Wedstrijdprogramma

Datum Locatie Tijd Thuisclub Uits. Bezoekers Div.  
Ma 12-09-2016 Bunders 20:45 FC Laminaat 4 - 1 Van Grunsven Transport Dames
Ma 19-09-2016 Zwijsen 18:30 Team van Sleuwen 3 - 2 FC Laminaat Dames
Ma 26-09-2016 Bunders 18:30 Spuiterij Peters 1 - 3 FC Laminaat Dames
Ma 03-10-2016 Zwijsen 20:00 FC Laminaat 1 - 0 Albert van der Linden Dames
Ma 17-10-2016 Zwijsen 19:15 FC Laminaat 5 - 3 Old Stars Dames
Ma 31-10-2016 Bunders 20:45 Invorm Interieurbouw 4 - 0 FC Laminaat Dames
Ma 07-11-2016 Zwijsen 20:00 FC Laminaat 3 - 5 Van Grunsven transport Dames
Ma 28-11-2016 Bunders 19:15 Van Grunsven Transport 4 - 2 FC Laminaat Dames
Ma 12-12-2016 Zwijsen 18:30 FC Laminaat 1 - 14 Team van Sleuwen Dames
Ma 19-12-2016 Bunders 18:30 FC Laminaat 1 - 2 Spuiterij Peters Dames
Ma 09-01-2017 Bunders 20:00 Old Stars 1 - 2 FC Laminaat Dames
Ma 16-01-2017 Zwijsen 19:15 Albert van der Linden 0 - 1 FC Laminaat Dames
Ma 06-02-2017 Zwijsen 20:45 FC Laminaat 0 - 7 Invorm Interieurbouw Dames
Ma 13-02-2017 Zwijsen 18:30 Van Grunsven transport 5 - 0 FC Laminaat Dames
Ma 06-03-2017 Zwijsen 20:45 FC Laminaat 0 - 6 Van Grunsven Transport Dames
Ma 13-03-2017 Bunders 20:00 Team van Sleuwen 14 - 0 FC Laminaat Dames
Ma 20-03-2017 Zwijsen 18:30 Spuiterij Peters 2 - 3 FC Laminaat Dames
Ma 27-03-2017 Bunders 18:30 FC Laminaat 2 - 0 Albert van der Linden Dames
Ma 10-04-2017 Zwijsen 20:00 FC Laminaat 4 - 3 Old Stars Dames
Ma 08-05-2017 Zwijsen 19:15 Invorm Interieurbouw 2 - 2 FC Laminaat Dames
Ma 15-05-2017 Bunders 19:15 FC Laminaat 3 - 0 Van Grunsven transport Dames
Ma 28-08-2017 Zwijsen 20:00 Vd Linden en Koppig 4 - 1 FC Laminaat Dames
Ma 04-09-2017 Bunders 19:15 FC Laminaat 2 - 8 Van Grunsven Transport Dames
Ma 11-09-2017 Zwijsen 20:00 Albert van der Linden 1 - 2 FC Laminaat Dames
Ma 18-09-2017 Bunders 21:30 Team van Sleuwen 8 - 1 FC Laminaat Dames
Ma 25-09-2017 Zwijsen 19:15 FC Laminaat 3 - 5 Team Rijkers Dames
Ma 02-10-2017 Bunders 21:30 Spuiterij Peters 2 - 7 FC Laminaat Dames
Ma 30-10-2017 Bunders 20:00 Invorm Interieurbouw 2 - 4 FC Laminaat Dames
Ma 06-11-2017 Zwijsen 20:00 FC Laminaat 4 - 3 Old Stars Dames
Ma 20-11-2017 Bunders 20:45 FC Laminaat 2 - 5 Vd Linden en Koppig Dames
Ma 27-11-2017 Bunders 20:00 Van Grunsven Transport 8 - 1 FC Laminaat Dames
Ma 04-12-2017 Bunders 20:45 FC Laminaat 0 - 3 Albert van der Linden Dames
Ma 08-01-2018 Bunders 20:00 Team Rijkers 5 - 2 FC Laminaat Dames
Ma 22-01-2018 Zwijsen 20:45 FC Laminaat 2 - 0 Spuiterij Peters Dames
Ma 05-02-2018 Zwijsen 19:15 FC Laminaat 6 - 0 Invorm Interieurbouw Dames
Ma 19-02-2018 Bunders 21:30 Old Stars 7 - 1 FC Laminaat Dames
Ma 26-02-2018 Zwijsen 19:15 Vd Linden en Koppig 10 - 4 FC Laminaat Dames
Ma 05-03-2018 Bunders 21:30 FC Laminaat 4 - 5 Van Grunsven Transport Dames
Ma 12-03-2018 Zwijsen 20:45 Albert van der Linden 0 - 7 FC Laminaat Dames
Ma 19-03-2018 Bunders 21:30 Team van Sleuwen 10 - 1 FC Laminaat Dames
Ma 26-03-2018 Zwijsen 21:30 FC Laminaat 6 - 2 Team Rijkers Dames
Ma 09-04-2018 Zwijsen 20:45 Spuiterij Peters 0 - 7 FC Laminaat Dames
Ma 23-04-2018 Bunders 19:15 Invorm Interieurbouw 0 - 3 FC Laminaat Dames
Ma 07-05-2018 Bunders 18:30 FC Laminaat 3 - 3 Old Stars Dames
Ma 14-05-2018 Bunders 19:15 FC Laminaat 0 - 3 Team van Sleuwen Dames
Ma 10-09-2018 Zwijsen 19:15 FC Laminaat 2 - 5 Vd Linden en Koppig Div. D
Ma 24-09-2018 Zwijsen 21:30 Team Rijkers 3 - 2 FC Laminaat Div. D
Ma 29-10-2018 Zwijsen 20:45 Van Grunsven Transport 9 - 2 FC Laminaat Div. D
Ma 05-11-2018 Zwijsen 18:30 FC Laminaat 1 - 1 Invorm Interieurbouw Div. D
Ma 12-11-2018 Zwijsen 21:30 FC Laminaat 2 - 1 Team Y Div. D
Ma 10-12-2018 Zwijsen 20:00 FC Laminaat - Albert van der Linden Div. D
Ma 17-12-2018 Zwijsen 18:30 Old Stars - FC Laminaat Div. D
Ma 07-01-2019 Zwijsen 22:15 Team van Sleuwen - FC Laminaat Div. D
Ma 04-02-2019 Zwijsen 20:00 Vd Linden en Koppig - FC Laminaat Div. D
Ma 18-02-2019 Zwijsen 20:45 FC Laminaat - Team Rijkers Div. D
Ma 11-03-2019 Zwijsen 19:15 Invorm Interieurbouw - FC Laminaat Div. D
Ma 18-03-2019 Zwijsen 20:45 FC Laminaat - Van Grunsven Transport Div. D
Ma 01-04-2019 Zwijsen 21:30 Team Y - FC Laminaat Div. D
Ma 15-04-2019 Zwijsen 19:15 FC Laminaat - Old Stars Div. D
Ma 13-05-2019 Bunders 20:00 Albert van der Linden - FC Laminaat Div. D
Ma 20-05-2019 Bunders 21:30 FC Laminaat - Team van Sleuwen Div. D