Van Grunsven Transport Teaminfo & spelerslijst »

Wedstrijdprogramma

Datum Locatie Tijd Thuisclub Uits. Bezoekers Div.  
Ma 05-09-2016 Zwijsen 18:30 Van Grunsven Transport 4 - 4 Team van Sleuwen Dames
Ma 12-09-2016 Bunders 20:45 FC Laminaat 4 - 1 Van Grunsven Transport Dames
Ma 26-09-2016 Bunders 20:45 Old Stars 0 - 3 Van Grunsven Transport Dames
Ma 03-10-2016 Zwijsen 18:30 Van Grunsven Transport 4 - 2 Spuiterij Peters Dames
Ma 10-10-2016 Zwijsen 20:45 Invorm Interieurbouw 2 - 1 Van Grunsven Transport Dames
Ma 17-10-2016 Zwijsen 20:00 Van Grunsven Transport 12 - 4 Van Grunsven transport Dames
Ma 31-10-2016 Bunders 19:15 Albert van der Linden 1 - 7 Van Grunsven Transport Dames
Ma 14-11-2016 Bunders 18:30 Team van Sleuwen 9 - 2 Van Grunsven Transport Dames
Ma 28-11-2016 Bunders 19:15 Van Grunsven Transport 4 - 2 FC Laminaat Dames
Ma 19-12-2016 Bunders 20:00 Van Grunsven Transport 3 - 5 Old Stars Dames
Ma 09-01-2017 Bunders 19:15 Van Grunsven transport 2 - 6 Van Grunsven Transport Dames
Ma 16-01-2017 Zwijsen 20:45 Spuiterij Peters 1 - 5 Van Grunsven Transport Dames
Ma 23-01-2017 Bunders 20:45 Van Grunsven Transport 3 - 3 Invorm Interieurbouw Dames
Ma 06-02-2017 Zwijsen 19:15 Van Grunsven Transport 12 - 0 Albert van der Linden Dames
Ma 20-02-2017 Bunders 18:30 Van Grunsven Transport 2 - 6 Team van Sleuwen Dames
Ma 06-03-2017 Zwijsen 20:45 FC Laminaat 0 - 6 Van Grunsven Transport Dames
Ma 20-03-2017 Zwijsen 20:00 Old Stars 3 - 4 Van Grunsven Transport Dames
Ma 27-03-2017 Bunders 19:15 Van Grunsven Transport 4 - 4 Spuiterij Peters Dames
Ma 03-04-2017 Zwijsen 20:00 Invorm Interieurbouw 4 - 2 Van Grunsven Transport Dames
Ma 10-04-2017 Zwijsen 19:15 Van Grunsven Transport 7 - 5 Van Grunsven transport Dames
Ma 08-05-2017 Zwijsen 20:45 Albert van der Linden 1 - 9 Van Grunsven Transport Dames
Ma 28-08-2017 Zwijsen 19:15 Albert van der Linden 1 - 2 Van Grunsven Transport Dames
Ma 04-09-2017 Bunders 19:15 FC Laminaat 2 - 8 Van Grunsven Transport Dames
Ma 11-09-2017 Zwijsen 20:45 Van Grunsven Transport 4 - 6 Vd Linden en Koppig Dames
Ma 18-09-2017 Bunders 20:00 Spuiterij Peters 0 - 6 Van Grunsven Transport Dames
Ma 02-10-2017 Bunders 20:00 Invorm Interieurbouw 1 - 4 Van Grunsven Transport Dames
Ma 23-10-2017 Zwijsen 20:45 Van Grunsven Transport 2 - 3 Old Stars Dames
Ma 30-10-2017 Bunders 21:30 Team van Sleuwen 3 - 4 Van Grunsven Transport Dames
Ma 06-11-2017 Zwijsen 21:30 Van Grunsven Transport 5 - 3 Team Rijkers Dames
Ma 20-11-2017 Bunders 18:30 Van Grunsven Transport 6 - 0 Albert van der Linden Dames
Ma 27-11-2017 Bunders 20:00 Van Grunsven Transport 8 - 1 FC Laminaat Dames
Ma 04-12-2017 Bunders 20:00 Vd Linden en Koppig 3 - 2 Van Grunsven Transport Dames
Ma 22-01-2018 Zwijsen 19:15 Van Grunsven Transport 5 - 2 Invorm Interieurbouw Dames
Ma 29-01-2018 Bunders 20:45 Old Stars 3 - 5 Van Grunsven Transport Dames
Ma 05-02-2018 Zwijsen 20:45 Van Grunsven Transport 4 - 5 Team van Sleuwen Dames
Ma 19-02-2018 Bunders 19:15 Team Rijkers 8 - 3 Van Grunsven Transport Dames
Ma 26-02-2018 Zwijsen 20:00 Albert van der Linden 1 - 12 Van Grunsven Transport Dames
Ma 05-03-2018 Bunders 21:30 FC Laminaat 4 - 5 Van Grunsven Transport Dames
Ma 12-03-2018 Zwijsen 21:30 Van Grunsven Transport 1 - 3 Vd Linden en Koppig Dames
Ma 19-03-2018 Bunders 19:15 Spuiterij Peters 1 - 7 Van Grunsven Transport Dames
Ma 09-04-2018 Zwijsen 20:00 Invorm Interieurbouw 8 - 8 Van Grunsven Transport Dames
Ma 16-04-2018 Bunders 19:15 Van Grunsven Transport 0 - 3 Old Stars Dames
Ma 23-04-2018 Bunders 20:45 Team van Sleuwen 4 - 2 Van Grunsven Transport Dames
Ma 07-05-2018 Bunders 21:30 Van Grunsven Transport 1 - 7 Team Rijkers Dames
Ma 14-05-2018 Bunders 20:45 Van Grunsven Transport 0 - 3 Spuiterij Peters Dames
Ma 27-08-2018 Zwijsen 20:00 Van Grunsven Transport 2 - 1 Team Y Div. D
Ma 10-09-2018 Zwijsen 21:30 Van Grunsven Transport 3 - 0 Albert van der Linden Div. D
Ma 24-09-2018 Zwijsen 20:00 Invorm Interieurbouw 4 - 4 Van Grunsven Transport Div. D
Ma 08-10-2018 Zwijsen 20:45 Vd Linden en Koppig 5 - 0 Van Grunsven Transport Div. D
Ma 29-10-2018 Zwijsen 20:45 Van Grunsven Transport 9 - 2 FC Laminaat Div. D
Ma 03-12-2018 Zwijsen 18:30 Van Grunsven Transport - Team van Sleuwen Div. D
Ma 10-12-2018 Zwijsen 21:30 Old Stars - Van Grunsven Transport Div. D
Ma 07-01-2019 Zwijsen 20:00 Van Grunsven Transport - Team Rijkers Div. D
Ma 21-01-2019 Zwijsen 20:00 Team Y - Van Grunsven Transport Div. D
Ma 04-02-2019 Zwijsen 21:30 Albert van der Linden - Van Grunsven Transport Div. D
Ma 18-02-2019 Zwijsen 19:15 Van Grunsven Transport - Invorm Interieurbouw Div. D
Ma 11-03-2019 Zwijsen 21:30 Van Grunsven Transport - Vd Linden en Koppig Div. D
Ma 18-03-2019 Zwijsen 20:45 FC Laminaat - Van Grunsven Transport Div. D
Ma 15-04-2019 Zwijsen 20:45 Team van Sleuwen - Van Grunsven Transport Div. D
Ma 13-05-2019 Bunders 21:30 Van Grunsven Transport - Old Stars Div. D
Ma 20-05-2019 Bunders 19:15 Team Rijkers - Van Grunsven Transport Div. D