Topscorers 2022/23

Nr. Speler Team Divisie Doelpunten Duels
1 Milan van de Heijden De Bever Boys 3e Divisie 17 7
Mehmet Gurbuz SG Banden Service/Agar Verkeerstechniek 3e Divisie 17 7
2 Kelly van Zutphen Team Y Dames Divisie 16 3
3 Laura Janssen Team Marco Rijkers Montage Dames Divisie 15 4
4 Ilhan Kulak Twins Market 3e Divisie 13 7
5 John de Bever De Bever Boys 3e Divisie 12 6
6 Melih Polat Balona 2e Divisie 11 5
Martien de Bekker De Bever Boys 3e Divisie 11 4
Christoffel de Rouw De Bever Boys 2 2e Divisie 11 5
Sami el Meliani Meliani Fight & Fitness 3e Divisie 11 7
Bodil van Esch Team Marco Rijkers Montage Dames Divisie 11 3
Noor van Erp Team Marco Rijkers Montage Dames Divisie 11 4
7 Luuk van Leuken ClubPT 3e Divisie 10 5
Naomi Vasterink FC Laminaat 2.0 Dames Divisie 10 5
Sander Pittens Van der Linden 1e Divisie 10 6
8 Bram Besems Baby Bad & Spa 3e Divisie 9 4
Mustafa Guler MTM Landmeten 2e Divisie 9 4
Tresor Shema Tres Puntos 1e Divisie 9 5
9 Davey Schilders Auto Joosten 2e Divisie 8 6
Sami Kutlu Ay Yıldız 2e Divisie 8 6
Matthieu de Bekker De Bever Boys 3e Divisie 8 6
Vincent van den Broek Fysiotherapie de Boekt 1e Divisie 8 4
Ashwin Zwinkels KVIK Eindhoven 1e Divisie 8 5
Alexander Mols Van der Linden Futsal 1e Divisie 8 2
10 Sergen Korumdak Ay Yıldız 2e Divisie 7 6
Muhammed Sen Balona 2e Divisie 7 5
Abdullah Torunoglu MTM Landmeten 2e Divisie 7 4
Halil Murt MTM Landmeten 2e Divisie 7 4
Yassine Boulghalgh Meliani Fight & Fitness 3e Divisie 7 6
Noud Sigmans Schildersbedrijf Franko van Bussel 1e Divisie 7 5
Nicole van de Veerdonk Team Marco Rijkers Montage Dames Divisie 7 3
Chamel Ramadan Tres Puntos 1e Divisie 7 4
Randy Bakker Van Kuringe 2e Divisie 7 4
Bryan van Deursen Van der Linden Futsal 1e Divisie 7 6
11 Desley Schilders Auto Joosten 2e Divisie 6 5
Tom Joosten Auto Joosten 2e Divisie 6 7
Max van der Steen Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen 3e Divisie 6 5
Luuk Scheenloop Fysiotherapie de Boekt 1e Divisie 6 7
Paul van den Heuvel Hoogheide Bouw 2e Divisie 6 6
Jordey van Ham Jorcustom/Financemen FC 3e Divisie 6 5
Redouan Elkorouani Meliani Fight & Fitness 3e Divisie 6 7
Femke van de Zanden Raber Wood Design Dames Divisie 6 5
Daniel van Rooij Schildersbedrijf Franko van Bussel 1e Divisie 6 9
12 Isa Polat Ay Yıldız 2e Divisie 5 4
Roy de Jong Baby Bad & Spa 3e Divisie 5 4
Tugsad Kali Balona 2e Divisie 5 5
Olger Smits Coro Advies/Decathlon 1e Divisie 5 6
Jordy Vorstenbosch De Bever Boys 2 2e Divisie 5 6
Marie-France Lecluijze FC Laminaat 2.0 Dames Divisie 5 5
Hugo van den Nieuwenhof Image Fabrics 1e Divisie 5 1
Roel van Lankveld Image Fabrics 1e Divisie 5 6
Tim Bos Image Fabrics 1e Divisie 5 4
Yosry Abdalla Jorcustom/Financemen FC 3e Divisie 5 7
Bora Kaya MTM Landmeten 2e Divisie 5 5
Talip Arslan MTM Landmeten 2e Divisie 5 4
Tarik Yalman MTM Landmeten 2e Divisie 5 2
Mehmet Topan SG Banden Service/Agar Verkeerstechniek 3e Divisie 5 4
Bob van Dijk Schildersbedrijf Franko van Bussel 1e Divisie 5 13
Mustafa Gürbüz Selimiye Cami 2e Divisie 5 5
Rachel Havinga Team Marco Rijkers Montage Dames Divisie 5 3
Fuad Abdi Tres Puntos 1e Divisie 5 5
Sofian El Kaddouri Tres Puntos 1e Divisie 5 5
Badar Mohamed Ahmed Twins Market 3e Divisie 5 6
Erdem Kirat Twins Market 3e Divisie 5 6
Jesper Janssen Van Kuringe 2e Divisie 5 4
Milan Raijmaekers Van der Linden 1e Divisie 5 4
Willem Feijen Van der Linden 1e Divisie 5 7
Martijn van Loon Van der Linden Futsal 1e Divisie 5 3
Bert Grelling ZVV La Brijn 3e Divisie 5 7
13 Bram Joosten Auto Joosten 2e Divisie 4 6
Joep van den Tillaart Auto Joosten 2e Divisie 4 6
Theon Jennissen Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen 3e Divisie 4 7
Jasper Stakenburg Coro Advies/Decathlon 1e Divisie 4 5
Brent Marechal De Bever Boys 2 2e Divisie 4 4
Jordy van Kessel Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro 1e Divisie 4 3
Rick Terwindt Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro 1e Divisie 4 4
Teun Rijkers Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro 1e Divisie 4 3
Rene van den Hoogen Eskes & Partners 3e Divisie 4 5
Sjef Kanters Fysiotherapie de Boekt 1e Divisie 4 3
Emin Balta Jorcustom/Financemen FC 3e Divisie 4 5
Diego Lambooij Noordkade Uitjes 3e Divisie 4 5
Britt van Hooff Raber Wood Design Dames Divisie 4 5
Karin van Sleeuwen Raber Wood Design Dames Divisie 4 5
Fadil Mico SG Banden Service/Agar Verkeerstechniek 3e Divisie 4 5
Mike Linders Van Kuringe 2e Divisie 4 4
Benny Driessen Van der Linden Futsal 1e Divisie 4 3
Sander Driessen Van der Linden Futsal 1e Divisie 4 6
Sjors Pelkman Van der Linden Futsal 1e Divisie 4 4
14 Sezer Gunendi Ay Yıldız 2e Divisie 3 5
Stef van der Heijden Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen 3e Divisie 3 2
Carlo van Kessel ClubPT 3e Divisie 3 6
Derk van der Horst ClubPT 3e Divisie 3 6
Jan-Willem Veerhoek Coro Advies/Decathlon 1e Divisie 3 5
Tom van der Steen Coro Advies/Decathlon 1e Divisie 3 5
Nick van Ravenstein De Bever Boys 2 2e Divisie 3 5
Stephan Dekkers Fysiotherapie de Boekt 1e Divisie 3 4
Sven Vonk Fysiotherapie de Boekt 1e Divisie 3 2
Daan van Alebeek Hoogheide Bouw 2e Divisie 3 5
Bram Pulles Image Fabrics 1e Divisie 3 5
Roel van Lith Image Fabrics 1e Divisie 3 4
Koen Fiers KVIK Eindhoven 1e Divisie 3 4
Maxim Nlandu KVIK Eindhoven 1e Divisie 3 5
Ilias Sabbahi Meliani Fight & Fitness 3e Divisie 3 4
Marko Petrovic Meliani Fight & Fitness 3e Divisie 3 5
Mounir Biyadat Meliani Fight & Fitness 3e Divisie 3 6
Kady Ijpelaar Old Stars Dames Divisie 3 4
Michelle de Gier Old Stars Dames Divisie 3 2
Fieke Bos Raber Wood Design Dames Divisie 3 4
Zekeriye Metin SG Banden Service/Agar Verkeerstechniek 3e Divisie 3 6
Sam Verkuijlen Schildersbedrijf Franko van Bussel 1e Divisie 3 5
Teun Vlassak Schildersbedrijf Franko van Bussel 1e Divisie 3 6
Timo van Dalsum Schildersbedrijf Franko van Bussel 1e Divisie 3 3
Mariska van der Horst Team Y Dames Divisie 3 5
Joey van de Graaf ThuisIn Ernis 2e Divisie 3 5
Michel Pittens ThuisIn Ernis 2e Divisie 3 5
Hanad Farhan Twins Market 3e Divisie 3 7
Frank van Zutven Van der Linden 1e Divisie 3 2
Milan van de Donk Van der Linden 1e Divisie 3 6
Erik van den Berg ZVV La Brijn 3e Divisie 3 6
Rob Roxs ZVV La Brijn 3e Divisie 3 6
15 Danny Schilders Auto Joosten 2e Divisie 2 5
Mounir El Hiri Baby Bad & Spa 3e Divisie 2 7
Thanh Nguyen Baby Bad & Spa 3e Divisie 2 2
Enes Polat Balona 2e Divisie 2 1
Harun Tuncal Balona 2e Divisie 2 3
Bas van der Doelen De Bever Boys 3e Divisie 2 5
Bram Lederer De Bever Boys 3e Divisie 2 1
Gerd-Jan Hooijmans De Bever Boys 3e Divisie 2 1
Jelle Van den Bijgaart De Bever Boys 3e Divisie 2 1
Roy van Beurden De Bever Boys 3e Divisie 2 1
Theo Beekmans De Bever Boys 3e Divisie 2 3
Bob Verhoeven Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro 1e Divisie 2 3
Lee van Kessel Eetcafe de Ketel/Verstegen Elektro 1e Divisie 2 4
Erwin Verkuijlen Eskes & Partners 3e Divisie 2 6
Perry van der Hofstad Eskes & Partners 3e Divisie 2 5
Rob van den Hoogen Eskes & Partners 3e Divisie 2 4
Luc van den Heuvel Fysiotherapie de Boekt 1e Divisie 2 5
Paul Vervoort Fysiotherapie de Boekt 1e Divisie 2 4
Bart Leijte Hoogheide Bouw 2e Divisie 2 2
Michel de Haas Hoogheide Bouw 2e Divisie 2 1
Rijk Slotboom Image Fabrics 1e Divisie 2 4
Youri Hanegraaf Image Fabrics 1e Divisie 2 4
Anil Selcimis Jorcustom/Financemen FC 3e Divisie 2 7
Matthew Vos Jorcustom/Financemen FC 3e Divisie 2 6
Sjef van Esch Jorcustom/Financemen FC 3e Divisie 2 6
Renato Villanueva KVIK Eindhoven 1e Divisie 2 2
Faruk Polat MTM Landmeten 2e Divisie 2 2
Murat Korkmaz Meliani Fight & Fitness 3e Divisie 2 5
Niels van Lith Meliani Fight & Fitness 3e Divisie 2 6
Frits van Berkel Noordkade Uitjes 3e Divisie 2 4
Jop Manders Noordkade Uitjes 3e Divisie 2 8
Kim Claassen Old Stars Dames Divisie 2 3
Lynn van Hooff Raber Wood Design Dames Divisie 2 3
Ibrahim Ögüt SG Banden Service/Agar Verkeerstechniek 3e Divisie 2 4
Oktay Bozkurt SG Banden Service/Agar Verkeerstechniek 3e Divisie 2 7
Douwe van Meurs Schildersbedrijf Franko van Bussel 1e Divisie 2 2
Luuk van der Voet Schildersbedrijf Franko van Bussel 1e Divisie 2 7
Nick van der Heijden Schildersbedrijf Franko van Bussel 1e Divisie 2 8
Stan Vermeulen Schildersbedrijf Franko van Bussel 1e Divisie 2 4
Enis Genc Selimiye Cami 2e Divisie 2 1
Jelle Deij ThuisIn Ernis 2e Divisie 2 6
Orans Nerwa ThuisIn Ernis 2e Divisie 2 4
Roel Kanters ThuisIn Ernis 2e Divisie 2 6
Ruben Verwegen ThuisIn Ernis 2e Divisie 2 6
Tom Sebregts ThuisIn Ernis 2e Divisie 2 1
Ahmed Abdirizak Tres Puntos 1e Divisie 2 5
Mohammed Ouahmar Tres Puntos 1e Divisie 2 6
Mousab Igal Twins Market 3e Divisie 2 6
Pedro Da Silva Pereira Twins Market 3e Divisie 2 7
Loes Janssen Vakgarage Albert van der Linden Dames Divisie 2 5
Clint Bekkers Van Kuringe 2e Divisie 2 6
Wido Verhoeven Van der Linden 1e Divisie 2 6
Jouk Raijmakers Van der Linden Futsal 1e Divisie 2 3
Thijs Swinkels Van der Linden Futsal 1e Divisie 2 4
16 Tommi van Reijbroek Auto Joosten 2e Divisie 1 1
Tommie Hendriks Auto Joosten 2e Divisie 1 1
Mohammed Oueqqas Ay Yıldız 2e Divisie 1 5
Tugay Dingil Ay Yıldız 2e Divisie 1 5
Umut Mercan Ay Yıldız 2e Divisie 1 2
Elo Turksma Baby Bad & Spa 3e Divisie 1 3
Jaron Borgstein Baby Bad & Spa 3e Divisie 1 2
Jordy van der Minne Baby Bad & Spa 3e Divisie 1 2
Mourad Kanoun Baby Bad & Spa 3e Divisie 1 3
Said Bouazzati Baby Bad & Spa 3e Divisie 1 1
Daan Verhoeven Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen 3e Divisie 1 1
Guus Steenbergen Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen 3e Divisie 1 2
Jesper van Doorn Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen 3e Divisie 1 1
Jimmy van der Pas Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen 3e Divisie 1 4
Koen Sonnemans Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen 3e Divisie 1 1
Mart van Lokven Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen 3e Divisie 1 2
Steven van den Tillart Bakkerij Kouwenberg/Loonbedrijf Jennissen 3e Divisie 1 1
Furkan Tuncal Balona 2e Divisie 1 5
Serden Tuncal Balona 2e Divisie 1 5
Bas van der Pols ClubPT 3e Divisie 1 7
Niels Driessen ClubPT 3e Divisie 1 5
Bas Coolen Coro Advies/Decathlon 1e Divisie 1 2
Danny van Os Coro Advies/Decathlon 1e Divisie 1 2
Erik Peeters Coro Advies/Decathlon 1e Divisie 1 1
Hakan Ogut Coro Advies/Decathlon 1e Divisie 1 6
Rico de Vocht Coro Advies/Decathlon 1e Divisie 1 2
Marino Haumahu De Bever Boys 3e Divisie 1 1
Bas van Buul De Bever Boys 2 2e Divisie 1 1
Bart van Boxmeer Eskes & Partners 3e Divisie 1 4
Job van Schadewijk Eskes & Partners 3e Divisie 1 1
Carlijn Wooning FC Laminaat 2.0 Dames Divisie 1 1
Hannah van den Hoogen FC Laminaat 2.0 Dames Divisie 1 5
Jody van den Berg FC Laminaat 2.0 Dames Divisie 1 5
Rianne van Deursen FC Laminaat 2.0 Dames Divisie 1 4
Tessa Hommeles FC Laminaat 2.0 Dames Divisie 1 6
Bob Verhagen Fysiotherapie de Boekt 1e Divisie 1 1
Koen Verhagen Fysiotherapie de Boekt 1e Divisie 1 4
Gijs Deelen Hoogheide Bouw 2e Divisie 1 1
Jasper Vrijsen Hoogheide Bouw 2e Divisie 1 3
Tom Bijvelds Image Fabrics 1e Divisie 1 6
Yannick van den Broek Image Fabrics 1e Divisie 1 2
Frank van Ham Jorcustom/Financemen FC 3e Divisie 1 1
Mohammed Nikbakht Jorcustom/Financemen FC 3e Divisie 1 2
Bruno Terroso Penalver KVIK Eindhoven 1e Divisie 1 6
Giovanni Marcus KVIK Eindhoven 1e Divisie 1 2
Roy van Bussel KVIK Eindhoven 1e Divisie 1 3
Cüneyt Türedi MTM Landmeten 2e Divisie 1 5
Anass Boulghalg Meliani Fight & Fitness 3e Divisie 1 2
Khalil Loubane Meliani Fight & Fitness 3e Divisie 1 1
Ounis Elkarouani Meliani Fight & Fitness 3e Divisie 1 4
Luc Bos Noordkade Uitjes 3e Divisie 1 4
Babet de Wit Old Stars Dames Divisie 1 1
Felicia Vloten-van Kampen Old Stars Dames Divisie 1 1
Marianne van Bakel Old Stars Dames Divisie 1 4
Monique Verhallen-Dekkers Old Stars Dames Divisie 1 3
Bo van Hal Raber Wood Design Dames Divisie 1 4
Veli Desdemir SG Banden Service/Agar Verkeerstechniek 3e Divisie 1 4
Ertan Metin Selimiye Cami 2e Divisie 1 6
Ibrahim Saki Selimiye Cami 2e Divisie 1 2
Murat Cankaya Selimiye Cami 2e Divisie 1 4
Salih Akdeniz Selimiye Cami 2e Divisie 1 2
Selcuk Elmas Selimiye Cami 2e Divisie 1 5
Tarik Önder Selimiye Cami 2e Divisie 1 5
Umit Acar Selimiye Cami 2e Divisie 1 2
Carla van der Linden Team Marco Rijkers Montage Dames Divisie 1 1
Romy van Oorschot Team Marco Rijkers Montage Dames Divisie 1 3
Annemarie Hendriks-van der Heijden Team Y Dames Divisie 1 2
Ilja van Creij Team Y Dames Divisie 1 4
Jely van Sleeuwen Team Y Dames Divisie 1 6
Dave van Rijswijk ThuisIn Ernis 2e Divisie 1 2
Ismail Boudouhi Tres Puntos 1e Divisie 1 2
Jalal El Fakri Tres Puntos 1e Divisie 1 1
Anil Kirat Twins Market 3e Divisie 1 5
Appie Igal Twins Market 3e Divisie 1 7
Tolga Cibuk Twins Market 3e Divisie 1 6
Sanne van Roosmalen Vakgarage Albert van der Linden Dames Divisie 1 5
Boet van Embden Van Kuringe 2e Divisie 1 2
Stefan Jansen Van Kuringe 2e Divisie 1 2
Tom Driessen Van Kuringe 2e Divisie 1 5
Tom van der Linden Van der Linden 1e Divisie 1 4
Coen van Beljouw Van der Linden Futsal 1e Divisie 1 2
Teun Ketelaars Van der Linden Futsal 1e Divisie 1 1
Geert van Rooy ZVV La Brijn 3e Divisie 1 6
Seref Orduhan ZVV La Brijn 3e Divisie 1 5
Totaal aantal doelpunten dit seizoen alleen competitiewedstrijden 870 111