Wedstrijdprogramma 2022/23

Datum Dag DIV. Ronde Locatie Tijd Thuisclub Uits. Bezoekers
02-09-2022 Vr ZVV Schaal 1 Bunders 19:00 Schildersbedrijf Franko van Bussel 4 - 3 Baby Bad & Spa
05-09-2022 Ma Dames Div 1 Zwijsen 19:15 FC Laminaat 2.0 7 - 4 Raber Wood Design
05-09-2022 Ma Dames Div 1 Zwijsen 20:00 Team Y 1 - 2 Old Stars
05-09-2022 Ma Dames Div 1 Zwijsen 20:45 Vakgarage Albert van der Linden 0 - 14 Team Marco Rijkers Montage
05-09-2022 Ma 3e Div 1 Zwijsen 21:30 Baby Bad & Spa 3 - 8 De Bever Boys
07-09-2022 Wo 3e Div 1 Zwijsen 19:15 Jorcustom/Financemen FC 5 - 2 Twins Market
07-09-2022 Wo 3e Div 1 Zwijsen 20:00 Meliani Fight & Fitness 7 - 2 Agar Verkeerstechniek/SG banden
07-09-2022 Wo 3e Div 1 Zwijsen 20:45 ClubPT 2 - 4 ZVV La Brijn
07-09-2022 Wo 3e Div 1 Zwijsen 21:30 Noordkade Uitjes 3 - 0 Eskes & Partners
09-09-2022 Vr 2e Div 1 Bunders 19:15 MTM Landmeten 5 - 4 Balona
09-09-2022 Vr 2e Div 1 Bunders 20:00 Auto Joosten 3 - 3 Ay Yıldız
09-09-2022 Vr 2e Div 1 Bunders 20:45 Selimiye Cami 1 - 0 ThuisIn Ernis
09-09-2022 Vr 2e Div 1 Bunders 21:30 Van Kuringe 3 - 2 Hoogheide Bouw
09-09-2022 Vr 1e Div 1 Zwijsen 19:15 KVIK Eindhoven 2 - 9 Fysiotherapie de Boekt
09-09-2022 Vr 1e Div 1 Zwijsen 20:00 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro 3 - 4 Van der Linden Futsal
09-09-2022 Vr 1e Div 1 Zwijsen 20:45 Tres Puntos 3 - 5 Schildersbedrijf Franko van Bussel
12-09-2022 Ma 3e Div 2 Zwijsen 19:15 Eskes & Partners 3 - 3 ClubPT
12-09-2022 Ma 3e Div 2 Zwijsen 20:00 Agar Verkeerstechniek/SG banden 8 - 6 Twins Market
12-09-2022 Ma 3e Div 2 Zwijsen 20:45 De Bever Boys 3 - 5 Meliani Fight & Fitness
12-09-2022 Ma 3e Div 2 Zwijsen 21:30 Noordkade Uitjes 2 - 4 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
12-09-2022 Ma 3e Div 2 Zwijsen 22:15 Baby Bad & Spa 3 - 0 Jorcustom/Financemen FC
16-09-2022 Vr 1e Div 2 Bunders 19:15 Van der Linden 2 - 2 Schildersbedrijf Franko van Bussel
16-09-2022 Vr 1e Div 2 Bunders 20:00 KVIK Eindhoven 5 - 7 Tres Puntos
16-09-2022 Vr 1e Div 2 Bunders 20:45 Van der Linden Futsal 3 - 2 Image Fabrics
16-09-2022 Vr 2e Div 2 Zwijsen 19:15 Van Kuringe 3 - 7 Auto Joosten
16-09-2022 Vr 2e Div 2 Zwijsen 20:00 Hoogheide Bouw 5 - 3 Ay Yıldız
16-09-2022 Vr 2e Div 2 Zwijsen 20:45 De Bever Boys 2 8 - 2 ThuisIn Ernis
19-09-2022 Ma Dames Div 2 Zwijsen 19:15 Team Y 2 - 7 FC Laminaat 2.0
19-09-2022 Ma Dames Div 2 Zwijsen 20:00 Team Marco Rijkers Montage 13 - 3 Old Stars
19-09-2022 Ma Dames Div 2 Zwijsen 20:45 Vakgarage Albert van der Linden 0 - 4 Raber Wood Design
19-09-2022 Ma 1e Div 1 Zwijsen 21:30 Coro Advies/Decathlon 2 - 1 Image Fabrics
23-09-2022 Vr BLC A 1 Bunders 18:30 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro 2 - 5 KVIK Eindhoven
23-09-2022 Vr BLC A 1 Bunders 19:15 Ay Yıldız 7 - 1 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
23-09-2022 Vr BLC B 1 Bunders 20:00 Image Fabrics 5 - 4 Van Kuringe
23-09-2022 Vr BLC C 1 Bunders 21:30 Balona 6 - 2 De Bever Boys 2
23-09-2022 Vr BLC B 1 Bunders 22:15 Baby Bad & Spa 0 - 3 ThuisIn Ernis
23-09-2022 Vr BLC D 1 Zwijsen 17:45 Fysiotherapie de Boekt 3 - 0 Joga Bonito
23-09-2022 Vr BLC C 1 Zwijsen 18:30 Schildersbedrijf Franko van Bussel 6 - 2 Jorcustom/Financemen FC
23-09-2022 Vr BLC D 1 Zwijsen 19:15 Agar Verkeerstechniek/SG banden - De Bever Boys
23-09-2022 Vr BLC E 1 Zwijsen 20:00 Coro Advies/Decathlon 2 - 3 Hoogheide Bouw
23-09-2022 Vr BLC F 1 Zwijsen 20:45 MTM Landmeten 4 - 0 Van der Linden
23-09-2022 Vr BLC G 1 Zwijsen 21:30 ClubPT 3 - 3 Selimiye Cami
23-09-2022 Vr BLC H 1 Zwijsen 22:15 Auto Joosten 3 - 2 Meliani Fight & Fitness
26-09-2022 Ma 3e Div 3 Zwijsen 19:15 Agar Verkeerstechniek/SG banden 8 - 5 ClubPT
26-09-2022 Ma 3e Div 3 Zwijsen 20:00 Eskes & Partners 2 - 2 ZVV La Brijn
26-09-2022 Ma 3e Div 3 Zwijsen 20:45 Baby Bad & Spa 2 - 2 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
26-09-2022 Ma 3e Div 3 Zwijsen 21:30 Meliani Fight & Fitness 4 - 3 Twins Market
26-09-2022 Ma 3e Div 3 Zwijsen 22:15 Noordkade Uitjes 2 - 6 Jorcustom/Financemen FC
30-09-2022 Vr 2e Div 3 Bunders 19:15 ThuisIn Ernis 2 - 10 MTM Landmeten
30-09-2022 Vr 2e Div 3 Bunders 20:00 Balona 7 - 2 De Bever Boys 2
30-09-2022 Vr 2e Div 3 Bunders 20:45 Ay Yıldız 4 - 1 Van Kuringe
30-09-2022 Vr 1e Div 3 Zwijsen 19:15 Image Fabrics 5 - 0 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
30-09-2022 Vr 1e Div 3 Zwijsen 20:00 Schildersbedrijf Franko van Bussel 8 - 2 KVIK Eindhoven
30-09-2022 Vr 1e Div 3 Zwijsen 20:45 Fysiotherapie de Boekt 6 - 3 Van der Linden
30-09-2022 Vr 1e Div 3 Zwijsen 21:30 Coro Advies/Decathlon 3 - 11 Van der Linden Futsal
03-10-2022 Ma 2e Div 3 Bunders 21:30 Auto Joosten - Hoogheide Bouw
03-10-2022 Ma Dames Div 3 Zwijsen 19:15 FC Laminaat 2.0 - Team Marco Rijkers Montage
03-10-2022 Ma Dames Div 3 Zwijsen 20:00 Old Stars - Vakgarage Albert van der Linden
03-10-2022 Ma Dames Div 3 Zwijsen 20:45 Raber Wood Design - Team Y
07-10-2022 Vr BLC H 2 Bunders 18:30 Auto Joosten - Tres Puntos
07-10-2022 Vr BLC G 2 Bunders 19:15 Selimiye Cami - Van der Linden Futsal
07-10-2022 Vr BLC F 2 Bunders 20:00 Van der Linden - ZVV La Brijn
07-10-2022 Vr BLC E 2 Bunders 20:45 Hoogheide Bouw - Twins Market
07-10-2022 Vr BLC D 2 Bunders 21:30 Agar Verkeerstechniek/SG banden - Fysiotherapie de Boekt
07-10-2022 Vr BLC D 2 Bunders 22:15 De Bever Boys 3 - 0 Joga Bonito
07-10-2022 Vr BLC C 2 Zwijsen 18:30 Schildersbedrijf Franko van Bussel - De Bever Boys 2
07-10-2022 Vr BLC C 2 Zwijsen 19:15 Balona - Jorcustom/Financemen FC
07-10-2022 Vr BLC B 2 Zwijsen 20:45 Image Fabrics - ThuisIn Ernis
07-10-2022 Vr BLC A 2 Zwijsen 21:30 Ay Yıldız - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
07-10-2022 Vr BLC A 2 Zwijsen 22:15 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - KVIK Eindhoven
07-10-2022 Vr BLC B 2 Zwijsen 22:15 Van Kuringe 3 - 0 Baby Bad & Spa
10-10-2022 Ma 3e Div 4 Zwijsen 19:15 ZVV La Brijn - Twins Market
10-10-2022 Ma 3e Div 4 Zwijsen 20:00 Agar Verkeerstechniek/SG banden - Jorcustom/Financemen FC
10-10-2022 Ma 3e Div 4 Zwijsen 20:45 De Bever Boys - Eskes & Partners
10-10-2022 Ma 3e Div 4 Zwijsen 21:30 Meliani Fight & Fitness - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
10-10-2022 Ma 3e Div 4 Zwijsen 22:15 Baby Bad & Spa - Noordkade Uitjes
14-10-2022 Vr 1e Div 4 Bunders 19:15 Van der Linden - Image Fabrics
14-10-2022 Vr 1e Div 4 Bunders 20:00 Fysiotherapie de Boekt - Van der Linden Futsal
14-10-2022 Vr 1e Div 4 Bunders 20:45 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
14-10-2022 Vr 1e Div 4 Bunders 21:30 Tres Puntos - Coro Advies/Decathlon
14-10-2022 Vr 2e Div 4 Zwijsen 19:15 Selimiye Cami - Auto Joosten
14-10-2022 Vr 2e Div 4 Zwijsen 20:00 ThuisIn Ernis - Van Kuringe
14-10-2022 Vr 2e Div 4 Zwijsen 20:45 De Bever Boys 2 - Ay Yıldız
14-10-2022 Vr 2e Div 4 Zwijsen 21:30 Balona - Hoogheide Bouw
17-10-2022 Ma Dames Div 4 Zwijsen 19:15 Team Y - Team Marco Rijkers Montage
17-10-2022 Ma Dames Div 4 Zwijsen 20:00 Vakgarage Albert van der Linden - FC Laminaat 2.0
17-10-2022 Ma Dames Div 4 Zwijsen 20:45 Raber Wood Design - Old Stars
17-10-2022 Ma 1e Div 2 Zwijsen 21:30 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Coro Advies/Decathlon
19-10-2022 Wo BLC E 3 Zwijsen 19:15 Coro Advies/Decathlon - Twins Market
19-10-2022 Wo BLC F 3 Zwijsen 20:00 ZVV La Brijn - MTM Landmeten
19-10-2022 Wo BLC G 3 Zwijsen 20:45 ClubPT - Van der Linden Futsal
19-10-2022 Wo BLC H 3 Zwijsen 21:30 Meliani Fight & Fitness - Tres Puntos
21-10-2022 Vr 2e Div 5 Bunders 19:15 Van Kuringe - De Bever Boys 2
21-10-2022 Vr 2e Div 5 Bunders 20:00 Hoogheide Bouw - MTM Landmeten
21-10-2022 Vr 2e Div 5 Bunders 20:45 Auto Joosten - ThuisIn Ernis
21-10-2022 Vr 2e Div 5 Bunders 21:30 Selimiye Cami - Balona
21-10-2022 Vr 1e Div 5 Zwijsen 19:15 Van der Linden Futsal - KVIK Eindhoven
21-10-2022 Vr 1e Div 5 Zwijsen 20:00 Tres Puntos - Fysiotherapie de Boekt
21-10-2022 Vr 1e Div 5 Zwijsen 20:45 Coro Advies/Decathlon - Schildersbedrijf Franko van Bussel
21-10-2022 Vr 1e Div 5 Zwijsen 21:30 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Van der Linden
31-10-2022 Ma 3e Div 5 Zwijsen 19:15 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - ZVV La Brijn
31-10-2022 Ma 3e Div 5 Zwijsen 20:00 Baby Bad & Spa - Agar Verkeerstechniek/SG banden
31-10-2022 Ma 3e Div 5 Zwijsen 20:45 Meliani Fight & Fitness - Jorcustom/Financemen FC
31-10-2022 Ma 3e Div 5 Zwijsen 21:30 ClubPT - Twins Market
31-10-2022 Ma 3e Div 5 Zwijsen 22:15 De Bever Boys - Noordkade Uitjes
07-11-2022 Ma 3e Div 6 Zwijsen 19:15 De Bever Boys - ZVV La Brijn
07-11-2022 Ma 3e Div 6 Zwijsen 20:00 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - Twins Market
07-11-2022 Ma 3e Div 6 Zwijsen 20:45 Eskes & Partners - Jorcustom/Financemen FC
07-11-2022 Ma 3e Div 6 Zwijsen 21:30 Baby Bad & Spa - ClubPT
07-11-2022 Ma 3e Div 6 Zwijsen 22:15 Noordkade Uitjes - Meliani Fight & Fitness
09-11-2022 Wo Dames Div 5 Zwijsen 19:15 FC Laminaat 2.0 - Old Stars
09-11-2022 Wo Dames Div 5 Zwijsen 20:00 Team Marco Rijkers Montage - Raber Wood Design
09-11-2022 Wo Dames Div 5 Zwijsen 20:45 Vakgarage Albert van der Linden - Team Y
09-11-2022 Wo 2e Div 2 Zwijsen 21:30 MTM Landmeten - Selimiye Cami
11-11-2022 Vr 1e Div 6 Bunders 18:30 Van der Linden - Van der Linden Futsal
11-11-2022 Vr 1e Div 6 Bunders 19:15 Tres Puntos - Image Fabrics
11-11-2022 Vr 1e Div 6 Bunders 20:00 Fysiotherapie de Boekt - Schildersbedrijf Franko van Bussel
11-11-2022 Vr 1e Div 6 Bunders 20:45 KVIK Eindhoven - Coro Advies/Decathlon
11-11-2022 Vr 2e Div 6 Zwijsen 19:15 MTM Landmeten - Auto Joosten
11-11-2022 Vr 2e Div 6 Zwijsen 20:00 Selimiye Cami - Ay Yıldız
11-11-2022 Vr 2e Div 6 Zwijsen 20:45 De Bever Boys 2 - Hoogheide Bouw
11-11-2022 Vr 2e Div 6 Zwijsen 21:30 Balona - ThuisIn Ernis
14-11-2022 Ma 3e Div 7 Zwijsen 19:15 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - Jorcustom/Financemen FC
14-11-2022 Ma 3e Div 7 Zwijsen 20:00 Baby Bad & Spa - Eskes & Partners
14-11-2022 Ma 3e Div 7 Zwijsen 20:45 De Bever Boys - Agar Verkeerstechniek/SG banden
14-11-2022 Ma 3e Div 7 Zwijsen 21:30 Noordkade Uitjes - ZVV La Brijn
14-11-2022 Ma 3e Div 7 Zwijsen 22:15 ClubPT - Meliani Fight & Fitness
16-11-2022 Wo BLC A 3 Zwijsen 18:30 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
16-11-2022 Wo BLC A 3 Zwijsen 19:15 KVIK Eindhoven - Ay Yıldız
16-11-2022 Wo BLC B 3 Zwijsen 20:00 Van Kuringe - ThuisIn Ernis
16-11-2022 Wo BLC C 3 Zwijsen 20:45 Balona - Schildersbedrijf Franko van Bussel
16-11-2022 Wo BLC C 3 Zwijsen 21:30 De Bever Boys 2 - Jorcustom/Financemen FC
16-11-2022 Wo BLC B 3 Zwijsen 22:15 Baby Bad & Spa 0 - 3 Image Fabrics
18-11-2022 Vr 2e Div 7 Bunders 19:15 Van Kuringe - Selimiye Cami
18-11-2022 Vr 2e Div 7 Bunders 20:00 Ay Yıldız - ThuisIn Ernis
18-11-2022 Vr 2e Div 7 Bunders 20:45 MTM Landmeten - De Bever Boys 2
18-11-2022 Vr 2e Div 7 Bunders 21:30 Auto Joosten - Balona
18-11-2022 Vr 1e Div 7 Zwijsen 19:15 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Tres Puntos
18-11-2022 Vr 1e Div 7 Zwijsen 20:00 KVIK Eindhoven - Van der Linden
18-11-2022 Vr 1e Div 7 Zwijsen 20:45 Coro Advies/Decathlon - Fysiotherapie de Boekt
18-11-2022 Vr 1e Div 7 Zwijsen 21:30 Image Fabrics - Schildersbedrijf Franko van Bussel
23-11-2022 Wo Dames Div 6 Zwijsen 19:15 Old Stars - Team Y
23-11-2022 Wo Dames Div 6 Zwijsen 20:00 Team Marco Rijkers Montage - Vakgarage Albert van der Linden
23-11-2022 Wo Dames Div 6 Zwijsen 20:45 Raber Wood Design - FC Laminaat 2.0
23-11-2022 Wo BLC D 3 Zwijsen 21:30 De Bever Boys - Fysiotherapie de Boekt
23-11-2022 Wo BLC D 3 Zwijsen 22:15 Joga Bonito 0 - 3 Agar Verkeerstechniek/SG banden
28-11-2022 Ma 3e Div 8 Zwijsen 19:15 Eskes & Partners - Twins Market
28-11-2022 Ma 3e Div 8 Zwijsen 20:00 ZVV La Brijn - Meliani Fight & Fitness
28-11-2022 Ma 3e Div 8 Zwijsen 20:45 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - ClubPT
28-11-2022 Ma 3e Div 8 Zwijsen 21:30 De Bever Boys - Jorcustom/Financemen FC
28-11-2022 Ma 3e Div 8 Zwijsen 22:15 Noordkade Uitjes - Agar Verkeerstechniek/SG banden
02-12-2022 Vr 1e Div 8 Bunders 19:15 Tres Puntos - Van der Linden Futsal
02-12-2022 Vr 1e Div 8 Bunders 20:00 Van der Linden - Coro Advies/Decathlon
02-12-2022 Vr 1e Div 8 Bunders 20:45 Fysiotherapie de Boekt - Image Fabrics
02-12-2022 Vr 1e Div 8 Bunders 21:30 KVIK Eindhoven - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
02-12-2022 Vr 2e Div 8 Zwijsen 19:15 MTM Landmeten - Van Kuringe
02-12-2022 Vr 2e Div 8 Zwijsen 20:00 Selimiye Cami - Hoogheide Bouw
02-12-2022 Vr 2e Div 8 Zwijsen 20:45 De Bever Boys 2 - Auto Joosten
02-12-2022 Vr 2e Div 8 Zwijsen 21:30 Balona - Ay Yıldız
07-12-2022 Wo Dames Div 7 Zwijsen 19:15 Raber Wood Design - Vakgarage Albert van der Linden
07-12-2022 Wo Dames Div 7 Zwijsen 20:00 FC Laminaat 2.0 - Team Y
07-12-2022 Wo Dames Div 7 Zwijsen 20:45 Old Stars - Team Marco Rijkers Montage
09-12-2022 Vr 2e Div 9 Bunders 19:15 Van Kuringe - Balona
09-12-2022 Vr 2e Div 9 Bunders 20:00 Hoogheide Bouw - ThuisIn Ernis
09-12-2022 Vr 2e Div 9 Bunders 20:45 Ay Yıldız - MTM Landmeten
09-12-2022 Vr 2e Div 9 Bunders 21:30 Selimiye Cami - De Bever Boys 2
09-12-2022 Vr 1e Div 9 Zwijsen 19:15 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Fysiotherapie de Boekt
09-12-2022 Vr 1e Div 9 Zwijsen 20:00 Van der Linden Futsal - Schildersbedrijf Franko van Bussel
09-12-2022 Vr 1e Div 9 Zwijsen 20:45 Image Fabrics - KVIK Eindhoven
09-12-2022 Vr 1e Div 9 Zwijsen 21:30 Tres Puntos - Van der Linden
12-12-2022 Ma 3e Div 9 Zwijsen 19:15 De Bever Boys - ClubPT
12-12-2022 Ma 3e Div 9 Zwijsen 20:00 Eskes & Partners - Meliani Fight & Fitness
12-12-2022 Ma 3e Div 9 Zwijsen 20:45 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - Agar Verkeerstechniek/SG banden
12-12-2022 Ma 3e Div 9 Zwijsen 21:30 Baby Bad & Spa - ZVV La Brijn
12-12-2022 Ma 3e Div 9 Zwijsen 22:15 Noordkade Uitjes - Twins Market
16-12-2022 Vr 1e Div 10 Bunders 19:15 Image Fabrics - Coro Advies/Decathlon
16-12-2022 Vr 1e Div 10 Bunders 20:00 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Tres Puntos
16-12-2022 Vr 1e Div 10 Bunders 20:45 Van der Linden Futsal - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
16-12-2022 Vr 1e Div 10 Bunders 21:30 Fysiotherapie de Boekt - KVIK Eindhoven
16-12-2022 Vr 2e Div 10 Zwijsen 19:15 Hoogheide Bouw - Van Kuringe
16-12-2022 Vr 2e Div 10 Zwijsen 20:00 ThuisIn Ernis - Selimiye Cami
16-12-2022 Vr 2e Div 10 Zwijsen 20:45 Balona - MTM Landmeten
16-12-2022 Vr 2e Div 10 Zwijsen 21:30 Ay Yıldız - Auto Joosten
19-12-2022 Ma 3e Div 10 Zwijsen 19:15 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - De Bever Boys
19-12-2022 Ma 3e Div 10 Zwijsen 20:00 Twins Market - Baby Bad & Spa
19-12-2022 Ma 3e Div 10 Zwijsen 20:45 Jorcustom/Financemen FC - ZVV La Brijn
19-12-2022 Ma 3e Div 10 Zwijsen 21:30 ClubPT - Noordkade Uitjes
19-12-2022 Ma 3e Div 10 Zwijsen 22:15 Agar Verkeerstechniek/SG banden - Eskes & Partners
16-01-2023 Ma Dames Div 8 Zwijsen 19:15 Team Y - Raber Wood Design
16-01-2023 Ma Dames Div 8 Zwijsen 20:00 Team Marco Rijkers Montage - FC Laminaat 2.0
16-01-2023 Ma Dames Div 8 Zwijsen 20:45 Vakgarage Albert van der Linden - Old Stars
18-01-2023 Wo 3e Div 11 Zwijsen 19:15 Jorcustom/Financemen FC - ClubPT
18-01-2023 Wo 3e Div 11 Zwijsen 20:00 Meliani Fight & Fitness - Baby Bad & Spa
18-01-2023 Wo 3e Div 11 Zwijsen 20:45 Twins Market - De Bever Boys
18-01-2023 Wo 3e Div 11 Zwijsen 21:30 Agar Verkeerstechniek/SG banden - ZVV La Brijn
18-01-2023 Wo 3e Div 11 Zwijsen 22:15 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - Eskes & Partners
20-01-2023 Vr 2e Div 11 Bunders 19:15 Ay Yıldız - Hoogheide Bouw
20-01-2023 Vr 2e Div 11 Bunders 20:00 Selimiye Cami - MTM Landmeten
20-01-2023 Vr 2e Div 11 Bunders 20:45 ThuisIn Ernis - De Bever Boys 2
20-01-2023 Vr 2e Div 11 Bunders 21:30 Auto Joosten - Van Kuringe
20-01-2023 Vr 1e Div 11 Zwijsen 19:15 Tres Puntos - KVIK Eindhoven
20-01-2023 Vr 1e Div 11 Zwijsen 20:00 Coro Advies/Decathlon - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
20-01-2023 Vr 1e Div 11 Zwijsen 20:45 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Van der Linden
20-01-2023 Vr 1e Div 11 Zwijsen 21:30 Image Fabrics - Van der Linden Futsal
23-01-2023 Ma 3e Div 12 Zwijsen 19:15 Agar Verkeerstechniek/SG banden - Meliani Fight & Fitness
23-01-2023 Ma 3e Div 12 Zwijsen 20:00 De Bever Boys - Baby Bad & Spa
23-01-2023 Ma 3e Div 12 Zwijsen 20:45 Twins Market - Jorcustom/Financemen FC
23-01-2023 Ma 3e Div 12 Zwijsen 21:30 Eskes & Partners - Noordkade Uitjes
23-01-2023 Ma 3e Div 12 Zwijsen 22:15 ZVV La Brijn - ClubPT
30-01-2023 Ma Dames Div 9 Zwijsen 19:15 FC Laminaat 2.0 - Vakgarage Albert van der Linden
30-01-2023 Ma Dames Div 9 Zwijsen 20:00 Old Stars - Raber Wood Design
30-01-2023 Ma Dames Div 9 Zwijsen 20:45 Team Marco Rijkers Montage - Team Y
03-02-2023 Vr 1e Div 12 Bunders 19:15 KVIK Eindhoven - Schildersbedrijf Franko van Bussel
03-02-2023 Vr 1e Div 12 Bunders 20:00 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Image Fabrics
03-02-2023 Vr 1e Div 12 Bunders 20:45 Van der Linden - Fysiotherapie de Boekt
03-02-2023 Vr 1e Div 12 Bunders 21:30 Van der Linden Futsal - Coro Advies/Decathlon
03-02-2023 Vr 2e Div 12 Zwijsen 19:15 De Bever Boys 2 - Balona
03-02-2023 Vr 2e Div 12 Zwijsen 20:00 Hoogheide Bouw - Auto Joosten
03-02-2023 Vr 2e Div 12 Zwijsen 20:45 MTM Landmeten - ThuisIn Ernis
03-02-2023 Vr 2e Div 12 Zwijsen 21:30 Van Kuringe - Ay Yıldız
06-02-2023 Ma 3e Div 13 Zwijsen 19:15 Jorcustom/Financemen FC - Baby Bad & Spa
06-02-2023 Ma 3e Div 13 Zwijsen 20:00 Meliani Fight & Fitness - De Bever Boys
06-02-2023 Ma 3e Div 13 Zwijsen 20:45 ClubPT - Eskes & Partners
06-02-2023 Ma 3e Div 13 Zwijsen 21:30 Twins Market - Agar Verkeerstechniek/SG banden
06-02-2023 Ma 3e Div 13 Zwijsen 22:15 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - Noordkade Uitjes
13-02-2023 Ma Dames Div 10 Zwijsen 19:15 Team Y - Vakgarage Albert van der Linden
13-02-2023 Ma Dames Div 10 Zwijsen 20:00 Raber Wood Design - Team Marco Rijkers Montage
13-02-2023 Ma Dames Div 10 Zwijsen 20:45 Old Stars - FC Laminaat 2.0
15-02-2023 Wo 3e Div 14 Zwijsen 19:15 Jorcustom/Financemen FC - Noordkade Uitjes
15-02-2023 Wo 3e Div 14 Zwijsen 20:00 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - Baby Bad & Spa
15-02-2023 Wo 3e Div 14 Zwijsen 20:45 ClubPT - Agar Verkeerstechniek/SG banden
15-02-2023 Wo 3e Div 14 Zwijsen 21:30 ZVV La Brijn - Eskes & Partners
15-02-2023 Wo 3e Div 14 Zwijsen 22:15 Twins Market - Meliani Fight & Fitness
27-02-2023 Ma 3e Div 15 Zwijsen 19:15 Eskes & Partners - De Bever Boys
27-02-2023 Ma 3e Div 15 Zwijsen 20:00 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - Meliani Fight & Fitness
27-02-2023 Ma 3e Div 15 Zwijsen 20:45 Jorcustom/Financemen FC - Agar Verkeerstechniek/SG banden
27-02-2023 Ma 3e Div 15 Zwijsen 21:30 Noordkade Uitjes - Baby Bad & Spa
27-02-2023 Ma 3e Div 15 Zwijsen 22:15 Twins Market - ZVV La Brijn
01-03-2023 Wo Dames Div 11 Zwijsen 19:15 Vakgarage Albert van der Linden - Team Marco Rijkers Montage
01-03-2023 Wo Dames Div 11 Zwijsen 20:00 FC Laminaat 2.0 - Raber Wood Design
01-03-2023 Wo Dames Div 11 Zwijsen 20:45 Team Y - Old Stars
03-03-2023 Vr 2e Div 13 Bunders 19:15 Hoogheide Bouw - Balona
03-03-2023 Vr 2e Div 13 Bunders 20:00 Van Kuringe - ThuisIn Ernis
03-03-2023 Vr 2e Div 13 Bunders 20:45 Ay Yıldız - De Bever Boys 2
03-03-2023 Vr 2e Div 13 Bunders 21:30 Auto Joosten - Selimiye Cami
03-03-2023 Vr 1e Div 13 Zwijsen 19:15 Van der Linden Futsal - Fysiotherapie de Boekt
03-03-2023 Vr 1e Div 13 Zwijsen 20:00 Image Fabrics - Van der Linden
03-03-2023 Vr 1e Div 13 Zwijsen 20:45 Coro Advies/Decathlon - Tres Puntos
03-03-2023 Vr 1e Div 13 Zwijsen 21:30 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Schildersbedrijf Franko van Bussel
06-03-2023 Ma 3e Div 16 Zwijsen 19:15 Twins Market - ClubPT
06-03-2023 Ma 3e Div 16 Zwijsen 20:00 Agar Verkeerstechniek/SG banden - Baby Bad & Spa
06-03-2023 Ma 3e Div 16 Zwijsen 20:45 ZVV La Brijn - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
06-03-2023 Ma 3e Div 16 Zwijsen 21:30 Jorcustom/Financemen FC - Meliani Fight & Fitness
06-03-2023 Ma 3e Div 16 Zwijsen 22:15 Noordkade Uitjes - De Bever Boys
10-03-2023 Vr 1e Div 14 Bunders 19:15 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Coro Advies/Decathlon
10-03-2023 Vr 1e Div 14 Bunders 20:00 Van der Linden - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
10-03-2023 Vr 1e Div 14 Bunders 20:45 KVIK Eindhoven - Van der Linden Futsal
10-03-2023 Vr 1e Div 14 Bunders 21:30 Fysiotherapie de Boekt - Tres Puntos
10-03-2023 Vr 2e Div 14 Zwijsen 19:15 Balona - Selimiye Cami
10-03-2023 Vr 2e Div 14 Zwijsen 20:00 MTM Landmeten - Hoogheide Bouw
10-03-2023 Vr 2e Div 14 Zwijsen 20:45 ThuisIn Ernis - Auto Joosten
10-03-2023 Vr 2e Div 14 Zwijsen 21:30 De Bever Boys 2 - Van Kuringe
13-03-2023 Ma Dames Div 12 Zwijsen 19:15 Team Y - FC Laminaat 2.0
13-03-2023 Ma Dames Div 12 Zwijsen 20:00 Team Marco Rijkers Montage - Old Stars
13-03-2023 Ma Dames Div 12 Zwijsen 20:45 Vakgarage Albert van der Linden - Raber Wood Design
20-03-2023 Ma 3e Div 17 Zwijsen 19:15 ClubPT - Baby Bad & Spa
20-03-2023 Ma 3e Div 17 Zwijsen 20:00 ZVV La Brijn - De Bever Boys
20-03-2023 Ma 3e Div 17 Zwijsen 20:45 Twins Market - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
20-03-2023 Ma 3e Div 17 Zwijsen 21:30 Jorcustom/Financemen FC - Eskes & Partners
20-03-2023 Ma 3e Div 17 Zwijsen 22:15 Meliani Fight & Fitness - Noordkade Uitjes
24-03-2023 Vr 2e Div 15 Bunders 19:15 Hoogheide Bouw - De Bever Boys 2
24-03-2023 Vr 2e Div 15 Bunders 20:00 Ay Yıldız - Selimiye Cami
24-03-2023 Vr 2e Div 15 Bunders 20:45 Auto Joosten - MTM Landmeten
24-03-2023 Vr 2e Div 15 Bunders 21:30 ThuisIn Ernis - Balona
24-03-2023 Vr 1e Div 15 Zwijsen 19:15 Van der Linden Futsal - Van der Linden
24-03-2023 Vr 1e Div 15 Zwijsen 20:00 Image Fabrics - Tres Puntos
24-03-2023 Vr 1e Div 15 Zwijsen 20:45 Coro Advies/Decathlon - KVIK Eindhoven
24-03-2023 Vr 1e Div 15 Zwijsen 21:30 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Fysiotherapie de Boekt
27-03-2023 Ma Dames Div 13 Zwijsen 19:15 Raber Wood Design - Team Y
27-03-2023 Ma Dames Div 13 Zwijsen 20:00 Old Stars - Vakgarage Albert van der Linden
27-03-2023 Ma Dames Div 13 Zwijsen 20:45 FC Laminaat 2.0 - Team Marco Rijkers Montage
29-03-2023 Wo 3e Div 18 Zwijsen 19:15 ZVV La Brijn - Noordkade Uitjes
29-03-2023 Wo 3e Div 18 Zwijsen 20:00 Agar Verkeerstechniek/SG banden - De Bever Boys
29-03-2023 Wo 3e Div 18 Zwijsen 20:45 Meliani Fight & Fitness - ClubPT
29-03-2023 Wo 3e Div 18 Zwijsen 21:30 Jorcustom/Financemen FC - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
29-03-2023 Wo 3e Div 18 Zwijsen 22:15 Eskes & Partners - Baby Bad & Spa
31-03-2023 Vr BLC Cup Halve Finale 1 Zwijsen 19:15 -
31-03-2023 Vr BLC Cup Halve Finale 1 Zwijsen 20:00 -
03-04-2023 Ma 3e Div 19 Zwijsen 19:15 Meliani Fight & Fitness - ZVV La Brijn
03-04-2023 Ma 3e Div 19 Zwijsen 20:00 Jorcustom/Financemen FC - De Bever Boys
03-04-2023 Ma 3e Div 19 Zwijsen 20:45 Twins Market - Eskes & Partners
03-04-2023 Ma 3e Div 19 Zwijsen 21:30 ClubPT - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
03-04-2023 Ma 3e Div 19 Zwijsen 22:15 Agar Verkeerstechniek/SG banden - Noordkade Uitjes
14-04-2023 Vr 1e Div 16 Bunders 19:15 Van der Linden - KVIK Eindhoven
14-04-2023 Vr 1e Div 16 Bunders 20:00 Fysiotherapie de Boekt - Coro Advies/Decathlon
14-04-2023 Vr 1e Div 16 Bunders 20:45 Tres Puntos - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
14-04-2023 Vr 1e Div 16 Bunders 21:30 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Image Fabrics
14-04-2023 Vr 2e Div 16 Zwijsen 19:15 Balona - Auto Joosten
14-04-2023 Vr 2e Div 16 Zwijsen 20:00 De Bever Boys 2 - MTM Landmeten
14-04-2023 Vr 2e Div 16 Zwijsen 20:45 Selimiye Cami - Van Kuringe
14-04-2023 Vr 2e Div 16 Zwijsen 21:30 ThuisIn Ernis - Ay Yıldız
17-04-2023 Ma Dames Div 14 Zwijsen 19:15 Vakgarage Albert van der Linden - FC Laminaat 2.0
17-04-2023 Ma Dames Div 14 Zwijsen 20:00 Team Y - Team Marco Rijkers Montage
17-04-2023 Ma Dames Div 14 Zwijsen 20:45 Raber Wood Design - Old Stars
19-04-2023 Wo 3e Div 20 Zwijsen 19:15 ZVV La Brijn - Baby Bad & Spa
19-04-2023 Wo 3e Div 20 Zwijsen 20:00 Agar Verkeerstechniek/SG banden - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
19-04-2023 Wo 3e Div 20 Zwijsen 20:45 Twins Market - Noordkade Uitjes
19-04-2023 Wo 3e Div 20 Zwijsen 21:30 ClubPT - De Bever Boys
19-04-2023 Wo 3e Div 20 Zwijsen 22:15 Meliani Fight & Fitness - Eskes & Partners
21-04-2023 Vr 2e Div 17 Bunders 19:15 Van Kuringe - MTM Landmeten
21-04-2023 Vr 2e Div 17 Bunders 20:00 Hoogheide Bouw - Selimiye Cami
21-04-2023 Vr 2e Div 17 Bunders 20:45 Ay Yıldız - Balona
21-04-2023 Vr 2e Div 17 Bunders 21:30 Auto Joosten - De Bever Boys 2
21-04-2023 Vr 1e Div 17 Zwijsen 19:15 Van der Linden Futsal - Tres Puntos
21-04-2023 Vr 1e Div 17 Zwijsen 20:00 Coro Advies/Decathlon - Van der Linden
21-04-2023 Vr 1e Div 17 Zwijsen 20:45 Image Fabrics - Fysiotherapie de Boekt
21-04-2023 Vr 1e Div 17 Zwijsen 21:30 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - KVIK Eindhoven
24-04-2023 Ma 3e Div 21 Zwijsen 19:15 Eskes & Partners - Agar Verkeerstechniek/SG banden
24-04-2023 Ma 3e Div 21 Zwijsen 20:00 Baby Bad & Spa - Twins Market
24-04-2023 Ma 3e Div 21 Zwijsen 20:45 De Bever Boys - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
24-04-2023 Ma 3e Div 21 Zwijsen 21:30 ZVV La Brijn - Jorcustom/Financemen FC
24-04-2023 Ma 3e Div 21 Zwijsen 22:15 Noordkade Uitjes - ClubPT
26-04-2023 Wo Dames Div 15 Zwijsen 19:15 FC Laminaat 2.0 - Old Stars
26-04-2023 Wo Dames Div 15 Zwijsen 20:00 Team Marco Rijkers Montage - Raber Wood Design
26-04-2023 Wo Dames Div 15 Zwijsen 20:45 Vakgarage Albert van der Linden - Team Y
28-04-2023 Vr 1e Div 18 Bunders 19:15 Fysiotherapie de Boekt - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
28-04-2023 Vr 1e Div 18 Bunders 20:00 KVIK Eindhoven - Image Fabrics
28-04-2023 Vr 1e Div 18 Bunders 20:25 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Van der Linden Futsal
28-04-2023 Vr 1e Div 18 Bunders 21:30 Van der Linden - Tres Puntos
28-04-2023 Vr 2e Div 18 Zwijsen 19:15 ThuisIn Ernis - Hoogheide Bouw
28-04-2023 Vr 2e Div 18 Zwijsen 20:00 De Bever Boys 2 - Selimiye Cami
28-04-2023 Vr 2e Div 18 Zwijsen 20:45 Balona - Van Kuringe
28-04-2023 Vr 2e Div 18 Zwijsen 21:30 MTM Landmeten - Ay Yıldız
08-05-2023 Ma 3e Div 22 Zwijsen 19:15 Baby Bad & Spa - Meliani Fight & Fitness
08-05-2023 Ma 3e Div 22 Zwijsen 20:00 ClubPT - Jorcustom/Financemen FC
08-05-2023 Ma 3e Div 22 Zwijsen 20:45 De Bever Boys - Twins Market
08-05-2023 Ma 3e Div 22 Zwijsen 21:30 ZVV La Brijn - Agar Verkeerstechniek/SG banden
08-05-2023 Ma 3e Div 22 Zwijsen 22:15 Eskes & Partners - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
12-05-2023 Vr BLC Cup Finale 1 Zwijsen 20:00 -