Wedstrijdprogramma 2021/22

Datum Dag DIV. Week Locatie Tijd Thuisclub Uits. Bezoekers
06-09-2021 Ma Div. 3 1 Zwijsen 18:30 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - Eskes & Partners
06-09-2021 Ma Div. 3 1 Zwijsen 19:15 Agar Verkeerstechniek - Baby Bad & Spa 2
06-09-2021 Ma Div. 3 1 Zwijsen 20:00 De Bever Boys - Sportstudio Rob van Dijk
06-09-2021 Ma Div. 3 1 Zwijsen 20:45 AKCA Balona - ZVV La Brijn
06-09-2021 Ma Div. 3 1 Zwijsen 21:30 Van Campen Consulting - FC Los Turcos
06-09-2021 Ma Div. 3 1 Zwijsen 22:15 Baby Bad & Spa 1 - Knuvers
08-09-2021 Wo Div. D 1 Zwijsen 19:15 FC Laminaat - Raber Wood Design
08-09-2021 Wo Div. D 1 Zwijsen 20:00 Team Y - Old Stars
08-09-2021 Wo Div. D 1 Zwijsen 20:45 Vakgarage Albert van der Linden - Team Marco Rijkers Montage
10-09-2021 Vr Div. 1 1 Bunders 19:15 Coro Advies/Decathlon - Image Fabrics
10-09-2021 Vr Div. 1 1 Bunders 20:00 KDV t Leeuwtje - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
10-09-2021 Vr Div. 1 1 Bunders 20:45 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Van der Linden Futsal
10-09-2021 Vr Div. 1 1 Bunders 21:30 KVIK Eindhoven - Fysiotherapie de Boekt
10-09-2021 Vr Div. 2 1 Zwijsen 18:30 Ay Yıldız - Van der Linden
10-09-2021 Vr Div. 2 1 Zwijsen 19:15 Vloerenbedrijf v.d. Velden - Hoogheide Bouw
10-09-2021 Vr Div. 2 1 Zwijsen 20:00 Van Kuringe - Tres Puntos
10-09-2021 Vr Div. 2 1 Zwijsen 20:45 Auto Joosten - Selimiye Cami
10-09-2021 Vr Div. 2 1 Zwijsen 21:30 De Horeca Architect - MGP
13-09-2021 Ma Div. D 2 Zwijsen 19:15 Vakgarage Albert van der Linden - Blauw Geel Dames 1
13-09-2021 Ma Div. D 2 Zwijsen 20:00 Old Stars - Raber Wood Design
13-09-2021 Ma Div. D 2 Zwijsen 20:45 Team Y - FC Laminaat
13-09-2021 Ma Div. 3 2 Zwijsen 21:30 Eskes & Partners - Van Campen Consulting
13-09-2021 Ma Div. 3 2 Zwijsen 22:15 De Bever Boys - Baby Bad & Spa 2
15-09-2021 Wo Div. 3 2 Zwijsen 19:15 Sportstudio Rob van Dijk - AKCA Balona
15-09-2021 Wo Div. 3 2 Zwijsen 20:00 FC Los Turcos - Knuvers
15-09-2021 Wo Div. 3 2 Zwijsen 20:45 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - Baby Bad & Spa 1
15-09-2021 Wo Div. 3 2 Zwijsen 21:30 Agar Verkeerstechniek - ZVV La Brijn
17-09-2021 Vr Div. 2 2 Bunders 18:30 Auto Joosten - Ay Yıldız
17-09-2021 Vr Div. 2 2 Bunders 19:15 De Horeca Architect - Tres Puntos
17-09-2021 Vr Div. 2 2 Bunders 20:00 Vloerenbedrijf v.d. Velden - Van Kuringe
17-09-2021 Vr Div. 2 2 Bunders 20:45 MGP - Hoogheide Bouw
17-09-2021 Vr Div. 2 2 Bunders 21:30 Selimiye Cami - Van der Linden
17-09-2021 Vr Div. 1 2 Zwijsen 19:15 Brugmans FC - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
17-09-2021 Vr Div. 1 2 Zwijsen 20:00 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Coro Advies/Decathlon
17-09-2021 Vr Div. 1 2 Zwijsen 20:45 Van der Linden Futsal - Image Fabrics
17-09-2021 Vr Div. 1 2 Zwijsen 21:30 KVIK Eindhoven - KDV t Leeuwtje
20-09-2021 Ma Div. 3 3 Zwijsen 18:30 FC Los Turcos - AKCA Balona
20-09-2021 Ma Div. 3 3 Zwijsen 19:15 De Bever Boys - Baby Bad & Spa 1
20-09-2021 Ma Div. 3 3 Zwijsen 20:00 Eskes & Partners - Agar Verkeerstechniek
20-09-2021 Ma Div. 3 3 Zwijsen 20:45 Van Campen Consulting - Knuvers
20-09-2021 Ma Div. 3 3 Zwijsen 21:30 Sportstudio Rob van Dijk - ZVV La Brijn
20-09-2021 Ma Div. 3 3 Zwijsen 22:15 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - Baby Bad & Spa 2
22-09-2021 Wo Div. D 3 Zwijsen 19:15 Raber Wood Design - Team Y
22-09-2021 Wo Div. D 3 Zwijsen 20:00 Team Marco Rijkers Montage - Blauw Geel Dames 1
22-09-2021 Wo Div. D 3 Zwijsen 20:45 FC Laminaat - Old Stars
24-09-2021 Vr Div. 1 3 Bunders 19:15 Image Fabrics - Schildersbedrijf Franko van Bussel
24-09-2021 Vr Div. 1 3 Bunders 20:00 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - KVIK Eindhoven
24-09-2021 Vr Div. 1 3 Bunders 20:45 Fysiotherapie de Boekt - Brugmans FC
24-09-2021 Vr Div. 1 3 Bunders 21:30 Coro Advies/Decathlon - Van der Linden Futsal
24-09-2021 Vr Div. 2 3 Zwijsen 18:30 Van Kuringe - MGP
24-09-2021 Vr Div. 2 3 Zwijsen 19:15 Van der Linden - Auto Joosten
24-09-2021 Vr Div. 2 3 Zwijsen 20:00 Tres Puntos - Vloerenbedrijf v.d. Velden
24-09-2021 Vr Div. 2 3 Zwijsen 20:45 Hoogheide Bouw - De Horeca Architect
24-09-2021 Vr Div. 2 3 Zwijsen 21:30 Ay Yıldız - Selimiye Cami
27-09-2021 Ma Div. 3 4 Zwijsen 18:30 FC Los Turcos - Baby Bad & Spa 1
27-09-2021 Ma Div. 3 4 Zwijsen 19:15 Eskes & Partners - Sportstudio Rob van Dijk
27-09-2021 Ma Div. 3 4 Zwijsen 20:00 Van Campen Consulting - Baby Bad & Spa 2
27-09-2021 Ma Div. 3 4 Zwijsen 20:45 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - De Bever Boys
27-09-2021 Ma Div. 3 4 Zwijsen 21:30 Agar Verkeerstechniek - AKCA Balona
27-09-2021 Ma Div. 3 4 Zwijsen 22:15 ZVV La Brijn - Knuvers
29-09-2021 Wo Div. D 4 Zwijsen 19:15 Vakgarage Albert van der Linden - Raber Wood Design
29-09-2021 Wo Div. D 4 Zwijsen 20:00 Team Marco Rijkers Montage - Old Stars
29-09-2021 Wo Div. D 4 Zwijsen 20:45 Blauw Geel Dames 1 - FC Laminaat
01-10-2021 Vr BLC-A 1 Bunders 18:30 De Horeca Architect - KVIK Eindhoven
01-10-2021 Vr BLC-A 1 Bunders 19:15 Selimiye Cami - Vloerenbedrijf v.d. Velden
01-10-2021 Vr BLC-B 1 Bunders 20:00 AKCA Balona - Baby Bad & Spa 1
01-10-2021 Vr BLC-B 1 Bunders 20:45 Fysiotherapie de Boekt - Van Kuringe
01-10-2021 Vr BLC-C 1 Bunders 21:30 Agar Verkeerstechniek - FC Los Turcos
01-10-2021 Vr BLC-C 1 Bunders 22:15 Hoogheide Bouw - Schildersbedrijf Franko van Bussel
01-10-2021 Vr BLC-D 1 Zwijsen 18:30 Auto Joosten - De Bever Boys
01-10-2021 Vr BLC-D 1 Zwijsen 19:15 KDV t Leeuwtje - Tres Puntos
01-10-2021 Vr BLC-E 1 Zwijsen 20:00 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Image Fabrics
01-10-2021 Vr BLC-E 1 Zwijsen 20:45 MGP - Sportstudio Rob van Dijk
01-10-2021 Vr BLC-F 1 Zwijsen 21:30 Coro Advies/Decathlon - Knuvers
01-10-2021 Vr BLC-F 1 Zwijsen 22:15 Van Campen Consulting - Van der Linden
04-10-2021 Ma Div. D 5 Zwijsen 19:15 FC Laminaat - Vakgarage Albert van der Linden
04-10-2021 Ma Div. D 5 Zwijsen 20:00 Team Y - Team Marco Rijkers Montage
04-10-2021 Ma Div. D 5 Zwijsen 20:45 Blauw Geel Dames 1 - Raber Wood Design
04-10-2021 Ma Div. 3 5 Zwijsen 21:30 Eskes & Partners - De Bever Boys
06-10-2021 Wo Div. 3 5 Zwijsen 18:30 Van Campen Consulting - Baby Bad & Spa 1
06-10-2021 Wo Div. 3 5 Zwijsen 19:15 Baby Bad & Spa 2 - ZVV La Brijn
06-10-2021 Wo Div. 3 5 Zwijsen 20:00 AKCA Balona - Knuvers
06-10-2021 Wo Div. 3 5 Zwijsen 20:45 Sportstudio Rob van Dijk - Agar Verkeerstechniek
06-10-2021 Wo Div. 3 5 Zwijsen 21:30 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - FC Los Turcos
08-10-2021 Vr Div. 2 4 Bunders 18:30 De Horeca Architect - Van der Linden
08-10-2021 Vr Div. 2 4 Bunders 19:15 Hoogheide Bouw - Selimiye Cami
08-10-2021 Vr Div. 2 4 Bunders 20:00 MGP - Vloerenbedrijf v.d. Velden
08-10-2021 Vr Div. 2 4 Bunders 20:45 Tres Puntos - Auto Joosten
08-10-2021 Vr Div. 2 4 Bunders 21:30 Van Kuringe - Ay Yıldız
08-10-2021 Vr Div. 1 4 Zwijsen 19:15 Brugmans FC - Image Fabrics
08-10-2021 Vr Div. 1 4 Zwijsen 20:00 Fysiotherapie de Boekt - Van der Linden Futsal
08-10-2021 Vr Div. 1 4 Zwijsen 20:45 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Schildersbedrijf Franko van Bussel
08-10-2021 Vr Div. 1 4 Zwijsen 21:30 KDV t Leeuwtje - Coro Advies/Decathlon
11-10-2021 Ma Div. D 6 Zwijsen 19:15 Vakgarage Albert van der Linden - Old Stars
11-10-2021 Ma Div. D 6 Zwijsen 20:00 Team Y - Blauw Geel Dames 1
11-10-2021 Ma Div. D 6 Zwijsen 20:45 FC Laminaat - Team Marco Rijkers Montage
13-10-2021 Wo Div. 3 6 Zwijsen 18:30 Baby Bad & Spa 2 - Knuvers
13-10-2021 Wo Div. 3 6 Zwijsen 19:15 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - AKCA Balona
13-10-2021 Wo Div. 3 6 Zwijsen 20:00 Agar Verkeerstechniek - FC Los Turcos
13-10-2021 Wo Div. 3 6 Zwijsen 20:45 Eskes & Partners - ZVV La Brijn
13-10-2021 Wo Div. 3 6 Zwijsen 21:30 De Bever Boys - Van Campen Consulting
13-10-2021 Wo Div. 3 6 Zwijsen 22:15 Sportstudio Rob van Dijk - Baby Bad & Spa 1
15-10-2021 Vr Div. 1 5 Bunders 19:15 Van der Linden Futsal - KVIK Eindhoven
15-10-2021 Vr Div. 1 5 Bunders 20:00 KDV t Leeuwtje - Fysiotherapie de Boekt
15-10-2021 Vr Div. 1 5 Bunders 20:45 Coro Advies/Decathlon - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
15-10-2021 Vr Div. 1 5 Bunders 21:30 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Brugmans FC
15-10-2021 Vr Div. 2 5 Zwijsen 18:30 Van der Linden - MGP
15-10-2021 Vr Div. 2 5 Zwijsen 19:15 Ay Yıldız - Tres Puntos
15-10-2021 Vr Div. 2 5 Zwijsen 20:00 Van Kuringe - Hoogheide Bouw
15-10-2021 Vr Div. 2 5 Zwijsen 20:45 Selimiye Cami - Vloerenbedrijf v.d. Velden
15-10-2021 Vr Div. 2 5 Zwijsen 21:30 Auto Joosten - De Horeca Architect
18-10-2021 Ma Div. 3 7 Zwijsen 18:30 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - Sportstudio Rob van Dijk
18-10-2021 Ma Div. 3 7 Zwijsen 19:15 Eskes & Partners - FC Los Turcos
18-10-2021 Ma Div. 3 7 Zwijsen 20:00 De Bever Boys - ZVV La Brijn
18-10-2021 Ma Div. 3 7 Zwijsen 20:45 Baby Bad & Spa 2 - Baby Bad & Spa 1
18-10-2021 Ma Div. 3 7 Zwijsen 21:30 AKCA Balona - Van Campen Consulting
18-10-2021 Ma Div. 3 7 Zwijsen 22:15 Agar Verkeerstechniek - Knuvers
20-10-2021 Wo Div. D 7 Zwijsen 19:15 Blauw Geel Dames 1 - Old Stars
20-10-2021 Wo Div. D 7 Zwijsen 20:00 Vakgarage Albert van der Linden - Team Y
20-10-2021 Wo Div. D 7 Zwijsen 20:45 Team Marco Rijkers Montage - Raber Wood Design
22-10-2021 Vr BLC-G 1 Bunders 18:30 Ay Yıldız - Baby Bad & Spa 2
22-10-2021 Vr BLC-G 1 Bunders 19:15 Brugmans FC - Eskes & Partners
22-10-2021 Vr BLC-H 1 Bunders 20:00 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - Van der Linden Futsal
22-10-2021 Vr BLC-A 2 Bunders 20:45 KVIK Eindhoven - Selimiye Cami
22-10-2021 Vr BLC-A 2 Bunders 21:30 De Horeca Architect - Vloerenbedrijf v.d. Velden
22-10-2021 Vr BLC-B 2 Bunders 22:15 Fysiotherapie de Boekt - Baby Bad & Spa 1
22-10-2021 Vr BLC-B 2 Zwijsen 18:30 AKCA Balona - Van Kuringe
22-10-2021 Vr BLC-C 2 Zwijsen 19:15 FC Los Turcos - Hoogheide Bouw
22-10-2021 Vr BLC-C 2 Zwijsen 20:00 Agar Verkeerstechniek - Schildersbedrijf Franko van Bussel
22-10-2021 Vr BLC-D 2 Zwijsen 20:45 De Bever Boys - KDV t Leeuwtje
22-10-2021 Vr BLC-D 2 Zwijsen 21:30 Auto Joosten - Tres Puntos
22-10-2021 Vr BLC-E 2 Zwijsen 22:15 Image Fabrics - MGP
01-11-2021 Ma Div. D 8 Zwijsen 19:15 Raber Wood Design - FC Laminaat
01-11-2021 Ma Div. D 8 Zwijsen 20:00 Team Marco Rijkers Montage - Vakgarage Albert van der Linden
01-11-2021 Ma Div. D 8 Zwijsen 20:45 Old Stars - Team Y
05-11-2021 Vr Div. 1 6 Bunders 19:15 Fysiotherapie de Boekt - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
05-11-2021 Vr Div. 1 6 Bunders 20:00 KDV t Leeuwtje - Image Fabrics
05-11-2021 Vr Div. 1 6 Bunders 20:45 KVIK Eindhoven - Coro Advies/Decathlon
05-11-2021 Vr Div. 1 6 Bunders 21:30 Brugmans FC - Van der Linden Futsal
05-11-2021 Vr Div. 2 6 Zwijsen 18:30 Hoogheide Bouw - Tres Puntos
05-11-2021 Vr Div. 2 6 Zwijsen 19:15 Van Kuringe - Van der Linden
05-11-2021 Vr Div. 2 6 Zwijsen 20:00 MGP - Auto Joosten
05-11-2021 Vr Div. 2 6 Zwijsen 20:45 Vloerenbedrijf v.d. Velden - Ay Yıldız
05-11-2021 Vr Div. 2 6 Zwijsen 21:30 De Horeca Architect - Selimiye Cami
08-11-2021 Ma Div. D 9 Zwijsen 19:15 FC Laminaat - Team Y
08-11-2021 Ma Div. D 9 Zwijsen 20:00 Raber Wood Design - Old Stars
08-11-2021 Ma Div. D 9 Zwijsen 20:45 Blauw Geel Dames 1 - Vakgarage Albert van der Linden
08-11-2021 Ma Div. 3 8 Zwijsen 21:30 Eskes & Partners - Baby Bad & Spa 1
10-11-2021 Wo Div. 3 8 Zwijsen 18:30 Baby Bad & Spa 2 - AKCA Balona
10-11-2021 Wo Div. 3 8 Zwijsen 19:15 ZVV La Brijn - Van Campen Consulting
10-11-2021 Wo Div. 3 8 Zwijsen 20:00 Sportstudio Rob van Dijk - Knuvers
10-11-2021 Wo Div. 3 8 Zwijsen 20:45 De Bever Boys - FC Los Turcos
10-11-2021 Wo Div. 3 8 Zwijsen 21:30 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - Agar Verkeerstechniek
12-11-2021 Vr Div. 2 7 Bunders 18:30 Auto Joosten - Van Kuringe
12-11-2021 Vr Div. 2 7 Bunders 19:15 Vloerenbedrijf v.d. Velden - De Horeca Architect
12-11-2021 Vr Div. 2 7 Bunders 20:00 Selimiye Cami - MGP
12-11-2021 Vr Div. 2 7 Bunders 20:45 Ay Yıldız - Hoogheide Bouw
12-11-2021 Vr Div. 2 7 Bunders 21:30 Van der Linden - Tres Puntos
12-11-2021 Vr Div. 1 7 Zwijsen 19:15 Schildersbedrijf Franko van Bussel - KDV t Leeuwtje
12-11-2021 Vr Div. 1 7 Zwijsen 20:00 KVIK Eindhoven - Brugmans FC
12-11-2021 Vr Div. 1 7 Zwijsen 20:45 Coro Advies/Decathlon - Fysiotherapie de Boekt
12-11-2021 Vr Div. 1 7 Zwijsen 21:30 Image Fabrics - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
15-11-2021 Ma Div. 3 9 Zwijsen 18:30 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - ZVV La Brijn
15-11-2021 Ma Div. 3 9 Zwijsen 19:15 Baby Bad & Spa 2 - FC Los Turcos
15-11-2021 Ma Div. 3 9 Zwijsen 20:00 Agar Verkeerstechniek - Baby Bad & Spa 1
15-11-2021 Ma Div. 3 9 Zwijsen 20:45 Eskes & Partners - AKCA Balona
15-11-2021 Ma Div. 3 9 Zwijsen 21:30 De Bever Boys - Knuvers
15-11-2021 Ma Div. 3 9 Zwijsen 22:15 Sportstudio Rob van Dijk - Van Campen Consulting
19-11-2021 Vr BLC-E 2 Bunders 18:30 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Sportstudio Rob van Dijk
19-11-2021 Vr BLC-F 2 Bunders 19:15 Knuvers - Van Campen Consulting
19-11-2021 Vr BLC-F 2 Bunders 20:00 Coro Advies/Decathlon - Van der Linden
19-11-2021 Vr BLC-B 3 Bunders 20:00 AKCA Balona - Fysiotherapie de Boekt
19-11-2021 Vr BLC-B 3 Bunders 20:45 Baby Bad & Spa 1 - Van Kuringe
19-11-2021 Vr BLC-G 2 Bunders 20:45 Baby Bad & Spa 2 - Brugmans FC
19-11-2021 Vr BLC-G 2 Bunders 21:30 Ay Yıldız - Eskes & Partners
19-11-2021 Vr BLC-A 3 Zwijsen 18:30 De Horeca Architect - Vloerenbedrijf v.d. Velden
19-11-2021 Vr BLC-A 3 Zwijsen 19:15 KVIK Eindhoven - Selimiye Cami
19-11-2021 Vr BLC-C 3 Zwijsen 21:30 Agar Verkeerstechniek - Hoogheide Bouw
19-11-2021 Vr BLC-C 3 Zwijsen 22:15 FC Los Turcos - Schildersbedrijf Franko van Bussel
19-11-2021 Vr BLC-H 2 Zwijsen 22:15 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - ZVV La Brijn
22-11-2021 Ma Div. 3 10 Zwijsen 18:30 De Bever Boys - Agar Verkeerstechniek
22-11-2021 Ma Div. 3 10 Zwijsen 19:15 Eskes & Partners - Knuvers
22-11-2021 Ma Div. 3 10 Zwijsen 20:00 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - Van Campen Consulting
22-11-2021 Ma Div. 3 10 Zwijsen 20:45 ZVV La Brijn - FC Los Turcos
22-11-2021 Ma Div. 3 10 Zwijsen 21:30 Sportstudio Rob van Dijk - Baby Bad & Spa 2
22-11-2021 Ma Div. 3 10 Zwijsen 22:15 AKCA Balona - Baby Bad & Spa 1
26-11-2021 Vr BLC-D 3 Bunders 18:30 Auto Joosten - KDV t Leeuwtje
26-11-2021 Vr BLC-D 3 Bunders 19:15 De Bever Boys - Tres Puntos
26-11-2021 Vr BLC-E 3 Bunders 20:00 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - MGP
26-11-2021 Vr BLC-E 3 Bunders 20:45 Image Fabrics - Sportstudio Rob van Dijk
26-11-2021 Vr BLC-F 3 Bunders 21:30 Coro Advies/Decathlon - Van Campen Consulting
26-11-2021 Vr BLC-F 3 Bunders 22:15 Knuvers - Van der Linden
26-11-2021 Vr BLC-G 3 Zwijsen 18:30 Ay Yıldız - Brugmans FC
26-11-2021 Vr BLC-G 3 Zwijsen 19:15 Baby Bad & Spa 2 - Eskes & Partners
26-11-2021 Vr BLC-H 3 Zwijsen 20:00 Van der Linden Futsal - ZVV La Brijn
29-11-2021 Ma Div. D 10 Zwijsen 19:15 Blauw Geel Dames 1 - Team Marco Rijkers Montage
29-11-2021 Ma Div. D 10 Zwijsen 20:00 Old Stars - FC Laminaat
29-11-2021 Ma Div. D 10 Zwijsen 20:45 Team Y - Raber Wood Design
03-12-2021 Vr Div. 1 8 Bunders 19:15 KDV t Leeuwtje - Van der Linden Futsal
03-12-2021 Vr Div. 1 8 Bunders 20:00 Brugmans FC - Coro Advies/Decathlon
03-12-2021 Vr Div. 1 8 Bunders 20:45 KVIK Eindhoven - Schildersbedrijf Franko van Bussel
03-12-2021 Vr Div. 1 8 Bunders 21:30 Fysiotherapie de Boekt - Image Fabrics
03-12-2021 Vr Div. 2 8 Zwijsen 18:30 Hoogheide Bouw - Van der Linden
03-12-2021 Vr Div. 2 8 Zwijsen 19:15 Van Kuringe - Selimiye Cami
03-12-2021 Vr Div. 2 8 Zwijsen 20:00 De Horeca Architect - Ay Yıldız
03-12-2021 Vr Div. 2 8 Zwijsen 20:45 MGP - Tres Puntos
03-12-2021 Vr Div. 2 8 Zwijsen 21:30 Vloerenbedrijf v.d. Velden - Auto Joosten
06-12-2021 Ma Div. 3 11 Zwijsen 18:30 Van Campen Consulting - Agar Verkeerstechniek
06-12-2021 Ma Div. 3 11 Zwijsen 19:15 Baby Bad & Spa 1 - ZVV La Brijn
06-12-2021 Ma Div. 3 11 Zwijsen 20:00 AKCA Balona - De Bever Boys
06-12-2021 Ma Div. 3 11 Zwijsen 20:45 Knuvers - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
06-12-2021 Ma Div. 3 11 Zwijsen 21:30 Baby Bad & Spa 2 - Eskes & Partners
06-12-2021 Ma Div. 3 11 Zwijsen 22:15 FC Los Turcos - Sportstudio Rob van Dijk
08-12-2021 Wo Div. D 11 Zwijsen 19:15 Old Stars - Team Marco Rijkers Montage
08-12-2021 Wo Div. D 11 Zwijsen 20:00 FC Laminaat - Blauw Geel Dames 1
08-12-2021 Wo Div. D 11 Zwijsen 20:45 Raber Wood Design - Vakgarage Albert van der Linden
10-12-2021 Vr Div. 2 9 Bunders 18:30 Van der Linden - Vloerenbedrijf v.d. Velden
10-12-2021 Vr Div. 2 9 Bunders 19:15 Van Kuringe - De Horeca Architect
10-12-2021 Vr Div. 2 9 Bunders 20:00 Selimiye Cami - Tres Puntos
10-12-2021 Vr Div. 2 9 Bunders 20:45 Ay Yıldız - MGP
10-12-2021 Vr Div. 2 9 Bunders 21:30 Auto Joosten - Hoogheide Bouw
10-12-2021 Vr Div. 1 9 Zwijsen 19:15 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Fysiotherapie de Boekt
10-12-2021 Vr Div. 1 9 Zwijsen 20:00 Van der Linden Futsal - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
10-12-2021 Vr Div. 1 9 Zwijsen 20:45 Image Fabrics - KVIK Eindhoven
10-12-2021 Vr Div. 1 9 Zwijsen 21:30 KDV t Leeuwtje - Brugmans FC
28-01-2022 Vr Div. 1 10 Bunders 19:15 Image Fabrics - Coro Advies/Decathlon
28-01-2022 Vr Div. 1 10 Bunders 20:00 Van der Linden Futsal - Schildersbedrijf Franko van Bussel
28-01-2022 Vr Div. 1 10 Bunders 20:45 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - KDV t Leeuwtje
28-01-2022 Vr Div. 1 10 Bunders 21:30 Fysiotherapie de Boekt - KVIK Eindhoven
28-01-2022 Vr Div. 2 10 Zwijsen 18:30 Van der Linden - Ay Yıldız
28-01-2022 Vr Div. 2 10 Zwijsen 19:15 Selimiye Cami - Auto Joosten
28-01-2022 Vr Div. 2 10 Zwijsen 20:00 Hoogheide Bouw - Vloerenbedrijf v.d. Velden
28-01-2022 Vr Div. 2 10 Zwijsen 20:45 Tres Puntos - Van Kuringe
28-01-2022 Vr Div. 2 10 Zwijsen 21:30 MGP - De Horeca Architect
31-01-2022 Ma Div. D 12 Zwijsen 19:15 Vakgarage Albert van der Linden - FC Laminaat
31-01-2022 Ma Div. D 12 Zwijsen 20:00 Raber Wood Design - Blauw Geel Dames 1
31-01-2022 Ma Div. D 12 Zwijsen 20:45 Team Marco Rijkers Montage - Team Y
02-02-2022 Wo Div. 3 12 Zwijsen 18:30 Baby Bad & Spa 2 - Agar Verkeerstechniek
02-02-2022 Wo Div. 3 12 Zwijsen 19:15 Sportstudio Rob van Dijk - De Bever Boys
02-02-2022 Wo Div. 3 12 Zwijsen 20:00 ZVV La Brijn - AKCA Balona
02-02-2022 Wo Div. 3 12 Zwijsen 20:45 Eskes & Partners - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
02-02-2022 Wo Div. 3 12 Zwijsen 21:30 Knuvers - Baby Bad & Spa 1
02-02-2022 Wo Div. 3 12 Zwijsen 22:15 FC Los Turcos - Van Campen Consulting
04-02-2022 Vr Div. 2 11 Bunders 18:30 Tres Puntos - De Horeca Architect
04-02-2022 Vr Div. 2 11 Bunders 19:15 Van Kuringe - Vloerenbedrijf v.d. Velden
04-02-2022 Vr Div. 2 11 Bunders 20:00 Van der Linden - Selimiye Cami
04-02-2022 Vr Div. 2 11 Bunders 20:45 Hoogheide Bouw - MGP
04-02-2022 Vr Div. 2 11 Bunders 21:30 Ay Yıldız - Auto Joosten
04-02-2022 Vr Div. 1 11 Zwijsen 19:15 KDV t Leeuwtje - KVIK Eindhoven
04-02-2022 Vr Div. 1 11 Zwijsen 20:00 Image Fabrics - Van der Linden Futsal
04-02-2022 Vr Div. 1 11 Zwijsen 20:45 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Brugmans FC
04-02-2022 Vr Div. 1 11 Zwijsen 21:30 Coro Advies/Decathlon - Schildersbedrijf Franko van Bussel
07-02-2022 Ma Div. 3 13 Zwijsen 18:30 Van Campen Consulting - Eskes & Partners
07-02-2022 Ma Div. 3 13 Zwijsen 19:15 Baby Bad & Spa 2 - De Bever Boys
07-02-2022 Ma Div. 3 13 Zwijsen 20:00 Knuvers - FC Los Turcos
07-02-2022 Ma Div. 3 13 Zwijsen 20:45 AKCA Balona - Sportstudio Rob van Dijk
07-02-2022 Ma Div. 3 13 Zwijsen 21:30 Baby Bad & Spa 1 - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
07-02-2022 Ma Div. 3 13 Zwijsen 22:15 ZVV La Brijn - Agar Verkeerstechniek
09-02-2022 Wo Div. D 13 Zwijsen 19:15 Blauw Geel Dames 1 - Team Y
09-02-2022 Wo Div. D 13 Zwijsen 20:00 Team Marco Rijkers Montage - FC Laminaat
09-02-2022 Wo Div. D 13 Zwijsen 20:45 Old Stars - Vakgarage Albert van der Linden
21-02-2022 Ma Div. 3 14 Zwijsen 18:30 ZVV La Brijn - Sportstudio Rob van Dijk
21-02-2022 Ma Div. 3 14 Zwijsen 19:15 Knuvers - Van Campen Consulting
21-02-2022 Ma Div. 3 14 Zwijsen 20:00 Agar Verkeerstechniek - Eskes & Partners
21-02-2022 Ma Div. 3 14 Zwijsen 20:45 Baby Bad & Spa 1 - De Bever Boys
21-02-2022 Ma Div. 3 14 Zwijsen 21:30 AKCA Balona - FC Los Turcos
21-02-2022 Ma Div. 3 14 Zwijsen 22:15 Baby Bad & Spa 2 - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
23-02-2022 Wo Div. D 14 Zwijsen 19:15 Raber Wood Design - Team Marco Rijkers Montage
23-02-2022 Wo Div. D 14 Zwijsen 20:00 Old Stars - Blauw Geel Dames 1
23-02-2022 Wo Div. D 14 Zwijsen 20:45 Team Y - Vakgarage Albert van der Linden
25-02-2022 Vr BLC 1/8 finale 1 Bunders -
25-02-2022 Vr BLC 1/8 finale 1 Bunders -
25-02-2022 Vr BLC 1/8 finale 1 Bunders -
25-02-2022 Vr BLC 1/8 finale 1 Bunders -
25-02-2022 Vr BLC 1/8 finale 1 Zwijsen -
25-02-2022 Vr BLC 1/8 finale 1 Zwijsen -
25-02-2022 Vr BLC 1/8 finale 1 Zwijsen -
25-02-2022 Vr BLC 1/8 finale 1 Zwijsen -
04-03-2022 Vr Div. 1 12 Bunders 19:15 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Image Fabrics
04-03-2022 Vr Div. 1 12 Bunders 20:00 KVIK Eindhoven - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
04-03-2022 Vr Div. 1 12 Bunders 20:45 Brugmans FC - Fysiotherapie de Boekt
04-03-2022 Vr Div. 1 12 Bunders 21:30 Van der Linden Futsal - Coro Advies/Decathlon
04-03-2022 Vr Div. 2 12 Zwijsen 18:30 MGP - Van Kuringe
04-03-2022 Vr Div. 2 12 Zwijsen 19:15 Auto Joosten - Van der Linden
04-03-2022 Vr Div. 2 12 Zwijsen 20:00 Vloerenbedrijf v.d. Velden - Tres Puntos
04-03-2022 Vr Div. 2 12 Zwijsen 20:45 De Horeca Architect - Hoogheide Bouw
04-03-2022 Vr Div. 2 12 Zwijsen 21:30 Selimiye Cami - Ay Yıldız
07-03-2022 Ma Div. D 15 Zwijsen 19:15 Vakgarage Albert van der Linden - Team Marco Rijkers Montage
07-03-2022 Ma Div. D 15 Zwijsen 20:00 Team Y - Old Stars
07-03-2022 Ma Div. D 15 Zwijsen 20:45 FC Laminaat - Raber Wood Design
09-03-2022 Wo Div. 3 15 Zwijsen 18:30 Knuvers - ZVV La Brijn
09-03-2022 Wo Div. 3 15 Zwijsen 19:15 AKCA Balona - Agar Verkeerstechniek
09-03-2022 Wo Div. 3 15 Zwijsen 20:00 Baby Bad & Spa 2 - Van Campen Consulting
09-03-2022 Wo Div. 3 15 Zwijsen 20:45 Baby Bad & Spa 1 - FC Los Turcos
09-03-2022 Wo Div. 3 15 Zwijsen 21:30 Sportstudio Rob van Dijk - Eskes & Partners
09-03-2022 Wo Div. 3 15 Zwijsen 22:15 De Bever Boys - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
11-03-2022 Vr Div. 2 13 Bunders 18:30 Ay Yıldız - Van Kuringe
11-03-2022 Vr Div. 2 13 Bunders 19:15 Selimiye Cami - Hoogheide Bouw
11-03-2022 Vr Div. 2 13 Bunders 20:00 Auto Joosten - Tres Puntos
11-03-2022 Vr Div. 2 13 Bunders 20:45 Van der Linden - De Horeca Architect
11-03-2022 Vr Div. 2 13 Bunders 21:30 Vloerenbedrijf v.d. Velden - MGP
11-03-2022 Vr Div. 1 13 Zwijsen 19:15 Van der Linden Futsal - Fysiotherapie de Boekt
11-03-2022 Vr Div. 1 13 Zwijsen 20:00 Image Fabrics - Brugmans FC
11-03-2022 Vr Div. 1 13 Zwijsen 20:45 Coro Advies/Decathlon - KDV t Leeuwtje
11-03-2022 Vr Div. 1 13 Zwijsen 21:30 Schildersbedrijf Franko van Bussel - Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro
18-03-2022 Vr Div. 1 14 Bunders 19:15 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Coro Advies/Decathlon
18-03-2022 Vr Div. 1 14 Bunders 20:00 Brugmans FC - Schildersbedrijf Franko van Bussel
18-03-2022 Vr Div. 1 14 Bunders 20:45 KVIK Eindhoven - Van der Linden Futsal
18-03-2022 Vr Div. 1 14 Bunders 21:30 Fysiotherapie de Boekt - KDV t Leeuwtje
18-03-2022 Vr Div. 2 14 Zwijsen 18:30 MGP - Van der Linden
18-03-2022 Vr Div. 2 14 Zwijsen 19:15 Tres Puntos - Ay Yıldız
18-03-2022 Vr Div. 2 14 Zwijsen 20:00 De Horeca Architect - Auto Joosten
18-03-2022 Vr Div. 2 14 Zwijsen 20:45 Vloerenbedrijf v.d. Velden - Selimiye Cami
18-03-2022 Vr Div. 2 14 Zwijsen 21:30 Hoogheide Bouw - Van Kuringe
21-03-2022 Ma Div. 3 16 Zwijsen 18:30 Baby Bad & Spa 1 - Van Campen Consulting
21-03-2022 Ma Div. 3 16 Zwijsen 19:15 Agar Verkeerstechniek - Sportstudio Rob van Dijk
21-03-2022 Ma Div. 3 16 Zwijsen 20:00 FC Los Turcos - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
21-03-2022 Ma Div. 3 16 Zwijsen 20:45 Knuvers - AKCA Balona
21-03-2022 Ma Div. 3 16 Zwijsen 21:30 ZVV La Brijn - Baby Bad & Spa 2
21-03-2022 Ma Div. 3 16 Zwijsen 22:15 De Bever Boys - Eskes & Partners
23-03-2022 Wo Div. D 16 Zwijsen 19:15 Old Stars - Raber Wood Design
23-03-2022 Wo Div. D 16 Zwijsen 20:00 Team Y - FC Laminaat
23-03-2022 Wo Div. D 16 Zwijsen 20:45 Vakgarage Albert van der Linden - Blauw Geel Dames 1
28-03-2022 Ma Div. D 17 Zwijsen 19:15 Raber Wood Design - Team Y
28-03-2022 Ma Div. D 17 Zwijsen 20:00 Team Marco Rijkers Montage - Blauw Geel Dames 1
28-03-2022 Ma Div. D 17 Zwijsen 20:45 FC Laminaat - Old Stars
28-03-2022 Ma Div. 3 17 Zwijsen 21:30 Van Campen Consulting - De Bever Boys
30-03-2022 Wo Div. 3 17 Zwijsen 18:30 Knuvers - Baby Bad & Spa 2
30-03-2022 Wo Div. 3 17 Zwijsen 19:15 AKCA Balona - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
30-03-2022 Wo Div. 3 17 Zwijsen 20:00 Baby Bad & Spa 1 - Sportstudio Rob van Dijk
30-03-2022 Wo Div. 3 17 Zwijsen 20:45 ZVV La Brijn - Eskes & Partners
30-03-2022 Wo Div. 3 17 Zwijsen 21:30 FC Los Turcos - Agar Verkeerstechniek
01-04-2022 Vr Div. 2 15 Bunders 18:30 Van der Linden - Van Kuringe
01-04-2022 Vr Div. 2 15 Bunders 19:15 Selimiye Cami - De Horeca Architect
01-04-2022 Vr Div. 2 15 Bunders 20:00 Auto Joosten - MGP
01-04-2022 Vr Div. 2 15 Bunders 20:45 Ay Yıldız - Vloerenbedrijf v.d. Velden
01-04-2022 Vr Div. 2 15 Bunders 21:30 Tres Puntos - Hoogheide Bouw
01-04-2022 Vr Div. 1 15 Zwijsen 19:15 Van der Linden Futsal - Brugmans FC
01-04-2022 Vr Div. 1 15 Zwijsen 20:00 Image Fabrics - KDV t Leeuwtje
01-04-2022 Vr Div. 1 15 Zwijsen 20:45 Coro Advies/Decathlon - KVIK Eindhoven
01-04-2022 Vr Div. 1 15 Zwijsen 21:30 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Fysiotherapie de Boekt
04-04-2022 Ma Div. 3 18 Zwijsen 18:30 Sportstudio Rob van Dijk - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
04-04-2022 Ma Div. 3 18 Zwijsen 19:15 FC Los Turcos - Eskes & Partners
04-04-2022 Ma Div. 3 18 Zwijsen 20:00 ZVV La Brijn - De Bever Boys
04-04-2022 Ma Div. 3 18 Zwijsen 20:45 Baby Bad & Spa 1 - Baby Bad & Spa 2
04-04-2022 Ma Div. 3 18 Zwijsen 21:30 Van Campen Consulting - AKCA Balona
04-04-2022 Ma Div. 3 18 Zwijsen 22:15 Knuvers - Agar Verkeerstechniek
06-04-2022 Wo Div. D 18 Zwijsen 19:15 Team Marco Rijkers Montage - Old Stars
06-04-2022 Wo Div. D 18 Zwijsen 20:00 Vakgarage Albert van der Linden - Raber Wood Design
06-04-2022 Wo Div. D 18 Zwijsen 20:45 Blauw Geel Dames 1 - FC Laminaat
08-04-2022 Vr BLC 1/4 finale 1 Bunders 19:15 -
08-04-2022 Vr BLC 1/4 finale 1 Bunders 20:00 -
08-04-2022 Vr BLC 1/4 finale 2 Bunders 20:45 -
08-04-2022 Vr BLC 1/4 finale 2 Bunders 21:30 -
11-04-2022 Ma Div. 3 19 Zwijsen 18:30 FC Los Turcos - De Bever Boys
11-04-2022 Ma Div. 3 19 Zwijsen 19:15 Van Campen Consulting - ZVV La Brijn
11-04-2022 Ma Div. 3 19 Zwijsen 20:00 Knuvers - Sportstudio Rob van Dijk
11-04-2022 Ma Div. 3 19 Zwijsen 20:45 Agar Verkeerstechniek - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
11-04-2022 Ma Div. 3 19 Zwijsen 21:30 Baby Bad & Spa 1 - Eskes & Partners
11-04-2022 Ma Div. 3 19 Zwijsen 22:15 AKCA Balona - Baby Bad & Spa 2
13-04-2022 Wo Div. D 19 Zwijsen 19:15 Blauw Geel Dames 1 - Raber Wood Design
13-04-2022 Wo Div. D 19 Zwijsen 20:00 FC Laminaat - Vakgarage Albert van der Linden
13-04-2022 Wo Div. D 19 Zwijsen 20:45 Team Y - Team Marco Rijkers Montage
20-04-2022 Wo Div. 3 20 Zwijsen 18:30 FC Los Turcos - Baby Bad & Spa 2
20-04-2022 Wo Div. 3 20 Zwijsen 19:15 Baby Bad & Spa 1 - Agar Verkeerstechniek
20-04-2022 Wo Div. 3 20 Zwijsen 20:00 ZVV La Brijn - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
20-04-2022 Wo Div. 3 20 Zwijsen 20:45 Van Campen Consulting - Sportstudio Rob van Dijk
20-04-2022 Wo Div. 3 20 Zwijsen 21:30 Knuvers - De Bever Boys
20-04-2022 Wo Div. 3 20 Zwijsen 22:15 AKCA Balona - Eskes & Partners
22-04-2022 Vr Div. 1 16 Bunders 19:15 Brugmans FC - KVIK Eindhoven
22-04-2022 Vr Div. 1 16 Bunders 20:00 Fysiotherapie de Boekt - Coro Advies/Decathlon
22-04-2022 Vr Div. 1 16 Bunders 20:45 KDV t Leeuwtje - Schildersbedrijf Franko van Bussel
22-04-2022 Vr Div. 1 16 Bunders 21:30 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Image Fabrics
22-04-2022 Vr Div. 2 16 Zwijsen 18:30 De Horeca Architect - Vloerenbedrijf v.d. Velden
22-04-2022 Vr Div. 2 16 Zwijsen 19:15 MGP - Selimiye Cami
22-04-2022 Vr Div. 2 16 Zwijsen 20:00 Hoogheide Bouw - Ay Yıldız
22-04-2022 Vr Div. 2 16 Zwijsen 20:45 Van Kuringe - Auto Joosten
22-04-2022 Vr Div. 2 16 Zwijsen 21:30 Tres Puntos - Van der Linden
25-04-2022 Ma Div. D 20 Zwijsen 19:15 Vakgarage Albert van der Linden - Old Stars
25-04-2022 Ma Div. D 20 Zwijsen 20:00 FC Laminaat - Team Marco Rijkers Montage
25-04-2022 Ma Div. D 20 Zwijsen 20:45 Team Y - Blauw Geel Dames 1
29-04-2022 Vr Div. 2 17 Bunders 18:30 Van der Linden - Hoogheide Bouw
29-04-2022 Vr Div. 2 17 Bunders 19:15 Selimiye Cami - Van Kuringe
29-04-2022 Vr Div. 2 17 Bunders 20:00 Ay Yıldız - De Horeca Architect
29-04-2022 Vr Div. 2 17 Bunders 20:45 Auto Joosten - Vloerenbedrijf v.d. Velden
29-04-2022 Vr Div. 2 17 Bunders 21:30 Tres Puntos - MGP
29-04-2022 Vr Div. 1 17 Zwijsen 19:15 Van der Linden Futsal - KDV t Leeuwtje
29-04-2022 Vr Div. 1 17 Zwijsen 20:00 Coro Advies/Decathlon - Brugmans FC
29-04-2022 Vr Div. 1 17 Zwijsen 20:45 Image Fabrics - Fysiotherapie de Boekt
29-04-2022 Vr Div. 1 17 Zwijsen 21:30 Schildersbedrijf Franko van Bussel - KVIK Eindhoven
09-05-2022 Ma Div. 3 21 Zwijsen 18:30 Agar Verkeerstechniek - De Bever Boys
09-05-2022 Ma Div. 3 21 Zwijsen 19:15 Van Campen Consulting - Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen
09-05-2022 Ma Div. 3 21 Zwijsen 20:00 FC Los Turcos - ZVV La Brijn
09-05-2022 Ma Div. 3 21 Zwijsen 20:45 Baby Bad & Spa 2 - Sportstudio Rob van Dijk
09-05-2022 Ma Div. 3 21 Zwijsen 21:30 Knuvers - Eskes & Partners
09-05-2022 Ma Div. 3 21 Zwijsen 22:15 Baby Bad & Spa 1 - AKCA Balona
13-05-2022 Vr Div. 1 18 Bunders 19:15 Fysiotherapie de Boekt - Schildersbedrijf Franko van Bussel
13-05-2022 Vr Div. 1 18 Bunders 20:00 KVIK Eindhoven - Image Fabrics
13-05-2022 Vr Div. 1 18 Bunders 20:45 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Van der Linden Futsal
13-05-2022 Vr Div. 1 18 Bunders 21:30 Brugmans FC - KDV t Leeuwtje
13-05-2022 Vr Div. 2 18 Zwijsen 18:30 Tres Puntos - Selimiye Cami
13-05-2022 Vr Div. 2 18 Zwijsen 19:15 Hoogheide Bouw - Auto Joosten
13-05-2022 Vr Div. 2 18 Zwijsen 20:00 Vloerenbedrijf v.d. Velden - Van der Linden
13-05-2022 Vr Div. 2 18 Zwijsen 20:45 MGP - Ay Yıldız
13-05-2022 Vr Div. 2 18 Zwijsen 21:30 De Horeca Architect - Van Kuringe
20-05-2022 Vr BLC 1/2 finale 1 Bunders 19:15 -
20-05-2022 Vr BLC 1/2 finale 1 Bunders 20:00 -
23-05-2022 Ma Div. 3 22 Zwijsen 18:30 De Bever Boys - AKCA Balona
23-05-2022 Ma Div. 3 22 Zwijsen 19:15 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - Knuvers
23-05-2022 Ma Div. 3 22 Zwijsen 20:00 Eskes & Partners - Baby Bad & Spa 2
23-05-2022 Ma Div. 3 22 Zwijsen 20:45 Agar Verkeerstechniek - Van Campen Consulting
23-05-2022 Ma Div. 3 22 Zwijsen 21:30 ZVV La Brijn - Baby Bad & Spa 1
23-05-2022 Ma Div. 3 22 Zwijsen 22:15 Sportstudio Rob van Dijk - FC Los Turcos
25-05-2022 Wo Div. D 21 Zwijsen 19:15 Blauw Geel Dames 1 - Old Stars
25-05-2022 Wo Div. D 21 Zwijsen 20:00 Vakgarage Albert van der Linden - Team Y
25-05-2022 Wo Div. D 21 Zwijsen 20:45 Team Marco Rijkers Montage - Raber Wood Design
27-05-2022 Vr BLC Finale 1 Bunders 20:00 -