Albert van der Linden Teaminfo & spelerslijst »

Wedstrijdprogramma

Datum Locatie Tijd Thuisclub Uits. Bezoekers Div.  
Ma 12-09-2016 Bunders 19:15 Albert van der Linden 0 - 5 Spuiterij Peters Dames
Ma 19-09-2016 Zwijsen 20:00 Van Grunsven transport 8 - 4 Albert van der Linden Dames
Ma 26-09-2016 Bunders 20:00 Albert van der Linden 1 - 11 Team van Sleuwen Dames
Ma 03-10-2016 Zwijsen 20:00 FC Laminaat 1 - 0 Albert van der Linden Dames
Ma 17-10-2016 Zwijsen 18:30 Invorm Interieurbouw 1 - 4 Albert van der Linden Dames
Ma 31-10-2016 Bunders 19:15 Albert van der Linden 1 - 7 Van Grunsven Transport Dames
Ma 07-11-2016 Zwijsen 19:15 Old Stars 9 - 1 Albert van der Linden Dames
Ma 28-11-2016 Bunders 18:30 Spuiterij Peters 1 - 2 Albert van der Linden Dames
Ma 12-12-2016 Zwijsen 20:45 Albert van der Linden 1 - 3 Van Grunsven transport Dames
Ma 19-12-2016 Bunders 19:15 Team van Sleuwen 8 - 0 Albert van der Linden Dames
Ma 09-01-2017 Bunders 18:30 Albert van der Linden 1 - 8 Invorm Interieurbouw Dames
Ma 16-01-2017 Zwijsen 19:15 Albert van der Linden 0 - 1 FC Laminaat Dames
Ma 06-02-2017 Zwijsen 19:15 Van Grunsven Transport 12 - 0 Albert van der Linden Dames
Ma 13-02-2017 Zwijsen 20:45 Albert van der Linden 1 - 11 Old Stars Dames
Ma 06-03-2017 Zwijsen 18:30 Albert van der Linden 0 - 5 Spuiterij Peters Dames
Ma 13-03-2017 Bunders 19:15 Van Grunsven transport 5 - 14 Albert van der Linden Dames
Ma 20-03-2017 Zwijsen 20:45 Albert van der Linden 1 - 11 Team van Sleuwen Dames
Ma 27-03-2017 Bunders 18:30 FC Laminaat 2 - 0 Albert van der Linden Dames
Ma 10-04-2017 Zwijsen 18:30 Invorm Interieurbouw 6 - 0 Albert van der Linden Dames
Ma 08-05-2017 Zwijsen 20:45 Albert van der Linden 1 - 9 Van Grunsven Transport Dames
Ma 15-05-2017 Bunders 20:45 Old Stars 7 - 1 Albert van der Linden Dames
Ma 28-08-2017 Zwijsen 19:15 Albert van der Linden 1 - 2 Van Grunsven Transport Dames
Ma 04-09-2017 Bunders 21:30 Vd Linden en Koppig 12 - 0 Albert van der Linden Dames
Ma 11-09-2017 Zwijsen 20:00 Albert van der Linden 1 - 2 FC Laminaat Dames
Ma 18-09-2017 Bunders 20:45 Invorm Interieurbouw 1 - 1 Albert van der Linden Dames
Ma 25-09-2017 Zwijsen 20:00 Albert van der Linden 0 - 3 Old Stars Dames
Ma 02-10-2017 Bunders 19:15 Team Rijkers 5 - 1 Albert van der Linden Dames
Ma 23-10-2017 Zwijsen 19:15 Albert van der Linden 2 - 13 Team van Sleuwen Dames
Ma 30-10-2017 Bunders 19:15 Spuiterij Peters 1 - 2 Albert van der Linden Dames
Ma 20-11-2017 Bunders 18:30 Van Grunsven Transport 6 - 0 Albert van der Linden Dames
Ma 27-11-2017 Bunders 19:15 Albert van der Linden 2 - 3 Vd Linden en Koppig Dames
Ma 04-12-2017 Bunders 20:45 FC Laminaat 0 - 3 Albert van der Linden Dames
Ma 08-01-2018 Bunders 19:15 Old Stars 11 - 0 Albert van der Linden Dames
Ma 22-01-2018 Zwijsen 21:30 Albert van der Linden 0 - 9 Team Rijkers Dames
Ma 29-01-2018 Bunders 20:00 Team van Sleuwen 20 - 0 Albert van der Linden Dames
Ma 05-02-2018 Zwijsen 21:30 Albert van der Linden 7 - 2 Spuiterij Peters Dames
Ma 26-02-2018 Zwijsen 20:00 Albert van der Linden 1 - 12 Van Grunsven Transport Dames
Ma 05-03-2018 Bunders 20:00 Vd Linden en Koppig 5 - 1 Albert van der Linden Dames
Ma 12-03-2018 Zwijsen 20:45 Albert van der Linden 0 - 7 FC Laminaat Dames
Ma 19-03-2018 Bunders 20:45 Invorm Interieurbouw 5 - 3 Albert van der Linden Dames
Ma 26-03-2018 Zwijsen 20:45 Albert van der Linden 0 - 4 Old Stars Dames
Ma 09-04-2018 Zwijsen 21:30 Team Rijkers 6 - 0 Albert van der Linden Dames
Ma 16-04-2018 Bunders 20:45 Albert van der Linden 1 - 15 Team van Sleuwen Dames
Ma 23-04-2018 Bunders 20:00 Spuiterij Peters 3 - 0 Albert van der Linden Dames
Ma 14-05-2018 Bunders 20:00 Albert van der Linden 3 - 6 Invorm Interieurbouw Dames
Ma 27-08-2018 Zwijsen 19:15 Albert van der Linden 0 - 6 Invorm Interieurbouw Div. D
Ma 10-09-2018 Zwijsen 21:30 Van Grunsven Transport 3 - 0 Albert van der Linden Div. D
Ma 24-09-2018 Zwijsen 20:45 Albert van der Linden 2 - 3 Team Y Div. D
Ma 08-10-2018 Zwijsen 19:15 Team van Sleuwen 4 - 0 Albert van der Linden Div. D
Ma 29-10-2018 Zwijsen 20:00 Albert van der Linden 3 - 0 Vd Linden en Koppig Div. D
Ma 12-11-2018 Zwijsen 20:45 Old Stars 4 - 1 Albert van der Linden Div. D
Ma 10-12-2018 Zwijsen 20:00 FC Laminaat - Albert van der Linden Div. D
Ma 14-01-2019 Zwijsen 18:30 Albert van der Linden - Team Rijkers Div. D
Ma 21-01-2019 Zwijsen 19:15 Invorm Interieurbouw - Albert van der Linden Div. D
Ma 04-02-2019 Zwijsen 21:30 Albert van der Linden - Van Grunsven Transport Div. D
Ma 18-02-2019 Zwijsen 21:30 Team Y - Albert van der Linden Div. D
Ma 11-03-2019 Zwijsen 20:45 Albert van der Linden - Team van Sleuwen Div. D
Ma 18-03-2019 Zwijsen 19:15 Vd Linden en Koppig - Albert van der Linden Div. D
Ma 01-04-2019 Zwijsen 20:45 Albert van der Linden - Old Stars Div. D
Ma 15-04-2019 Zwijsen 20:00 Team Rijkers - Albert van der Linden Div. D
Ma 13-05-2019 Bunders 20:00 Albert van der Linden - FC Laminaat Div. D