20:00 Van Campen Consulting 0 - 6 Partycentrum Bloemenwijk 2
30-09-2020 Wo Div. 3 4 Zwijsen 20:45 Eskes & Partners 7 - 2 Sportstudio Rob van Dijk
30-09-2020 Wo Div. 3 4 Zwijsen 21:30 Agar Verkeerstechniek 3 - 15 AKCA Balona
30-09-2020 Wo Div. 3 4 Zwijsen 22:15 ZVV La Brijn 4 - 6 Knuvers
02-10-2020 Vr BLC-A 1 Bunders 19:15 Image Fabrics 3 - 2 Van Kuringe
02-10-2020 Vr BLC-A 1 Bunders 20:00 Brugmans FC 4 - 0 De Horeca Architect
02-10-2020 Vr BLC-B 1 Bunders 20:45 Coro Advies/Decathlon 2 - 7 KVIK Eindhoven
02-10-2020 Vr BLC-C 1 Zwijsen 19:15 Hoogheide Bouw 2 - 4 Auto Joosten
02-10-2020 Vr BLC-C 1 Zwijsen 20:00 Ay Yıldız 1 - 2 Selimiye Cami
02-10-2020 Vr BLC-D 1 Zwijsen 20:45 Van der Linden Futsal 7 - 4 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
02-10-2020 Vr BLC-D 1 Zwijsen 21:30 Tres Puntos 13 - 0 Vloerenbedrijf v.d. Velden
05-10-2020 Ma Div. 3 5 Zwijsen 18:30 Van Campen Consulting 1 - 16 Partycentrum Bloemenwijk 1
05-10-2020 Ma Div. 3 5 Zwijsen 19:15 Partycentrum Bloemenwijk 2 4 - 3 ZVV La Brijn
05-10-2020 Ma Div. 3 5 Zwijsen 20:00 AKCA Balona 28 - 0 Knuvers
05-10-2020 Ma Div. 3 5 Zwijsen 20:45 Sportstudio Rob van Dijk 3 - 7 Agar Verkeerstechniek
05-10-2020 Ma Div. 3 5 Zwijsen 21:30 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen 5 - 6 FC Los Turcos
05-10-2020 Ma Div. 3 5 Zwijsen 22:15 Eskes & Partners 4 - 8 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 2
07-10-2020 Wo Div. D 5 Zwijsen 19:15 Invorm Interieurbouw 3 - 0 Vakgarage Albert van der Linden
07-10-2020 Wo Div. D 5 Zwijsen 20:00 Team Y 1 - 12 Team Marco Rijkers Montage
07-10-2020 Wo Div. D 5 Zwijsen 20:45 Rechtsbuitenadem 1 - 15 Raber Wood Design
09-10-2020 Vr Div. 2 5 Bunders 19:15 Selimiye Cami 4 - 7 Vloerenbedrijf v.d. Velden
09-10-2020 Vr Div. 2 5 Bunders 20:00 Van Kuringe 2 - 4 Brugmans FC
09-10-2020 Vr Div. 2 5 Bunders 20:45 Ay Yıldız 3 - 5 Tres Puntos
09-10-2020 Vr Div. 2 5 Bunders 21:30 Auto Joosten 5 - 5 De Horeca Architect
09-10-2020 Vr Div. 1 4 Zwijsen 19:15 Hoogheide Bouw 2 - 5 Image Fabrics
09-10-2020 Vr Div. 1 4 Zwijsen 20:00 Fysiotherapie de Boekt 3 - 2 Van der Linden Futsal
09-10-2020 Vr Div. 1 4 Zwijsen 20:45 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro 2 - 1 Schildersbedrijf Franko van Bussel
09-10-2020 Vr Div. 1 4 Zwijsen 21:30 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 1 2 - 1 Coro Advies/Decathlon
12-10-2020 Ma Div. D 6 Zwijsen 19:15 Vakgarage Albert van der Linden 2 - 7 Old Stars
12-10-2020 Ma Div. D 6 Zwijsen 20:00 Team Y 7 - 0 Rechtsbuitenadem
12-10-2020 Ma Div. D 6 Zwijsen 20:45 Raber Wood Design 1 - 3 Team van Sleuwen
12-10-2020 Ma Div. D 6 Zwijsen 21:30 Invorm Interieurbouw 2 - 11 Team Marco Rijkers Montage
04-01-2021 Ma Div. 3 11 Zwijsen 18:30 Van Campen Consulting - Agar Verkeerstechniek
04-01-2021 Ma Div. 3 11 Zwijsen 19:15 Knuvers - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
04-01-2021 Ma Div. 3 11 Zwijsen 20:00 AKCA Balona - Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 2
04-01-2021 Ma Div. 3 11 Zwijsen 20:45 Partycentrum Bloemenwijk 1 - ZVV La Brijn
04-01-2021 Ma Div. 3 11 Zwijsen 21:30 Partycentrum Bloemenwijk 2 - Eskes & Partners
04-01-2021 Ma Div. 3 11 Zwijsen 22:15 FC Los Turcos - Sportstudio Rob van Dijk
08-01-2021 Vr Div. 1 9 Bunders 19:15 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Fysiotherapie de Boekt
08-01-2021 Vr Div. 1 9 Bunders 20:00 Van der Linden Futsal - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
08-01-2021 Vr Div. 1 9 Bunders 20:45 Image Fabrics - KVIK Eindhoven
08-01-2021 Vr Div. 1 9 Bunders 21:30 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 1 - Hoogheide Bouw
08-01-2021 Vr Div. 2 10 Zwijsen 19:15 Van der Linden - Ay Yıldız
08-01-2021 Vr Div. 2 10 Zwijsen 20:00 Selimiye Cami - Auto Joosten
08-01-2021 Vr Div. 2 10 Zwijsen 20:45 Tres Puntos - Van Kuringe
08-01-2021 Vr Div. 2 10 Zwijsen 21:30 Brugmans FC - Vloerenbedrijf v.d. Velden
11-01-2021 Ma Div. D 13 Zwijsen 19:15 Rechtsbuitenadem - Team Y
11-01-2021 Ma Div. D 13 Zwijsen 20:00 Team van Sleuwen - Raber Wood Design
11-01-2021 Ma Div. D 13 Zwijsen 20:45 Old Stars - Vakgarage Albert van der Linden
11-01-2021 Ma Div. D 13 Zwijsen 21:30 Team Marco Rijkers Montage - Invorm Interieurbouw
15-01-2021 Vr Div. 2 11 Bunders 19:15 Van Kuringe - Vloerenbedrijf v.d. Velden
15-01-2021 Vr Div. 2 11 Bunders 20:00 Van der Linden - Selimiye Cami
15-01-2021 Vr Div. 2 11 Bunders 20:45 Tres Puntos - De Horeca Architect
15-01-2021 Vr Div. 2 11 Bunders 21:30 Ay Yıldız - Auto Joosten
15-01-2021 Vr Div. 1 10 Zwijsen 19:15 Image Fabrics - Coro Advies/Decathlon
15-01-2021 Vr Div. 1 10 Zwijsen 20:00 Van der Linden Futsal - Schildersbedrijf Franko van Bussel
15-01-2021 Vr Div. 1 10 Zwijsen 20:45 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 1
15-01-2021 Vr Div. 1 10 Zwijsen 21:30 Fysiotherapie de Boekt - KVIK Eindhoven
18-01-2021 Ma Div. 3 12 Zwijsen 18:30 Partycentrum Bloemenwijk 2 - Agar Verkeerstechniek
18-01-2021 Ma Div. 3 12 Zwijsen 19:15 Sportstudio Rob van Dijk - Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 2
18-01-2021 Ma Div. 3 12 Zwijsen 20:00 ZVV La Brijn - AKCA Balona
18-01-2021 Ma Div. 3 12 Zwijsen 20:45 Eskes & Partners - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
18-01-2021 Ma Div. 3 12 Zwijsen 21:30 Knuvers - Partycentrum Bloemenwijk 1
18-01-2021 Ma Div. 3 12 Zwijsen 22:15 FC Los Turcos - Van Campen Consulting
22-01-2021 Vr Div. 1 11 Bunders 19:15 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 1 - KVIK Eindhoven
22-01-2021 Vr Div. 1 11 Bunders 20:00 Image Fabrics - Van der Linden Futsal
22-01-2021 Vr Div. 1 11 Bunders 20:45 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Hoogheide Bouw
22-01-2021 Vr Div. 1 11 Bunders 21:30 Coro Advies/Decathlon - Schildersbedrijf Franko van Bussel
22-01-2021 Vr Div. 2 12 Zwijsen 19:15 Auto Joosten - Van der Linden
22-01-2021 Vr Div. 2 12 Zwijsen 20:00 Vloerenbedrijf v.d. Velden - Tres Puntos
22-01-2021 Vr Div. 2 12 Zwijsen 20:45 De Horeca Architect - Brugmans FC
22-01-2021 Vr Div. 2 12 Zwijsen 21:30 Selimiye Cami - Ay Yıldız
25-01-2021 Ma Div. D 14 Zwijsen 19:15 Raber Wood Design - Team Marco Rijkers Montage
25-01-2021 Ma Div. D 14 Zwijsen 20:00 Invorm Interieurbouw - Team van Sleuwen
25-01-2021 Ma Div. D 14 Zwijsen 20:45 Team Y - Vakgarage Albert van der Linden
25-01-2021 Ma Div. D 14 Zwijsen 21:30 Old Stars - Rechtsbuitenadem
29-01-2021 Vr Div. 1 12 Bunders 19:15 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Image Fabrics
29-01-2021 Vr Div. 1 12 Bunders 20:00 KVIK Eindhoven - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
29-01-2021 Vr Div. 1 12 Bunders 20:45 Hoogheide Bouw - Fysiotherapie de Boekt
29-01-2021 Vr Div. 1 12 Bunders 21:30 Van der Linden Futsal - Coro Advies/Decathlon
01-02-2021 Ma Div. 3 13 Zwijsen 18:30 Van Campen Consulting - Eskes & Partners
01-02-2021 Ma Div. 3 13 Zwijsen 19:15 AKCA Balona - Sportstudio Rob van Dijk
01-02-2021 Ma Div. 3 13 Zwijsen 20:00 Knuvers - FC Los Turcos
01-02-2021 Ma Div. 3 13 Zwijsen 20:45 Partycentrum Bloemenwijk 2 - Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 2
01-02-2021 Ma Div. 3 13 Zwijsen 21:30 Partycentrum Bloemenwijk 1 - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
01-02-2021 Ma Div. 3 13 Zwijsen 22:15 ZVV La Brijn - Agar Verkeerstechniek
05-02-2021 Vr BLC-B 1 Bunders 18:30 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Van der Linden
05-02-2021 Vr BLC-C 4 Bunders 19:15 Hoogheide Bouw - Selimiye Cami
05-02-2021 Vr BLC-C 4 Bunders 20:00 Fysiotherapie de Boekt - Auto Joosten
05-02-2021 Vr BLC-A 4 Bunders 20:45 Image Fabrics - De Horeca Architect
05-02-2021 Vr BLC-A 4 Bunders 21:30 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 1 - Van Kuringe
08-02-2021 Ma Div. 3 14 Zwijsen 18:30 Agar Verkeerstechniek - Eskes & Partners
08-02-2021 Ma Div. D 15 Zwijsen 19:15 Rechtsbuitenadem - Team van Sleuwen
08-02-2021 Ma Div. D 15 Zwijsen 20:00 Team Y - Old Stars
08-02-2021 Ma Div. D 15 Zwijsen 20:45 Invorm Interieurbouw - Raber Wood Design
08-02-2021 Ma Div. D 15 Zwijsen 21:30 Vakgarage Albert van der Linden - Team Marco Rijkers Montage
10-02-2021 Wo Div. 3 14 Zwijsen 18:30 ZVV La Brijn - Sportstudio Rob van Dijk
10-02-2021 Wo Div. 3 14 Zwijsen 19:15 Knuvers - Van Campen Consulting
10-02-2021 Wo Div. 3 14 Zwijsen 20:00 Partycentrum Bloemenwijk 2 - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
10-02-2021 Wo Div. 3 14 Zwijsen 20:45 Partycentrum Bloemenwijk 1 - Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 2
10-02-2021 Wo Div. 3 14 Zwijsen 21:30 AKCA Balona - FC Los Turcos
12-02-2021 Vr Div. 2 13 Bunders 19:15 Selimiye Cami - Brugmans FC
12-02-2021 Vr Div. 2 13 Bunders 20:00 Van der Linden - De Horeca Architect
12-02-2021 Vr Div. 2 13 Bunders 20:45 Ay Yıldız - Van Kuringe
12-02-2021 Vr Div. 2 13 Bunders 21:30 Auto Joosten - Tres Puntos
12-02-2021 Vr Div. 1 13 Zwijsen 19:15 Van der Linden Futsal - Fysiotherapie de Boekt
12-02-2021 Vr Div. 1 13 Zwijsen 20:00 Image Fabrics - Hoogheide Bouw
12-02-2021 Vr Div. 1 13 Zwijsen 20:45 Coro Advies/Decathlon - Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 1
12-02-2021 Vr Div. 1 13 Zwijsen 21:30 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
22-02-2021 Ma Div. 3 15 Zwijsen 18:30 Knuvers - ZVV La Brijn
22-02-2021 Ma Div. 3 15 Zwijsen 19:15 AKCA Balona - Agar Verkeerstechniek
22-02-2021 Ma Div. 3 15 Zwijsen 20:00 Partycentrum Bloemenwijk 2 - Van Campen Consulting
22-02-2021 Ma Div. 3 15 Zwijsen 20:45 Partycentrum Bloemenwijk 1 - FC Los Turcos
22-02-2021 Ma Div. 3 15 Zwijsen 21:30 Sportstudio Rob van Dijk - Eskes & Partners
22-02-2021 Ma Div. 3 15 Zwijsen 22:15 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 2 - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
26-02-2021 Vr Div. 1 14 Bunders 19:15 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Coro Advies/Decathlon
26-02-2021 Vr Div. 1 14 Bunders 20:00 Hoogheide Bouw - Schildersbedrijf Franko van Bussel
26-02-2021 Vr Div. 1 14 Bunders 20:45 KVIK Eindhoven - Van der Linden Futsal
26-02-2021 Vr Div. 1 14 Bunders 21:30 Fysiotherapie de Boekt - Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 1
26-02-2021 Vr Div. 2 14 Zwijsen 19:15 Tres Puntos - Ay Yıldız
26-02-2021 Vr Div. 2 14 Zwijsen 20:00 De Horeca Architect - Auto Joosten
26-02-2021 Vr Div. 2 14 Zwijsen 20:45 Vloerenbedrijf v.d. Velden - Selimiye Cami
26-02-2021 Vr Div. 2 14 Zwijsen 21:30 Brugmans FC - Van Kuringe
01-03-2021 Ma Div. 3 16 Zwijsen 18:30 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 2 - Eskes & Partners
01-03-2021 Ma Div. D 16 Zwijsen 19:15 Old Stars - Raber Wood Design
01-03-2021 Ma Div. D 16 Zwijsen 20:00 Team Y - Invorm Interieurbouw
01-03-2021 Ma Div. D 16 Zwijsen 20:45 Team Marco Rijkers Montage - Team van Sleuwen
01-03-2021 Ma Div. D 16 Zwijsen 21:30 Vakgarage Albert van der Linden - Rechtsbuitenadem
03-03-2021 Wo Div. 3 16 Zwijsen 18:30 Partycentrum Bloemenwijk 1 - Van Campen Consulting
03-03-2021 Wo Div. 3 16 Zwijsen 19:15 ZVV La Brijn - Partycentrum Bloemenwijk 2
03-03-2021 Wo Div. 3 16 Zwijsen 20:00 Agar Verkeerstechniek - Sportstudio Rob van Dijk
03-03-2021 Wo Div. 3 16 Zwijsen 20:45 Knuvers - AKCA Balona
03-03-2021 Wo Div. 3 16 Zwijsen 21:30 FC Los Turcos - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
05-03-2021 Vr BLC-A 5 Bunders 19:15 Brugmans FC - Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 1
05-03-2021 Vr BLC-A 5 Bunders 20:00 De Horeca Architect - Van Kuringe
05-03-2021 Vr BLC-C 5 Bunders 20:45 Ay Yıldız - Fysiotherapie de Boekt
05-03-2021 Vr BLC-C 5 Bunders 21:30 Selimiye Cami - Auto Joosten
12-03-2021 Vr Div. 2 15 Bunders 19:15 Selimiye Cami - De Horeca Architect
12-03-2021 Vr Div. 2 15 Bunders 20:00 Van der Linden - Van Kuringe
12-03-2021 Vr Div. 2 15 Bunders 20:45 Ay Yıldız - Vloerenbedrijf v.d. Velden
12-03-2021 Vr Div. 2 15 Bunders 21:30 Tres Puntos - Brugmans FC
12-03-2021 Vr Div. 1 15 Zwijsen 19:15 Van der Linden Futsal - Hoogheide Bouw
12-03-2021 Vr Div. 1 15 Zwijsen 20:00 Image Fabrics - Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 1
12-03-2021 Vr Div. 1 15 Zwijsen 20:45 Coro Advies/Decathlon - KVIK Eindhoven
12-03-2021 Vr Div. 1 15 Zwijsen 21:30 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Fysiotherapie de Boekt
15-03-2021 Ma Div. D 17 Zwijsen 19:15 Team van Sleuwen - Vakgarage Albert van der Linden
15-03-2021 Ma Div. D 17 Zwijsen 20:00 Team Marco Rijkers Montage - Rechtsbuitenadem
15-03-2021 Ma Div. D 17 Zwijsen 20:45 Invorm Interieurbouw - Old Stars
15-03-2021 Ma Div. D 17 Zwijsen 21:30 Raber Wood Design - Team Y
17-03-2021 Wo Div. 3 17 Zwijsen 18:30 Knuvers - Partycentrum Bloemenwijk 2
17-03-2021 Wo Div. 3 17 Zwijsen 19:15 Partycentrum Bloemenwijk 1 - Sportstudio Rob van Dijk
17-03-2021 Wo Div. 3 17 Zwijsen 20:00 AKCA Balona - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
17-03-2021 Wo Div. 3 17 Zwijsen 20:45 ZVV La Brijn - Eskes & Partners
17-03-2021 Wo Div. 3 17 Zwijsen 21:30 FC Los Turcos - Agar Verkeerstechniek
17-03-2021 Wo Div. 3 17 Zwijsen 22:15 Van Campen Consulting - Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 2
19-03-2021 Vr Div. 1 16 Bunders 19:15 Hoogheide Bouw - KVIK Eindhoven
19-03-2021 Vr Div. 1 16 Bunders 20:00 Fysiotherapie de Boekt - Coro Advies/Decathlon
19-03-2021 Vr Div. 1 16 Bunders 20:45 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 1 - Schildersbedrijf Franko van Bussel
19-03-2021 Vr Div. 1 16 Bunders 21:30 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Image Fabrics
19-03-2021 Vr Div. 2 16 Zwijsen 19:15 De Horeca Architect - Vloerenbedrijf v.d. Velden
19-03-2021 Vr Div. 2 16 Zwijsen 20:00 Brugmans FC - Ay Yıldız
19-03-2021 Vr Div. 2 16 Zwijsen 20:45 Van Kuringe - Auto Joosten
19-03-2021 Vr Div. 2 16 Zwijsen 21:30 Tres Puntos - Van der Linden
22-03-2021 Ma Div. 3 18 Zwijsen 18:30 Sportstudio Rob van Dijk - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
22-03-2021 Ma Div. 3 18 Zwijsen 19:15 FC Los Turcos - Eskes & Partners
22-03-2021 Ma Div. 3 18 Zwijsen 20:00 ZVV La Brijn - Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 2
22-03-2021 Ma Div. 3 18 Zwijsen 20:45 Partycentrum Bloemenwijk 1 - Partycentrum Bloemenwijk 2
22-03-2021 Ma Div. 3 18 Zwijsen 21:30 Van Campen Consulting - AKCA Balona
22-03-2021 Ma Div. 3 18 Zwijsen 22:15 Knuvers - Agar Verkeerstechniek
26-03-2021 Vr Div. 1 17 Bunders 19:15 Van der Linden Futsal - Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 1
26-03-2021 Vr Div. 1 17 Bunders 20:00 Coro Advies/Decathlon - Hoogheide Bouw
26-03-2021 Vr Div. 1 17 Bunders 20:45 Image Fabrics - Fysiotherapie de Boekt
26-03-2021 Vr Div. 1 17 Bunders 21:30 Schildersbedrijf Franko van Bussel - KVIK Eindhoven
26-03-2021 Vr Div. 2 17 Zwijsen 19:15 Selimiye Cami - Van Kuringe
26-03-2021 Vr Div. 2 17 Zwijsen 20:00 Ay Yıldız - De Horeca Architect
26-03-2021 Vr Div. 2 17 Zwijsen 20:45 Van der Linden - Brugmans FC
26-03-2021 Vr Div. 2 17 Zwijsen 21:30 Auto Joosten - Vloerenbedrijf v.d. Velden
29-03-2021 Ma Div. D 18 Zwijsen 19:15 Team Marco Rijkers Montage - Old Stars
29-03-2021 Ma Div. D 18 Zwijsen 20:00 Vakgarage Albert van der Linden - Raber Wood Design
29-03-2021 Ma Div. D 18 Zwijsen 20:45 Rechtsbuitenadem - Invorm Interieurbouw
29-03-2021 Ma Div. D 18 Zwijsen 21:30 Team van Sleuwen - Team Y
31-03-2021 Wo Div. 3 19 Zwijsen 18:30 FC Los Turcos - Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 2
31-03-2021 Wo Div. 3 19 Zwijsen 19:15 Van Campen Consulting - ZVV La Brijn
31-03-2021 Wo Div. 3 19 Zwijsen 20:00 Knuvers - Sportstudio Rob van Dijk
31-03-2021 Wo Div. 3 19 Zwijsen 20:45 Agar Verkeerstechniek - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
31-03-2021 Wo Div. 3 19 Zwijsen 21:30 Partycentrum Bloemenwijk 1 - Eskes & Partners
31-03-2021 Wo Div. 3 19 Zwijsen 22:15 AKCA Balona - Partycentrum Bloemenwijk 2
12-04-2021 Ma Div. D 19 Zwijsen 19:15 Rechtsbuitenadem - Raber Wood Design
12-04-2021 Ma Div. D 19 Zwijsen 20:00 Old Stars - Team van Sleuwen
12-04-2021 Ma Div. D 19 Zwijsen 20:45 Team Y - Team Marco Rijkers Montage
12-04-2021 Ma Div. D 19 Zwijsen 21:30 Invorm Interieurbouw - Vakgarage Albert van der Linden
14-04-2021 Wo Div. 3 20 Zwijsen 18:30 FC Los Turcos - Partycentrum Bloemenwijk 2
14-04-2021 Wo Div. 3 20 Zwijsen 19:15 Partycentrum Bloemenwijk 1 - Agar Verkeerstechniek
14-04-2021 Wo Div. 3 20 Zwijsen 20:00 AKCA Balona - Eskes & Partners
14-04-2021 Wo Div. 3 20 Zwijsen 20:45 Van Campen Consulting - Sportstudio Rob van Dijk
14-04-2021 Wo Div. 3 20 Zwijsen 21:30 Knuvers - Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 2
14-04-2021 Wo Div. 3 20 Zwijsen 22:15 ZVV La Brijn - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
16-04-2021 Vr 2de Ronde 1 Bunders 19:15 Winnaar poule A - 2de poule D
16-04-2021 Vr 2de Ronde 1 Bunders 20:00 Winnaar poule B - 2de poule C
16-04-2021 Vr 2de Ronde 1 Bunders 20:45 Winnaar poule C - 2de poule A
16-04-2021 Vr 2de Ronde 1 Bunders 21:30 Winnaar poule D - 2de poule B
19-04-2021 Ma Div. 3 21 Zwijsen 18:30 Knuvers - Eskes & Partners
19-04-2021 Ma Div. D 20 Zwijsen 19:15 Vakgarage Albert van der Linden - Old Stars
19-04-2021 Ma Div. D 20 Zwijsen 20:00 Invorm Interieurbouw - Team Marco Rijkers Montage
19-04-2021 Ma Div. D 20 Zwijsen 20:45 Team Y - Rechtsbuitenadem
19-04-2021 Ma Div. D 20 Zwijsen 21:30 Raber Wood Design - Team van Sleuwen
21-04-2021 Wo Div. 3 21 Zwijsen 18:30 Agar Verkeerstechniek - Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 2
21-04-2021 Wo Div. 3 21 Zwijsen 19:15 Van Campen Consulting - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
21-04-2021 Wo Div. 3 21 Zwijsen 20:00 FC Los Turcos - ZVV La Brijn
21-04-2021 Wo Div. 3 21 Zwijsen 20:45 Partycentrum Bloemenwijk 2 - Sportstudio Rob van Dijk
21-04-2021 Wo Div. 3 21 Zwijsen 21:30 Partycentrum Bloemenwijk 1 - AKCA Balona
23-04-2021 Vr Div. 1 18 Bunders 19:15 Fysiotherapie de Boekt - Schildersbedrijf Franko van Bussel
23-04-2021 Vr Div. 1 18 Bunders 20:00 KVIK Eindhoven - Image Fabrics
23-04-2021 Vr Div. 1 18 Bunders 20:45 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Van der Linden Futsal
23-04-2021 Vr Div. 1 18 Bunders 21:30 Hoogheide Bouw - Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 1
23-04-2021 Vr Div. 2 18 Zwijsen 19:15 Brugmans FC - Auto Joosten
23-04-2021 Vr Div. 2 18 Zwijsen 20:00 Vloerenbedrijf v.d. Velden - Van der Linden
23-04-2021 Vr Div. 2 18 Zwijsen 20:45 Tres Puntos - Selimiye Cami
23-04-2021 Vr Div. 2 18 Zwijsen 21:30 De Horeca Architect - Van Kuringe
30-04-2021 Vr ½ Finale 1 Bunders 19:15 Winnaar 1 19:15 - Winnaar 4 21:30
30-04-2021 Vr ½ Finale 1 Bunders 20:00 Winnaar 2 20:00 - Winnaar 3 20:45
10-05-2021 Ma Div. 3 22 Zwijsen 18:30 Zelda/KDV ‘t Leeuwtje 2 - AKCA Balona
10-05-2021 Ma Div. 3 22 Zwijsen 19:15 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - Knuvers
10-05-2021 Ma Div. 3 22 Zwijsen 20:00 Agar Verkeerstechniek - Van Campen Consulting
10-05-2021 Ma Div. 3 22 Zwijsen 20:45 Eskes & Partners - Partycentrum Bloemenwijk 2
10-05-2021 Ma Div. 3 22 Zwijsen 21:30 ZVV La Brijn - Partycentrum Bloemenwijk 1
10-05-2021 Ma Div. 3 22 Zwijsen 22:15 Sportstudio Rob van Dijk - FC Los Turcos
12-05-2021 Wo Div. D 21 Zwijsen 19:15 Team van Sleuwen - Invorm Interieurbouw
12-05-2021 Wo Div. D 21 Zwijsen 20:00 Vakgarage Albert van der Linden - Team Y
12-05-2021 Wo Div. D 21 Zwijsen 20:45 Team Marco Rijkers Montage - Raber Wood Design
12-05-2021 Wo Div. D 21 Zwijsen 21:30 Rechtsbuitenadem - Old Stars
28-05-2021 Vr Finale 1 Bunders 20:00 Winnaar ½ 19:15 - Winnaar ½ 20:00