Wedstrijdprogramma 2018/19

Datum Dag DIV. Week Locatie Tijd Thuisclub Uits. Bezoekers
Div. 1 17 Bunders Fysiotherapie de Boekt - Pilz & Grillz 1
Div. 1 19 Bunders Schildersbedrijf Franko van Bussel - Pilz & Grillz 1
BLC-C 2 Bunders Cafetaria de Bunders - Pilz & Grillz 1
BLC-C 3 Bunders KDV het Leeuwtje - Pilz & Grillz 1
Div. 1 15 Bunders Pilz & Grillz 1 - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
Div. 1 22 Bunders Pilz & Grillz 1 - Hoogheide Bouw
Div. 1 13 Bunders Van Kuringe - Pilz & Grillz 1
Div. 1 9 Bunders Pilz & Grillz 1 - Van der Linden Futsal
BLC-C 1 Bunders Van der Linden - Pilz & Grillz 1
Div. 1 11 Bunders Hoogheide Bouw - Pilz & Grillz 1
Div. 1 21 Bunders Pilz & Grillz 1 - Fellows and Friends
BLC-A 2 Zwijsen Tres Puntos - Image Fabrics 1
Div. 1 18 Zwijsen Pilz & Grillz 1 - Coro Advies
Div. 2 13 Zwijsen Auto Joosten - Cafetaria de Bunders
Div. 1 12 Zwijsen Pilz & Grillz 1 - Zelda Personeelsdiensten BV
Div. 1 10 Zwijsen Fellows and Friends - Pilz & Grillz 1
Div. 1 14 Zwijsen Teun - marketing maakindustrie - Pilz & Grillz 1
Div. 1 20 Zwijsen Van der Linden Futsal - Pilz & Grillz 1
20-08-2018 Ma Div. 3 1 Zwijsen 18:30 Ay Yıldız 5 - 6 Eskes & Partners
20-08-2018 Ma Div. 3 1 Zwijsen 19:15 Van Campen Consulting 2 - 5 AKCA Balona
20-08-2018 Ma Div. 3 1 Zwijsen 21:00 Pilz & Grillz 2 2 - 11 Brugmans FC
20-08-2018 Ma Div. 3 1 Zwijsen 21:45 Tres Puntos 4 - 0 ZVV La Brijn
20-08-2018 Ma Div. 3 1 Zwijsen 22:30 TuMoViNed 5 - 3 Knuvers Schoencentrum
24-08-2018 Vr Div. 1 1 Bunders 19:15 Coro Advies 5 - 0 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
24-08-2018 Vr Div. 1 1 Bunders 20:00 Zelda Personeelsdiensten BV 6 - 0 Pilz & Grillz 1
24-08-2018 Vr Div. 1 1 Bunders 20:45 Van Kuringe 2 - 5 Teun - marketing maakindustrie
24-08-2018 Vr Div. 1 1 Bunders 21:30 Van der Linden Futsal 3 - 1 Fellows and Friends
24-08-2018 Vr Div. 1 1 Bunders 22:15 Fysiotherapie de Boekt 4 - 2 Schildersbedrijf Franko van Bussel
24-08-2018 Vr Div. 2 1 Zwijsen 19:15 Cafetaria de Bunders 1 - 2 PSN
24-08-2018 Vr Div. 2 1 Zwijsen 20:00 Leeuwen van de Atlas 0 - 8 Image Fabrics 2
24-08-2018 Vr Div. 2 1 Zwijsen 20:45 Bouwbedrijf Willem Verbakel 7 - 5 Van der Linden
24-08-2018 Vr Div. 2 1 Zwijsen 21:30 Uzuma Juice 1 - 2 ZVV Safetrans 1
24-08-2018 Vr Div. 2 1 Zwijsen 22:15 Auto Joosten 1 - 17 KDV het Leeuwtje
27-08-2018 Ma Div. 3 4 Zwijsen 18:30 ZVV La Brijn 6 - 6 TuMoViNed
27-08-2018 Ma Div. D 1 Zwijsen 19:15 Albert van der Linden 0 - 6 Invorm Interieurbouw
27-08-2018 Ma Div. D 1 Zwijsen 20:00 Van Grunsven Transport 2 - 1 Team Y
27-08-2018 Ma Div. D 1 Zwijsen 20:45 Team van Sleuwen 11 - 0 Vd Linden en Koppig
27-08-2018 Ma Div. D 1 Zwijsen 21:30 Old Stars 2 - 8 Team Rijkers
27-08-2018 Ma Div. 3 4 Zwijsen 22:15 Eskes & Partners 6 - 3 AKCA Balona
31-08-2018 Vr Div. 2 2 Bunders 19:15 Image Fabrics 2 5 - 4 Bouwbedrijf Willem Verbakel
31-08-2018 Vr Div. 2 2 Bunders 20:00 ZVV Safetrans 1 3 - 9 KDV het Leeuwtje
31-08-2018 Vr Div. 2 2 Bunders 20:45 Cafetaria de Bunders 3 - 0 Auto Joosten
31-08-2018 Vr Div. 2 2 Bunders 21:30 Leeuwen van de Atlas 1 - 4 Image Fabrics 1
31-08-2018 Vr Div. 2 2 Bunders 22:15 PSN 3 - 0 Uzuma Juice
31-08-2018 Vr Div. 1 2 Zwijsen 18:30 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro 3 - 6 Van der Linden Futsal
31-08-2018 Vr Div. 1 2 Zwijsen 19:15 Pilz & Grillz 1 5 - 2 Van Kuringe
31-08-2018 Vr Div. 1 2 Zwijsen 20:00 Fellows and Friends 3 - 5 Schildersbedrijf Franko van Bussel
31-08-2018 Vr Div. 1 2 Zwijsen 20:45 Coro Advies 1 - 7 Fysiotherapie de Boekt
31-08-2018 Vr Div. 1 2 Zwijsen 21:30 Zelda Personeelsdiensten BV 5 - 2 Hoogheide Bouw
03-09-2018 Ma Div. 3 2 Zwijsen 19:15 ZVV La Brijn 2 - 2 Knuvers Schoencentrum
03-09-2018 Ma Div. 3 2 Zwijsen 20:00 AKCA Balona 3 - 2 Pilz & Grillz 2
03-09-2018 Ma Div. 3 2 Zwijsen 20:45 Ay Yıldız 2 - 1 TuMoViNed
03-09-2018 Ma Div. 3 2 Zwijsen 21:30 Van Campen Consulting 8 - 3 FC SJK
03-09-2018 Ma Div. 3 2 Zwijsen 22:15 Eskes & Partners 5 - 3 Tres Puntos
07-09-2018 Vr Div. 1 3 Bunders 19:15 Fellows and Friends 5 - 4 Van Kuringe
07-09-2018 Vr ZVV Schaal 1 Bunders 20:00 Fysiotherapie de Boekt 2 - 5 Zelda Personeelsdiensten BV
07-09-2018 Vr Div. 1 3 Bunders 20:45 Van der Linden Futsal 4 - 8 Schildersbedrijf Franko van Bussel
07-09-2018 Vr Div. 1 3 Bunders 21:30 Coro Advies 0 - 4 Hoogheide Bouw
07-09-2018 Vr Div. 2 3 Zwijsen 19:15 ZVV Safetrans 1 7 - 3 Bouwbedrijf Willem Verbakel
07-09-2018 Vr Div. 2 3 Zwijsen 20:00 Leeuwen van de Atlas 6 - 4 Auto Joosten
07-09-2018 Vr Div. 2 3 Zwijsen 20:45 Uzuma Juice 5 - 2 KDV het Leeuwtje
07-09-2018 Vr Div. 2 3 Zwijsen 21:30 Image Fabrics 2 2 - 5 Van der Linden
07-09-2018 Vr Div. 2 3 Zwijsen 22:15 Cafetaria de Bunders 7 - 1 Image Fabrics 1
10-09-2018 Ma Div. 3 4 Zwijsen 18:30 Tres Puntos 5 - 1 FC SJK
10-09-2018 Ma Div. D 2 Zwijsen 19:15 FC Laminaat 2 - 5 Vd Linden en Koppig
10-09-2018 Ma Div. D 2 Zwijsen 20:00 Old Stars 3 - 3 Team van Sleuwen
10-09-2018 Ma Div. D 2 Zwijsen 20:45 Team Y 0 - 1 Invorm Interieurbouw
10-09-2018 Ma Div. D 2 Zwijsen 21:30 Van Grunsven Transport 3 - 0 Albert van der Linden
10-09-2018 Ma Div. 3 4 Zwijsen 22:15 Ay Yıldız 8 - 0 Van Campen Consulting
14-09-2018 Vr Div. 2 4 Bunders 19:15 PSN 0 - 4 Image Fabrics 2
14-09-2018 Vr Div. 2 4 Bunders 20:00 ZVV Safetrans 1 8 - 1 Auto Joosten
14-09-2018 Vr Div. 2 4 Bunders 20:45 Uzuma Juice 1 - 12 Image Fabrics 1
14-09-2018 Vr Div. 2 4 Bunders 21:30 Cafetaria de Bunders 1 - 4 Leeuwen van de Atlas
14-09-2018 Vr Div. 2 4 Bunders 22:15 Van der Linden 4 - 3 KDV het Leeuwtje
14-09-2018 Vr Div. 1 4 Zwijsen 18:30 Teun - marketing maakindustrie 4 - 1 Schildersbedrijf Franko van Bussel
14-09-2018 Vr Div. 1 4 Zwijsen 19:15 Fellows and Friends 1 - 4 Fysiotherapie de Boekt
14-09-2018 Vr Div. 1 4 Zwijsen 20:00 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro 2 - 1 Pilz & Grillz 1
14-09-2018 Vr Div. 1 4 Zwijsen 20:45 Van der Linden Futsal 4 - 3 Hoogheide Bouw
14-09-2018 Vr Div. 1 4 Zwijsen 21:30 Coro Advies 3 - 4 Zelda Personeelsdiensten BV
17-09-2018 Ma Div. 3 3 Zwijsen 19:15 ZVV La Brijn 4 - 7 Pilz & Grillz 2
17-09-2018 Ma Div. 3 3 Zwijsen 20:00 Van Campen Consulting 1 - 2 TuMoViNed
17-09-2018 Ma Div. 3 3 Zwijsen 20:45 AKCA Balona 3 - 5 Brugmans FC
17-09-2018 Ma Div. 3 3 Zwijsen 21:30 Tres Puntos 7 - 3 Knuvers Schoencentrum
17-09-2018 Ma Div. 3 3 Zwijsen 22:15 Ay Yıldız 8 - 1 FC SJK
21-09-2018 Vr Div. 1 5 Bunders 19:15 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro 1 - 5 Zelda Personeelsdiensten BV
21-09-2018 Vr Div. 1 5 Bunders 20:00 Coro Advies 3 - 3 Fellows and Friends
21-09-2018 Vr Div. 1 5 Bunders 20:45 Van der Linden Futsal 2 - 6 Fysiotherapie de Boekt
21-09-2018 Vr Div. 1 5 Bunders 21:30 Van Kuringe 0 - 3 Schildersbedrijf Franko van Bussel
21-09-2018 Vr Div. 1 5 Bunders 21:30 Hoogheide Bouw 7 - 3 Teun - marketing maakindustrie
21-09-2018 Vr Div. 2 5 Zwijsen 19:15 PSN 3 - 0 Leeuwen van de Atlas
21-09-2018 Vr Div. 2 5 Zwijsen 20:00 Cafetaria de Bunders 0 - 4 ZVV Safetrans 1
21-09-2018 Vr Div. 2 5 Zwijsen 20:45 Uzuma Juice 6 - 2 Auto Joosten
21-09-2018 Vr Div. 2 5 Zwijsen 21:30 Bouwbedrijf Willem Verbakel 1 - 6 KDV het Leeuwtje
21-09-2018 Vr Div. 2 5 Zwijsen 22:15 Image Fabrics 1 3 - 0 Van der Linden
24-09-2018 Ma Div. 3 4 Zwijsen 19:15 Brugmans FC 9 - 3 Knuvers Schoencentrum
24-09-2018 Ma Div. D 3 Zwijsen 20:00 Invorm Interieurbouw 4 - 4 Van Grunsven Transport
24-09-2018 Ma Div. D 3 Zwijsen 20:45 Albert van der Linden 2 - 3 Team Y
24-09-2018 Ma Div. D 3 Zwijsen 21:30 Team Rijkers 3 - 2 FC Laminaat
24-09-2018 Ma Div. D 3 Zwijsen 22:15 Vd Linden en Koppig 9 - 1 Old Stars
28-09-2018 Vr BLC-A 1 Bunders 19:15 Tres Puntos 2 - 5 TuMoViNed
28-09-2018 Vr BLC-B 1 Bunders 20:00 Pilz & Grillz 2 3 - 2 Leeuwen van de Atlas
28-09-2018 Vr BLC-C 1 Bunders 20:45 Cafetaria de Bunders 1 - 7 KDV het Leeuwtje
28-09-2018 Vr BLC-D 1 Bunders 21:30 Hoogheide Bouw 3 - 5 Coro Advies
28-09-2018 Vr BLC-E 1 Zwijsen 19:15 Fysiotherapie de Boekt 7 - 5 Teun - marketing maakindustrie
28-09-2018 Vr BLC-F 1 Zwijsen 20:00 Image Fabrics 2 0 - 4 Schildersbedrijf Franko van Bussel
28-09-2018 Vr BLC-H 1 Zwijsen 20:45 FC SJK 1 - 3 ZVV La Brijn
01-10-2018 Ma Div. 3 5 Zwijsen 19:15 Eskes & Partners 5 - 0 Van Campen Consulting
01-10-2018 Ma Div. 3 5 Zwijsen 20:00 FC SJK 0 - 8 Brugmans FC
01-10-2018 Ma Div. 3 5 Zwijsen 20:45 Pilz & Grillz 2 3 - 6 Knuvers Schoencentrum
01-10-2018 Ma Div. 3 5 Zwijsen 21:30 Ay Yıldız 9 - 1 ZVV La Brijn
01-10-2018 Ma Div. 3 5 Zwijsen 22:15 Tres Puntos 2 - 4 TuMoViNed
05-10-2018 Vr Div. 1 3 Bunders 18:30 Pilz & Grillz 1 7 - 2 Teun - marketing maakindustrie
05-10-2018 Vr Div. 2 6 Bunders 19:15 Image Fabrics 1 1 - 8 KDV het Leeuwtje
05-10-2018 Vr Div. 2 6 Bunders 20:00 Cafetaria de Bunders 1 - 11 Bouwbedrijf Willem Verbakel
05-10-2018 Vr Div. 2 6 Bunders 20:45 PSN 2 - 3 Van der Linden
05-10-2018 Vr Div. 2 6 Bunders 21:30 Image Fabrics 2 7 - 0 Auto Joosten
05-10-2018 Vr Div. 2 6 Bunders 22:15 Leeuwen van de Atlas 1 - 2 Uzuma Juice
08-10-2018 Ma Div. 3 8 Zwijsen 18:30 Brugmans FC 0 - 3 Tres Puntos
08-10-2018 Ma Div. D 4 Zwijsen 19:15 Team van Sleuwen 4 - 0 Albert van der Linden
08-10-2018 Ma Div. D 4 Zwijsen 20:00 Team Rijkers 7 - 0 Team Y
08-10-2018 Ma Div. D 4 Zwijsen 20:45 Vd Linden en Koppig 5 - 0 Van Grunsven Transport
08-10-2018 Ma Div. 3 8 Zwijsen 21:30 Eskes & Partners 3 - 4 TuMoViNed
12-10-2018 Vr Div. 1 7 Bunders 19:15 Hoogheide Bouw 0 - 2 Fysiotherapie de Boekt
12-10-2018 Vr Div. 1 7 Bunders 20:00 Coro Advies 5 - 2 Pilz & Grillz 1
12-10-2018 Vr Div. 1 7 Bunders 20:45 Zelda Personeelsdiensten BV 3 - 1 Teun - marketing maakindustrie
12-10-2018 Vr Div. 1 7 Bunders 21:30 Van Kuringe 5 - 8 Van der Linden Futsal
12-10-2018 Vr Div. 1 7 Bunders 22:15 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro 1 - 5 Fellows and Friends
12-10-2018 Vr Div. 2 7 Zwijsen 19:15 Image Fabrics 1 4 - 2 Auto Joosten
12-10-2018 Vr Div. 2 7 Zwijsen 20:00 Cafetaria de Bunders 0 - 3 Image Fabrics 2
12-10-2018 Vr Div. 2 7 Zwijsen 20:45 PSN 2 - 4 ZVV Safetrans 1
12-10-2018 Vr Div. 2 7 Zwijsen 21:30 Bouwbedrijf Willem Verbakel 5 - 4 Uzuma Juice
12-10-2018 Vr Div. 2 7 Zwijsen 22:15 Leeuwen van de Atlas 1 - 4 Van der Linden
19-10-2018 Vr Div. 1 6 Bunders 19:15 Hoogheide Bouw 3 - 2 Schildersbedrijf Franko van Bussel
19-10-2018 Vr Div. 1 6 Bunders 20:00 Coro Advies 5 - 3 Van Kuringe
19-10-2018 Vr Div. 1 6 Bunders 20:45 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro 3 - 2 Teun - marketing maakindustrie
19-10-2018 Vr Div. 1 6 Bunders 21:30 Pilz & Grillz 1 0 - 3 Fysiotherapie de Boekt
19-10-2018 Vr Div. 1 6 Bunders 22:15 Zelda Personeelsdiensten BV 1 - 2 Van der Linden Futsal
22-10-2018 Ma Div. 3 6 Zwijsen 19:15 FC SJK 1 - 5 Knuvers Schoencentrum
22-10-2018 Ma Div. 3 6 Zwijsen 20:00 Ay Yıldız 6 - 1 Pilz & Grillz 2
22-10-2018 Ma Div. 3 6 Zwijsen 20:45 Eskes & Partners 0 - 3 Brugmans FC
22-10-2018 Ma Div. 3 6 Zwijsen 21:30 AKCA Balona 3 - 5 TuMoViNed
22-10-2018 Ma Div. 3 6 Zwijsen 22:15 Van Campen Consulting 0 - 11 Tres Puntos
26-10-2018 Vr Div. 1 3 Bunders 18:30 Zelda Personeelsdiensten BV 3 - 2 Fysiotherapie de Boekt
26-10-2018 Vr BLC-A 1 Bunders 19:15 AKCA Balona 6 - 5 Image Fabrics 1
26-10-2018 Vr BLC-B 1 Bunders 20:00 Eskes & Partners 1 - 2 Uzuma Juice
26-10-2018 Vr BLC-D 2 Bunders 21:30 Hoogheide Bouw 3 - 4 Van der Linden Futsal
26-10-2018 Vr BLC-H 1 Zwijsen 19:15 Brugmans FC 4 - 4 PSN
26-10-2018 Vr BLC-F 1 Zwijsen 20:00 Bouwbedrijf Willem Verbakel 7 - 3 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
26-10-2018 Vr BLC-G 1 Zwijsen 20:45 Ay Yıldız 3 - 1 Auto Joosten
26-10-2018 Vr BLC-E 1 Zwijsen 21:30 Fellows and Friends 4 - 4 Van Kuringe
29-10-2018 Ma Div. 3 8 Zwijsen 18:30 Van Campen Consulting 1 - 6 ZVV La Brijn
29-10-2018 Ma Div. D 5 Zwijsen 19:15 Team Y 0 - 9 Old Stars
29-10-2018 Ma Div. D 5 Zwijsen 20:00 Albert van der Linden 3 - 0 Vd Linden en Koppig
29-10-2018 Ma Div. D 5 Zwijsen 20:45 Van Grunsven Transport 9 - 2 FC Laminaat
29-10-2018 Ma Div. D 5 Zwijsen 21:30 Team van Sleuwen 2 - 3 Team Rijkers
29-10-2018 Ma Div. 3 8 Zwijsen 22:15 FC SJK 1 - 3 Pilz & Grillz 2
02-11-2018 Vr Div. 2 8 Bunders 19:15 Van der Linden 17 - 1 Uzuma Juice
02-11-2018 Vr Div. 2 8 Bunders 20:00 PSN 5 - 4 Auto Joosten
02-11-2018 Vr Div. 2 8 Bunders 20:45 Image Fabrics 1 3 - 10 Bouwbedrijf Willem Verbakel
02-11-2018 Vr Div. 2 8 Bunders 21:30 Leeuwen van de Atlas 5 - 12 ZVV Safetrans 1
02-11-2018 Vr Div. 2 8 Bunders 22:15 Image Fabrics 2 2 - 2 KDV het Leeuwtje
02-11-2018 Vr Div. 1 8 Zwijsen 19:15 Teun - marketing maakindustrie 0 - 14 Van der Linden Futsal
02-11-2018 Vr Div. 1 8 Zwijsen 20:00 Zelda Personeelsdiensten BV 6 - 1 Fellows and Friends
02-11-2018 Vr Div. 1 8 Zwijsen 20:45 Hoogheide Bouw 1 - 4 Van Kuringe
02-11-2018 Vr Div. 1 8 Zwijsen 21:30 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro 1 - 8 Fysiotherapie de Boekt
02-11-2018 Vr Div. 1 8 Zwijsen 22:15 Pilz & Grillz 1 0 - 3 Schildersbedrijf Franko van Bussel
05-11-2018 Ma Div. D 4 Zwijsen 18:30 FC Laminaat 1 - 1 Invorm Interieurbouw
05-11-2018 Ma Div. 3 7 Zwijsen 19:15 FC SJK 1 - 13 TuMoViNed
05-11-2018 Ma Div. 3 7 Zwijsen 20:00 Ay Yıldız 4 - 2 AKCA Balona
05-11-2018 Ma Div. 3 7 Zwijsen 20:45 Van Campen Consulting 2 - 9 Brugmans FC
05-11-2018 Ma Div. 3 7 Zwijsen 21:30 Pilz & Grillz 2 8 - 4 Tres Puntos
05-11-2018 Ma Div. 3 7 Zwijsen 22:15 Eskes & Partners 3 - 1 ZVV La Brijn
09-11-2018 Vr Div. 1 9 Bunders 19:15 Coro Advies 4 - 5 Teun - marketing maakindustrie
09-11-2018 Vr Div. 1 9 Bunders 20:00 Zelda Personeelsdiensten BV 5 - 1 Schildersbedrijf Franko van Bussel
09-11-2018 Vr Div. 1 9 Bunders 20:45 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro 4 - 3 Van Kuringe
09-11-2018 Vr Div. 1 9 Bunders 21:30 Hoogheide Bouw 5 - 5 Fellows and Friends
09-11-2018 Vr Div. 2 9 Zwijsen 19:15 Cafetaria de Bunders 3 - 6 Van der Linden
09-11-2018 Vr Div. 2 9 Zwijsen 20:00 Leeuwen van de Atlas 1 - 11 KDV het Leeuwtje
09-11-2018 Vr Div. 2 9 Zwijsen 20:45 PSN 1 - 1 Bouwbedrijf Willem Verbakel
09-11-2018 Vr Div. 2 9 Zwijsen 21:30 Image Fabrics 2 5 - 0 Uzuma Juice
09-11-2018 Vr Div. 2 9 Zwijsen 22:15 Image Fabrics 1 4 - 0 ZVV Safetrans 1
12-11-2018 Ma Div. D 6 Zwijsen 19:15 Team Rijkers 10 - 1 Vd Linden en Koppig
12-11-2018 Ma Div. D 6 Zwijsen 20:00 Team van Sleuwen 6 - 2 Invorm Interieurbouw
12-11-2018 Ma Div. D 6 Zwijsen 20:45 Old Stars 4 - 1 Albert van der Linden
12-11-2018 Ma Div. D 6 Zwijsen 21:30 FC Laminaat 2 - 1 Team Y
12-11-2018 Ma Div. 3 8 Zwijsen 22:15 AKCA Balona 7 - 2 Knuvers Schoencentrum
16-11-2018 Vr Div. 2 10 Bunders 19:15 KDV het Leeuwtje 14 - 1 Cafetaria de Bunders
16-11-2018 Vr Div. 2 10 Bunders 20:00 Auto Joosten 2 - 7 Van der Linden
16-11-2018 Vr Div. 2 10 Bunders 20:45 Bouwbedrijf Willem Verbakel 6 - 2 Leeuwen van de Atlas
16-11-2018 Vr Div. 2 10 Bunders 21:30 Image Fabrics 1 2 - 2 PSN
16-11-2018 Vr Div. 2 10 Bunders 22:15 ZVV Safetrans 1 0 - 0 Image Fabrics 2
16-11-2018 Vr Div. 1 10 Zwijsen 19:15 Van Kuringe 2 - 12 Zelda Personeelsdiensten BV
16-11-2018 Vr Div. 1 10 Zwijsen 20:00 Fysiotherapie de Boekt 5 - 1 Teun - marketing maakindustrie
16-11-2018 Vr Div. 1 10 Zwijsen 20:45 Schildersbedrijf Franko van Bussel 1 - 3 Coro Advies
16-11-2018 Vr Div. 1 10 Zwijsen 21:30 Hoogheide Bouw 3 - 3 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
19-11-2018 Ma Div. 3 9 Zwijsen 19:15 Ay Yıldız 1 - 3 Brugmans FC
19-11-2018 Ma Div. 3 9 Zwijsen 20:00 Van Campen Consulting 5 - 2 Knuvers Schoencentrum
19-11-2018 Ma Div. 3 9 Zwijsen 20:45 Eskes & Partners 4 - 2 Pilz & Grillz 2
19-11-2018 Ma Div. 3 9 Zwijsen 21:30 AKCA Balona 5 - 7 Tres Puntos
19-11-2018 Ma Div. 3 9 Zwijsen 22:15 FC SJK 1 - 2 ZVV La Brijn
23-11-2018 Vr Div. 1 11 Bunders 19:15 Fysiotherapie de Boekt 12 - 7 Van Kuringe
23-11-2018 Vr Div. 1 11 Bunders 20:00 Fellows and Friends 5 - 4 Teun - marketing maakindustrie
23-11-2018 Vr Div. 1 11 Bunders 20:45 Van der Linden Futsal 7 - 3 Coro Advies
23-11-2018 Vr Div. 1 11 Bunders 21:30 Schildersbedrijf Franko van Bussel 3 - 3 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
23-11-2018 Vr Div. 2 11 Zwijsen 19:15 Uzuma Juice 5 - 3 Cafetaria de Bunders
23-11-2018 Vr Div. 2 11 Zwijsen 20:00 ZVV Safetrans 1 2 - 6 Van der Linden
23-11-2018 Vr Div. 2 11 Zwijsen 20:45 Image Fabrics 1 3 - 3 Image Fabrics 2
23-11-2018 Vr Div. 2 11 Zwijsen 21:30 KDV het Leeuwtje 9 - 3 PSN
23-11-2018 Vr Div. 2 11 Zwijsen 22:15 Auto Joosten 2 - 7 Bouwbedrijf Willem Verbakel
30-11-2018 Vr BLC-D 1 Zwijsen 18:30 Zelda Personeelsdiensten BV 3 - 1 Van der Linden Futsal
30-11-2018 Vr BLC-F 2 Zwijsen 19:15 Image Fabrics 2 5 - 3 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
30-11-2018 Vr BLC-H 2 Zwijsen 20:00 FC SJK 2 - 13 PSN
30-11-2018 Vr BLC-E 2 Zwijsen 20:45 Fysiotherapie de Boekt 6 - 4 Van Kuringe
30-11-2018 Vr BLC-B 2 Zwijsen 22:15 Pilz & Grillz 2 6 - 5 Uzuma Juice
03-12-2018 Ma Div. D 7 Zwijsen 18:30 Van Grunsven Transport 0 - 3 Team van Sleuwen
03-12-2018 Ma Div. 3 10 Zwijsen 19:15 Pilz & Grillz 2 14 - 2 Van Campen Consulting
03-12-2018 Ma Div. 3 10 Zwijsen 20:00 TuMoViNed 3 - 9 Brugmans FC
03-12-2018 Ma Div. 3 10 Zwijsen 20:45 ZVV La Brijn 0 - 4 AKCA Balona
03-12-2018 Ma Div. 3 10 Zwijsen 21:30 Knuvers Schoencentrum 3 - 5 Ay Yıldız
03-12-2018 Ma Div. 3 10 Zwijsen 22:15 FC SJK 1 - 1 Eskes & Partners
07-12-2018 Vr Div. 2 12 Bunders 19:15 ZVV Safetrans 1 5 - 3 Uzuma Juice
07-12-2018 Vr Div. 2 12 Bunders 20:00 KDV het Leeuwtje 6 - 4 Auto Joosten
07-12-2018 Vr Div. 2 12 Bunders 20:45 Image Fabrics 2 16 - 3 Leeuwen van de Atlas
07-12-2018 Vr Div. 2 12 Bunders 21:30 Van der Linden 6 - 1 Bouwbedrijf Willem Verbakel
07-12-2018 Vr Div. 2 12 Bunders 22:15 PSN 5 - 4 Cafetaria de Bunders
07-12-2018 Vr Div. 1 12 Zwijsen 19:15 Schildersbedrijf Franko van Bussel 2 - 7 Fysiotherapie de Boekt
07-12-2018 Vr Div. 1 12 Zwijsen 20:00 Teun - marketing maakindustrie 7 - 4 Van Kuringe
07-12-2018 Vr Div. 1 12 Zwijsen 20:45 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro 2 - 3 Coro Advies
07-12-2018 Vr Div. 1 12 Zwijsen 21:30 Fellows and Friends 2 - 8 Van der Linden Futsal
10-12-2018 Ma Div. 3 12 Zwijsen 18:30 Eskes & Partners 1 - 7 Ay Yıldız
10-12-2018 Ma Div. D 8 Zwijsen 19:15 Team van Sleuwen 9 - 0 Team Y
10-12-2018 Ma Div. D 8 Zwijsen 20:00 FC Laminaat 1 - 0 Albert van der Linden
10-12-2018 Ma Div. D 8 Zwijsen 20:45 Team Rijkers 4 - 0 Invorm Interieurbouw
10-12-2018 Ma Div. D 8 Zwijsen 21:30 Old Stars 2 - 6 Van Grunsven Transport
10-12-2018 Ma Div. 3 12 Zwijsen 22:15 AKCA Balona 1 - 6 Van Campen Consulting
14-12-2018 Vr Div. 1 13 Bunders 19:15 Van der Linden Futsal 6 - 1 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
14-12-2018 Vr Div. 1 13 Bunders 20:00 Hoogheide Bouw 2 - 3 Zelda Personeelsdiensten BV
14-12-2018 Vr Div. 1 13 Bunders 20:45 Schildersbedrijf Franko van Bussel 3 - 0 Fellows and Friends
14-12-2018 Vr Div. 1 13 Bunders 21:30 Fysiotherapie de Boekt 1 - 2 Coro Advies
14-12-2018 Vr Div. 2 13 Zwijsen 19:15 Uzuma Juice 7 - 3 PSN
14-12-2018 Vr Div. 2 13 Zwijsen 20:00 Image Fabrics 1 10 - 4 Leeuwen van de Atlas
14-12-2018 Vr Div. 2 13 Zwijsen 20:45 KDV het Leeuwtje 10 - 5 ZVV Safetrans 1
14-12-2018 Vr Div. 2 13 Zwijsen 21:30 Bouwbedrijf Willem Verbakel 0 - 3 Image Fabrics 2
17-12-2018 Ma Div. D 7 Zwijsen 18:30 Old Stars - FC Laminaat
17-12-2018 Ma Div. 3 11 Zwijsen 19:15 Tres Puntos - Ay Yıldız
17-12-2018 Ma Div. 3 11 Zwijsen 20:00 ZVV La Brijn - Brugmans FC
17-12-2018 Ma Div. 3 11 Zwijsen 20:45 FC SJK - AKCA Balona
17-12-2018 Ma Div. 3 11 Zwijsen 21:30 Knuvers Schoencentrum - Eskes & Partners
17-12-2018 Ma Div. 3 11 Zwijsen 22:15 TuMoViNed - Pilz & Grillz 2
07-01-2019 Ma Div. 3 12 Zwijsen 18:30 Knuvers Schoencentrum - TuMoViNed
07-01-2019 Ma Div. 3 12 Zwijsen 19:15 Brugmans FC - Pilz & Grillz 2
07-01-2019 Ma Div. D 9 Zwijsen 20:00 Van Grunsven Transport - Team Rijkers
07-01-2019 Ma Div. D 9 Zwijsen 20:45 Invorm Interieurbouw - Old Stars
07-01-2019 Ma Div. D 9 Zwijsen 21:30 Team Y - Vd Linden en Koppig
07-01-2019 Ma Div. D 9 Zwijsen 22:15 Team van Sleuwen - FC Laminaat
11-01-2019 Vr BLC-B 2 Bunders 19:15 Eskes & Partners - Leeuwen van de Atlas
11-01-2019 Vr BLC-A 2 Bunders 20:00 AKCA Balona - TuMoViNed
11-01-2019 Vr BLC-C 2 Bunders 20:45 Van der Linden - KDV het Leeuwtje
11-01-2019 Vr BLC-D 2 Bunders 21:30 Zelda Personeelsdiensten BV - Coro Advies
11-01-2019 Vr BLC-H 2 Zwijsen 19:15 Brugmans FC - ZVV La Brijn
11-01-2019 Vr BLC-G 2 Zwijsen 20:00 Ay Yıldız - ZVV Safetrans 1
11-01-2019 Vr BLC-F 2 Zwijsen 20:45 Bouwbedrijf Willem Verbakel - Schildersbedrijf Franko van Bussel
11-01-2019 Vr BLC-E 2 Zwijsen 21:30 Fellows and Friends - Teun - marketing maakindustrie
14-01-2019 Ma Div. D 7 Zwijsen 18:30 Albert van der Linden - Team Rijkers
14-01-2019 Ma Div. 3 13 Zwijsen 19:15 TuMoViNed - Ay Yıldız
14-01-2019 Ma Div. 3 13 Zwijsen 20:00 FC SJK - Van Campen Consulting
14-01-2019 Ma Div. 3 13 Zwijsen 20:45 Tres Puntos - Eskes & Partners
14-01-2019 Ma Div. 3 13 Zwijsen 21:30 Pilz & Grillz 2 - AKCA Balona
14-01-2019 Ma Div. 3 13 Zwijsen 22:15 Knuvers Schoencentrum - ZVV La Brijn
18-01-2019 Vr Div. 2 14 Bunders 19:15 Auto Joosten - Leeuwen van de Atlas
18-01-2019 Vr Div. 2 14 Bunders 20:00 Van der Linden - Image Fabrics 2
18-01-2019 Vr Div. 2 14 Bunders 20:45 Image Fabrics 1 - Cafetaria de Bunders
18-01-2019 Vr Div. 2 14 Bunders 21:30 KDV het Leeuwtje - Uzuma Juice
18-01-2019 Vr Div. 2 14 Bunders 22:15 Bouwbedrijf Willem Verbakel - ZVV Safetrans 1
18-01-2019 Vr Div. 1 14 Zwijsen 19:15 Hoogheide Bouw - Coro Advies
18-01-2019 Vr Div. 1 14 Zwijsen 20:00 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Van der Linden Futsal
18-01-2019 Vr Div. 1 14 Zwijsen 20:45 Fysiotherapie de Boekt - Zelda Personeelsdiensten BV
18-01-2019 Vr Div. 1 14 Zwijsen 21:30 Van Kuringe - Fellows and Friends
21-01-2019 Ma Div. D 10 Zwijsen 19:15 Invorm Interieurbouw - Albert van der Linden
21-01-2019 Ma Div. D 10 Zwijsen 20:00 Team Y - Van Grunsven Transport
21-01-2019 Ma Div. D 10 Zwijsen 20:45 Vd Linden en Koppig - Team van Sleuwen
21-01-2019 Ma Div. D 10 Zwijsen 21:30 Team Rijkers - Old Stars
21-01-2019 Ma Div. 3 12 Zwijsen 22:15 ZVV La Brijn - Tres Puntos
25-01-2019 Vr Div. 2 (restant van 31-08) 1 Bunders 18:50 Leeuwen van de Atlas - Image Fabrics 1
25-01-2019 Vr BLC-A 3 Bunders 19:15 Tres Puntos - AKCA Balona
25-01-2019 Vr BLC-D 3 Bunders 20:00 Zelda Personeelsdiensten BV - Hoogheide Bouw
25-01-2019 Vr BLC-B 3 Bunders 20:45 Pilz & Grillz 2 - Eskes & Partners
25-01-2019 Vr BLC-C 3 Bunders 21:30 Cafetaria de Bunders - Van der Linden
25-01-2019 Vr BLC-H 3 Zwijsen 19:15 FC SJK - Brugmans FC
25-01-2019 Vr BLC-F 3 Zwijsen 20:00 Image Fabrics 2 - Bouwbedrijf Willem Verbakel
25-01-2019 Vr BLC-E 3 Zwijsen 20:45 Fysiotherapie de Boekt - Fellows and Friends
28-01-2019 Ma Div. D 7 Zwijsen 18:30 Invorm Interieurbouw - Vd Linden en Koppig
28-01-2019 Ma Div. 3 14 Zwijsen 19:15 Brugmans FC - AKCA Balona
28-01-2019 Ma Div. 3 14 Zwijsen 20:00 Knuvers Schoencentrum - Tres Puntos
28-01-2019 Ma Div. 3 14 Zwijsen 20:45 TuMoViNed - Van Campen Consulting
28-01-2019 Ma Div. 3 14 Zwijsen 21:30 Pilz & Grillz 2 - ZVV La Brijn
28-01-2019 Ma Div. 3 14 Zwijsen 22:15 FC SJK - Ay Yıldız
01-02-2019 Vr Div. 1 15 Bunders 19:15 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Teun - marketing maakindustrie
01-02-2019 Vr Div. 1 15 Bunders 20:00 Hoogheide Bouw - Van der Linden Futsal
01-02-2019 Vr Div. 1 15 Bunders 20:45 Zelda Personeelsdiensten BV - Coro Advies
01-02-2019 Vr Div. 1 15 Bunders 21:30 Fysiotherapie de Boekt - Fellows and Friends
01-02-2019 Vr Div. 2 15 Zwijsen 19:15 KDV het Leeuwtje - Van der Linden
01-02-2019 Vr Div. 2 15 Zwijsen 20:00 Image Fabrics 1 - Uzuma Juice
01-02-2019 Vr Div. 2 15 Zwijsen 20:45 Image Fabrics 2 - PSN
01-02-2019 Vr Div. 2 15 Zwijsen 21:30 Auto Joosten - ZVV Safetrans 1
01-02-2019 Vr Div. 2 15 Zwijsen 22:15 Leeuwen van de Atlas - Cafetaria de Bunders
04-02-2019 Ma Div. 3 16 Zwijsen 18:30 TuMoViNed - Tres Puntos
04-02-2019 Ma Div. D 11 Zwijsen 19:15 Team van Sleuwen - Old Stars
04-02-2019 Ma Div. D 11 Zwijsen 20:00 Vd Linden en Koppig - FC Laminaat
04-02-2019 Ma Div. D 11 Zwijsen 20:45 Invorm Interieurbouw - Team Y
04-02-2019 Ma Div. D 11 Zwijsen 21:30 Albert van der Linden - Van Grunsven Transport
04-02-2019 Ma Div. 3 16 Zwijsen 22:15 Knuvers Schoencentrum - Pilz & Grillz 2
08-02-2019 Vr Div. 2 16 Bunders 19:15 Auto Joosten - Uzuma Juice
08-02-2019 Vr Div. 2 16 Bunders 20:00 KDV het Leeuwtje - Bouwbedrijf Willem Verbakel
08-02-2019 Vr Div. 2 16 Bunders 20:45 ZVV Safetrans 1 - Cafetaria de Bunders
08-02-2019 Vr Div. 2 16 Bunders 21:30 Van der Linden - Image Fabrics 1
08-02-2019 Vr Div. 2 16 Bunders 22:15 Leeuwen van de Atlas - PSN
08-02-2019 Vr Div. 1 16 Zwijsen 19:15 Fysiotherapie de Boekt - Van der Linden Futsal
08-02-2019 Vr Div. 1 16 Zwijsen 20:00 Teun - marketing maakindustrie - Hoogheide Bouw
08-02-2019 Vr Div. 1 16 Zwijsen 20:45 Fellows and Friends - Coro Advies
08-02-2019 Vr Div. 1 16 Zwijsen 21:30 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Van Kuringe
08-02-2019 Vr Div. 1 16 Zwijsen 22:15 Zelda Personeelsdiensten BV - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
11-02-2019 Ma Div. 3 15 Zwijsen 19:15 TuMoViNed - ZVV La Brijn
11-02-2019 Ma Div. 3 15 Zwijsen 20:00 FC SJK - Tres Puntos
11-02-2019 Ma Div. 3 15 Zwijsen 20:45 Van Campen Consulting - Ay Yıldız
11-02-2019 Ma Div. 3 15 Zwijsen 21:30 AKCA Balona - Eskes & Partners
11-02-2019 Ma Div. 3 15 Zwijsen 22:15 Knuvers Schoencentrum - Brugmans FC
15-02-2019 Vr BLC-H 3 Bunders 19:15 ZVV La Brijn - PSN
15-02-2019 Vr BLC-D 3 Bunders 20:00 Coro Advies - Van der Linden Futsal
15-02-2019 Vr BLC-B 3 Bunders 20:45 Leeuwen van de Atlas - Uzuma Juice
15-02-2019 Vr BLC-A 3 Bunders 21:30 TuMoViNed - Image Fabrics 1
15-02-2019 Vr BLC-E 3 Zwijsen 19:15 Teun - marketing maakindustrie - Van Kuringe
15-02-2019 Vr BLC-F 3 Zwijsen 20:00 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
15-02-2019 Vr BLC-G 3 Zwijsen 20:45 ZVV Safetrans 1 - Auto Joosten
18-02-2019 Ma Div. 3 16 Zwijsen 18:30 Brugmans FC - FC SJK
18-02-2019 Ma Div. D 12 Zwijsen 19:15 Van Grunsven Transport - Invorm Interieurbouw
18-02-2019 Ma Div. D 12 Zwijsen 20:00 Old Stars - Vd Linden en Koppig
18-02-2019 Ma Div. D 12 Zwijsen 20:45 FC Laminaat - Team Rijkers
18-02-2019 Ma Div. D 12 Zwijsen 21:30 Team Y - Albert van der Linden
18-02-2019 Ma Div. 3 16 Zwijsen 22:15 Van Campen Consulting - Eskes & Partners
22-02-2019 Vr Div. 1 17 Bunders 19:15 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Hoogheide Bouw
22-02-2019 Vr Div. 1 17 Bunders 20:00 Van Kuringe - Coro Advies
22-02-2019 Vr Div. 1 17 Bunders 20:45 Van der Linden Futsal - Zelda Personeelsdiensten BV
22-02-2019 Vr Div. 1 17 Bunders 21:30 Teun - marketing maakindustrie - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
22-02-2019 Vr Div. 2 17 Zwijsen 19:15 KDV het Leeuwtje - Image Fabrics 1
22-02-2019 Vr Div. 2 17 Zwijsen 20:00 Bouwbedrijf Willem Verbakel - Cafetaria de Bunders
22-02-2019 Vr Div. 2 17 Zwijsen 20:45 Auto Joosten - Image Fabrics 2
22-02-2019 Vr Div. 2 17 Zwijsen 21:30 Van der Linden - PSN
22-02-2019 Vr Div. 2 17 Zwijsen 22:15 Uzuma Juice - Leeuwen van de Atlas
25-02-2019 Ma Div. 3 17 Zwijsen 19:15 TuMoViNed - AKCA Balona
25-02-2019 Ma Div. 3 17 Zwijsen 20:00 Pilz & Grillz 2 - Ay Yıldız
25-02-2019 Ma Div. 3 17 Zwijsen 20:45 Knuvers Schoencentrum - FC SJK
25-02-2019 Ma Div. 3 17 Zwijsen 21:30 Brugmans FC - Eskes & Partners
25-02-2019 Ma Div. 3 17 Zwijsen 22:15 Tres Puntos - Van Campen Consulting
11-03-2019 Ma Div. D 13 Zwijsen 19:15 Invorm Interieurbouw - FC Laminaat
11-03-2019 Ma Div. D 13 Zwijsen 20:00 Team Y - Team Rijkers
11-03-2019 Ma Div. D 13 Zwijsen 20:45 Albert van der Linden - Team van Sleuwen
11-03-2019 Ma Div. D 13 Zwijsen 21:30 Van Grunsven Transport - Vd Linden en Koppig
11-03-2019 Ma Div. 3 16 Zwijsen 22:15 ZVV La Brijn - Ay Yıldız
15-03-2019 Vr 2de Ronde 1 Bunders 19:15 Win. Poule A - 2de Poule H
15-03-2019 Vr 2de Ronde 1 Bunders 20:00 Win. Poule B - 2de Poule G
15-03-2019 Vr 2de Ronde 1 Bunders 20:45 Win. Poule C - 2de Poule F
15-03-2019 Vr 2de Ronde 1 Bunders 21:30 Win. Poule D - 2de Poule E
15-03-2019 Vr 2de Ronde 2 Zwijsen 19:15 Win. Poule H - 2de Poule A
15-03-2019 Vr 2de Ronde 2 Zwijsen 20:00 Win. Poule G - 2de Poule B
15-03-2019 Vr 2de Ronde 2 Zwijsen 20:45 Win. Poule F - 2de Poule C
15-03-2019 Vr 2de Ronde 2 Zwijsen 21:30 Win. Poule E - 2de Poule D
18-03-2019 Ma Div. D 14 Zwijsen 19:15 Vd Linden en Koppig - Albert van der Linden
18-03-2019 Ma Div. D 14 Zwijsen 20:00 Old Stars - Team Y
18-03-2019 Ma Div. D 14 Zwijsen 20:45 FC Laminaat - Van Grunsven Transport
18-03-2019 Ma Div. D 14 Zwijsen 21:30 Team Rijkers - Team van Sleuwen
22-03-2019 Vr Div. 2 18 Bunders 19:15 Image Fabrics 2 - Cafetaria de Bunders
22-03-2019 Vr Div. 2 18 Bunders 20:00 ZVV Safetrans 1 - PSN
22-03-2019 Vr Div. 2 18 Bunders 20:45 Van der Linden - Leeuwen van de Atlas
22-03-2019 Vr Div. 2 18 Bunders 21:30 Auto Joosten - Image Fabrics 1
22-03-2019 Vr Div. 2 18 Bunders 22:15 Uzuma Juice - Bouwbedrijf Willem Verbakel
22-03-2019 Vr Div. 1 18 Zwijsen 19:15 Van der Linden Futsal - Van Kuringe
22-03-2019 Vr Div. 1 18 Zwijsen 20:00 Fellows and Friends - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
22-03-2019 Vr Div. 1 18 Zwijsen 20:45 Teun - marketing maakindustrie - Zelda Personeelsdiensten BV
22-03-2019 Vr Div. 1 18 Zwijsen 21:30 Fysiotherapie de Boekt - Hoogheide Bouw
25-03-2019 Ma Div. 3 18 Zwijsen 19:15 Tres Puntos - Pilz & Grillz 2
25-03-2019 Ma Div. 3 18 Zwijsen 20:00 ZVV La Brijn - Eskes & Partners
25-03-2019 Ma Div. 3 18 Zwijsen 20:45 Brugmans FC - Van Campen Consulting
25-03-2019 Ma Div. 3 18 Zwijsen 21:30 AKCA Balona - Ay Yıldız
25-03-2019 Ma Div. 3 18 Zwijsen 22:15 TuMoViNed - FC SJK
29-03-2019 Vr Div. 1 19 Bunders 19:15 Fellows and Friends - Zelda Personeelsdiensten BV
29-03-2019 Vr Div. 1 19 Bunders 20:00 Van der Linden Futsal - Teun - marketing maakindustrie
29-03-2019 Vr Div. 1 19 Bunders 20:45 Van Kuringe - Hoogheide Bouw
29-03-2019 Vr Div. 1 19 Bunders 21:30 Fysiotherapie de Boekt - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
29-03-2019 Vr Div. 2 19 Zwijsen 19:15 ZVV Safetrans 1 - Leeuwen van de Atlas
29-03-2019 Vr Div. 2 19 Zwijsen 20:00 Uzuma Juice - Van der Linden
29-03-2019 Vr Div. 2 19 Zwijsen 20:45 KDV het Leeuwtje - Image Fabrics 2
29-03-2019 Vr Div. 2 19 Zwijsen 21:30 Auto Joosten - PSN
29-03-2019 Vr Div. 2 19 Zwijsen 22:15 Bouwbedrijf Willem Verbakel - Image Fabrics 1
01-04-2019 Ma Div. 3 21 Zwijsen 18:30 Van Campen Consulting - Pilz & Grillz 2
01-04-2019 Ma Div. D 15 Zwijsen 19:15 Vd Linden en Koppig - Team Rijkers
01-04-2019 Ma Div. D 15 Zwijsen 20:00 Invorm Interieurbouw - Team van Sleuwen
01-04-2019 Ma Div. D 15 Zwijsen 20:45 Albert van der Linden - Old Stars
01-04-2019 Ma Div. D 15 Zwijsen 21:30 Team Y - FC Laminaat
01-04-2019 Ma Div. 3 21 Zwijsen 22:15 Brugmans FC - TuMoViNed
05-04-2019 Vr Div. 2 20 Bunders 19:15 ZVV Safetrans 1 - Image Fabrics 1
05-04-2019 Vr Div. 2 20 Bunders 20:00 Bouwbedrijf Willem Verbakel - PSN
05-04-2019 Vr Div. 2 20 Bunders 20:45 Uzuma Juice - Image Fabrics 2
05-04-2019 Vr Div. 2 20 Bunders 21:30 KDV het Leeuwtje - Leeuwen van de Atlas
05-04-2019 Vr Div. 2 20 Bunders 22:15 Van der Linden - Cafetaria de Bunders
05-04-2019 Vr Div. 1 20 Zwijsen 19:15 Fellows and Friends - Hoogheide Bouw
05-04-2019 Vr Div. 1 20 Zwijsen 20:00 Van Kuringe - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
05-04-2019 Vr Div. 1 20 Zwijsen 20:45 Teun - marketing maakindustrie - Coro Advies
05-04-2019 Vr Div. 1 20 Zwijsen 21:30 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Zelda Personeelsdiensten BV
08-04-2019 Ma Div. 3 19 Zwijsen 19:15 Pilz & Grillz 2 - FC SJK
08-04-2019 Ma Div. 3 19 Zwijsen 20:00 TuMoViNed - Eskes & Partners
08-04-2019 Ma Div. 3 19 Zwijsen 20:45 Knuvers Schoencentrum - AKCA Balona
08-04-2019 Ma Div. 3 19 Zwijsen 21:30 ZVV La Brijn - Van Campen Consulting
08-04-2019 Ma Div. 3 19 Zwijsen 22:15 Tres Puntos - Brugmans FC
12-04-2019 Vr ¼ Finale 1 Bunders 19:15 Win. 1 ronde 2 - Win. 2 ronde 2
12-04-2019 Vr ¼ Finale 1 Bunders 20:00 Win. 3 ronde 2 - Win. 4 ronde 2
12-04-2019 Vr ¼ Finale 1 Bunders 20:45 Win. 5 ronde 2 - Win. 6 ronde 2
12-04-2019 Vr ¼ Finale 1 Bunders 21:30 Win. 7 ronde 2 - Win. 8 ronde 2
15-04-2019 Ma Div. 3 21 Zwijsen 18:30 Eskes & Partners - FC SJK
15-04-2019 Ma Div. D 16 Zwijsen 19:15 FC Laminaat - Old Stars
15-04-2019 Ma Div. D 16 Zwijsen 20:00 Team Rijkers - Albert van der Linden
15-04-2019 Ma Div. D 16 Zwijsen 20:45 Team van Sleuwen - Van Grunsven Transport
15-04-2019 Ma Div. D 16 Zwijsen 21:30 Vd Linden en Koppig - Invorm Interieurbouw
15-04-2019 Ma Div. 3 21 Zwijsen 22:15 Ay Yıldız - Knuvers Schoencentrum
19-04-2019 Vr Div. 1 21 Bunders 19:15 Zelda Personeelsdiensten BV - Van Kuringe
19-04-2019 Vr Div. 1 21 Bunders 20:00 Teun - marketing maakindustrie - Fysiotherapie de Boekt
19-04-2019 Vr Div. 1 21 Bunders 20:45 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Hoogheide Bouw
19-04-2019 Vr Div. 1 21 Bunders 21:30 Coro Advies - Schildersbedrijf Franko van Bussel
19-04-2019 Vr Div. 2 21 Zwijsen 19:15 Leeuwen van de Atlas - Bouwbedrijf Willem Verbakel
19-04-2019 Vr Div. 2 21 Zwijsen 20:00 Van der Linden - Auto Joosten
19-04-2019 Vr Div. 2 21 Zwijsen 20:45 PSN - Image Fabrics 1
19-04-2019 Vr Div. 2 21 Zwijsen 21:30 Cafetaria de Bunders - KDV het Leeuwtje
19-04-2019 Vr Div. 2 21 Zwijsen 22:15 Image Fabrics 2 - ZVV Safetrans 1
29-04-2019 Ma Div. 3 22 Zwijsen 19:15 Eskes & Partners - Knuvers Schoencentrum
29-04-2019 Ma Div. 3 22 Zwijsen 20:00 AKCA Balona - FC SJK
29-04-2019 Ma Div. 3 22 Zwijsen 20:45 Brugmans FC - ZVV La Brijn
29-04-2019 Ma Div. 3 22 Zwijsen 21:30 Ay Yıldız - Tres Puntos
29-04-2019 Ma Div. 3 22 Zwijsen 22:15 Pilz & Grillz 2 - TuMoViNed
06-05-2019 Ma Div. 1 22 Bunders 19:15 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Schildersbedrijf Franko van Bussel
06-05-2019 Ma Div. 1 22 Bunders 20:00 Van Kuringe - Fysiotherapie de Boekt
06-05-2019 Ma Div. 1 22 Bunders 20:45 Teun - marketing maakindustrie - Fellows and Friends
06-05-2019 Ma Div. 1 22 Bunders 21:30 Coro Advies - Van der Linden Futsal
06-05-2019 Ma Div. 3 20 Zwijsen 19:15 ZVV La Brijn - FC SJK
06-05-2019 Ma Div. 3 20 Zwijsen 20:00 Pilz & Grillz 2 - Eskes & Partners
06-05-2019 Ma Div. 3 20 Zwijsen 20:45 Tres Puntos - AKCA Balona
06-05-2019 Ma Div. 3 20 Zwijsen 21:30 Knuvers Schoencentrum - Van Campen Consulting
06-05-2019 Ma Div. 3 20 Zwijsen 22:15 Brugmans FC - Ay Yıldız
10-05-2019 Vr Div. 2 22 Bunders 19:15 PSN - KDV het Leeuwtje
10-05-2019 Vr Div. 2 22 Bunders 20:00 Image Fabrics 2 - Image Fabrics 1
10-05-2019 Vr Div. 2 22 Bunders 20:45 Van der Linden - ZVV Safetrans 1
10-05-2019 Vr Div. 2 22 Bunders 21:30 Cafetaria de Bunders - Uzuma Juice
10-05-2019 Vr Div. 2 22 Bunders 22:15 Bouwbedrijf Willem Verbakel - Auto Joosten
13-05-2019 Ma Div. D 17 Bunders 19:15 Team Y - Team van Sleuwen
13-05-2019 Ma Div. D 17 Bunders 20:00 Albert van der Linden - FC Laminaat
13-05-2019 Ma Div. D 17 Bunders 20:45 Invorm Interieurbouw - Team Rijkers
13-05-2019 Ma Div. D 17 Bunders 21:30 Van Grunsven Transport - Old Stars
13-05-2019 Ma Div. 3 21 Bunders 22:15 AKCA Balona - ZVV La Brijn
17-05-2019 Vr P/D 1 Bunders 19:15 2de Div. 2 - Voorl. Div. 1
17-05-2019 Vr ½ Finale 1 Bunders 20:00 WIn. 1 ¼ finale - WIn. 4 ¼ finale
17-05-2019 Vr ½ Finale 1 Bunders 20:45 WIn. 2 ¼ finale - WIn. 3 ¼ finale
17-05-2019 Vr P/D 1 Bunders 21:30 2de Div. 3 - Voorl. Div. 2
20-05-2019 Ma Div. D 18 Bunders 19:15 Team Rijkers - Van Grunsven Transport
20-05-2019 Ma Div. D 18 Bunders 20:00 Old Stars - Invorm Interieurbouw
20-05-2019 Ma Div. D 18 Bunders 20:45 Vd Linden en Koppig - Team Y
20-05-2019 Ma Div. D 18 Bunders 21:30 FC Laminaat - Team van Sleuwen
24-05-2019 Vr Slot 1 Bunders 19:00 Kampioen dames - All Stars dames
24-05-2019 Vr Slot 1 Bunders 20:00 Kampioen heren - All Stars heren
24-05-2019 Vr Finale 1 Bunders 21:00 Win. 1 ½ finale - Win. 2 ½ finale