Bekerprogramma

Datum Locatie Tijd Thuisclub Uits. Bezoekers Div.
Vr 01-10-2021 Bunders 19:15 Selimiye Cami - Vloerenbedrijf v.d. Velden BLC-A
Vr 22-10-2021 Bunders 20:45 KVIK Eindhoven - Selimiye Cami BLC-A
Vr 19-11-2021 Zwijsen 19:15 KVIK Eindhoven - Vloerenbedrijf v.d. Velden BLC-A
Vr 01-10-2021 Bunders 20:00 AKCA Balona - Baby Bad & Spa 1 BLC-B
Vr 01-10-2021 Bunders 20:45 Fysiotherapie de Boekt - Van Kuringe BLC-B
Vr 22-10-2021 Zwijsen 18:30 AKCA Balona - Van Kuringe BLC-B
Vr 22-10-2021 Bunders 21:30 Fysiotherapie de Boekt - Baby Bad & Spa 1 BLC-B
Vr 19-11-2021 Bunders 20:00 AKCA Balona - Fysiotherapie de Boekt BLC-B
Vr 19-11-2021 Bunders 20:45 Baby Bad & Spa 1 - Van Kuringe BLC-B
Vr 01-10-2021 Bunders 21:30 Agar Verkeerstechniek/SG banden - FC Los Turcos BLC-C
Vr 01-10-2021 Bunders 22:15 Hoogheide Bouw - Schildersbedrijf Franko van Bussel BLC-C
Vr 22-10-2021 Zwijsen 19:15 FC Los Turcos - Hoogheide Bouw BLC-C
Vr 22-10-2021 Zwijsen 20:00 Agar Verkeerstechniek/SG banden - Schildersbedrijf Franko van Bussel BLC-C
Vr 19-11-2021 Zwijsen 21:30 Agar Verkeerstechniek/SG banden - Hoogheide Bouw BLC-C
Vr 19-11-2021 Zwijsen 22:15 FC Los Turcos - Schildersbedrijf Franko van Bussel BLC-C
Vr 01-10-2021 Zwijsen 18:30 Auto Joosten - De Bever Boys BLC-D
Vr 01-10-2021 Zwijsen 19:15 KDV t Leeuwtje - Tres Puntos BLC-D
Vr 22-10-2021 Zwijsen 20:45 De Bever Boys - KDV t Leeuwtje BLC-D
Vr 22-10-2021 Zwijsen 21:30 Auto Joosten - Tres Puntos BLC-D
Vr 26-11-2021 Bunders 18:30 Auto Joosten - KDV t Leeuwtje BLC-D
Vr 26-11-2021 Bunders 19:15 De Bever Boys - Tres Puntos BLC-D
Vr 01-10-2021 Zwijsen 20:00 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Image Fabrics BLC-E
Vr 01-10-2021 Zwijsen 20:45 ThuisIn Ernis - Sportstudio Rob van Dijk BLC-E
Vr 22-10-2021 Zwijsen 22:15 Image Fabrics - ThuisIn Ernis BLC-E
Vr 19-11-2021 Bunders 18:30 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - Sportstudio Rob van Dijk BLC-E
Vr 26-11-2021 Bunders 20:00 Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro - ThuisIn Ernis BLC-E
Vr 26-11-2021 Bunders 20:45 Image Fabrics - Sportstudio Rob van Dijk BLC-E
Vr 01-10-2021 Zwijsen 21:30 Coro Advies/Decathlon - Knuvers BLC-F
Vr 01-10-2021 Zwijsen 22:15 Van Campen Consulting - Van der Linden BLC-F
Vr 19-11-2021 Bunders 19:15 Knuvers - Van Campen Consulting BLC-F
Vr 19-11-2021 Bunders 20:00 Coro Advies/Decathlon - Van der Linden BLC-F
Vr 26-11-2021 Bunders 21:30 Coro Advies/Decathlon - Van Campen Consulting BLC-F
Vr 26-11-2021 Bunders 22:15 Knuvers - Van der Linden BLC-F
Vr 22-10-2021 Bunders 18:30 Ay Yıldız - Baby Bad & Spa 2 BLC-G
Vr 22-10-2021 Bunders 19:15 Brugmans FC - Eskes & Partners BLC-G
Vr 19-11-2021 Bunders 20:45 Baby Bad & Spa 2 - Brugmans FC BLC-G
Vr 19-11-2021 Bunders 21:30 Ay Yıldız - Eskes & Partners BLC-G
Vr 26-11-2021 Zwijsen 18:30 Ay Yıldız - Brugmans FC BLC-G
Vr 26-11-2021 Zwijsen 19:15 Baby Bad & Spa 2 - Eskes & Partners BLC-G
Vr 22-10-2021 Bunders 20:00 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - Van der Linden Futsal BLC-H
Vr 19-11-2021 Zwijsen 22:15 Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen - ZVV La Brijn BLC-H
Vr 26-11-2021 Zwijsen 20:00 Van der Linden Futsal - ZVV La Brijn BLC-H
Vr 25-02-2022 Bunders - BLC 1/8 finale
Vr 25-02-2022 Bunders - BLC 1/8 finale
Vr 25-02-2022 Bunders - BLC 1/8 finale
Vr 25-02-2022 Bunders - BLC 1/8 finale
Vr 25-02-2022 Zwijsen - BLC 1/8 finale
Vr 25-02-2022 Zwijsen - BLC 1/8 finale
Vr 25-02-2022 Zwijsen - BLC 1/8 finale
Vr 25-02-2022 Zwijsen - BLC 1/8 finale
Vr 27-05-2022 Bunders 20:00 - BLC Finale
Vr 20-05-2022 Bunders 19:15 - BLC 1/2 finale
Vr 20-05-2022 Bunders 20:00 - BLC 1/2 finale
Vr 08-04-2022 Bunders 19:15 - BLC 1/4 finale
Vr 08-04-2022 Bunders 20:00 - BLC 1/4 finale
Vr 08-04-2022 Bunders 20:45 - BLC 1/4 finale
Vr 08-04-2022 Bunders 21:30 - BLC 1/4 finale